Home > Polski > Mike Quinsey - SaLuSa, May 19, 2010

SaLuSa, May 19, 2010

Gdy czytasz Internetowe czanelowane przekazy, z nielicznymi wyjątkami, zauważasz, że są one bardzo podobne do siebie w opisywaniu tego ważnego czasu, w którym teraz się znajdujesz. Bez przerwy przypominają one, abyś skupiał się na swojej przyszłości i zapewniają, że czas dwoistości już jest prawie skończony. Bez wzgledu na to, jak one różnią się w szczegółach, faktem pozostaje, że ich zwolennicy posuną się do przodu i doświadczą korzystnych zmian. Wiele dróg prowadzi do spełnienia i widzimy staranie, aby przebudzić jak najwięcej dusz i dać im możliwość przejścia do wyższego wymiaru. Musisz uwierzyć, że nacisk ten jest potwierdzeniem, że obecny okres czasu jest dla ciebie krytyczny

Przechodzenie do wyższych wymiarów jest jak najbardziej naturalnym krokiem jaki możecie zrobić, ponieważ jesteście wspaniałymi Istotami budzącymi się z samonałożonego uśpienia, które było konieczne, abyście w pełni mogli doświadczyć fenomen dwoistości. W tym obecnym cyklu, twój czas już jest skończony i pozostaje tylko, abyś potwierdził swoje prawdziwe „Ja”, jako ten, kto ma pełny potencjał, aby stać się bogiem. Jeśli brzmi to jak niemożliwa idea, uświadom sobie, że już wcześniej byłeś iskrą Bożą zanim postanowiłeś przyjść z królestwa Światła na ten niższy wymiar.

Możesz prawdziwie powiedzieć, że nie byłeś oszczędzany, aby obudzić się do Prawdy. Wszyscy ci, którzy wspierają cię na twojej drodze są Wyższymi Istotami, które służą ci z czystej miłości i nie oczekują żadnej nagrody, a nawet uznania za ich pracę. Po osiągnięciu pewnego poziomu rozszerzonej świadomości, masz czystą radość służeniu innym, a jeśli jest jakaś nagroda, to leży ona w satysfakcji pomocy duszom w ich wędrówce. Na ziemi, w dużej mierze straciłeś kontakt ze swoim Wyższym Ja, ale kiedy znowu połączysz się, to zrozumiesz swój prawdziwy potencjał.

Przez wiele przeszłych żyć, wybudowałeś swoje ego, które było twoim przewodnikiem, ale było one oparte na Jaźni i prawie wyłącznie na własnych potrzebach. Twoim wyzwaniem było otworzenie sie na poziom świadomości Jedności wszystkiego, która ma niezmienny związek z tobą. Jako cząstka Jedności, uczysz sie, że cokolwiek robisz, ma wpływ na wszystko inne i że masz odpowiedzialność dostosować się do harmonii i zestrojenia z całym życiem. Na odpowiednim poziomie zaczynacie podnosić się nawzajem. Wasze wyższe energie pomagają również zwiększyć moc świetlnej sieci wokoło Ziemi, i to jest inny sposób, w jaki możecie służyć.

Jasno jest zrozumieć, że wy wszyscy tu jesteście po to, aby uczyć się poprzez swoje doświadczenia i bądź świadom, że nic nie staje na twojej drodze przez czysty przypadek. Wasze życiowe plany są ustalane zanim wejdziecie do swoich ziemskich ciał i wasi Przewodnicy robią wszystko co w ich mocy, aby zapewnić, że zakończycie swoją inkarnację pomyślnie. Oczywiście wolna wola jest waszym prawem, ale czy naprawdę cofnęlibyście swój postęp do tyłu, jeśli wiecie, jak postęp jest ważny dla waszej przyszłości? Oczywiście, wasze plany są powiązane z innymi duszami i razem odgrywacie swoje role, pomagając sobie nawzajem posuwać sie do przodu. W takich okolicznościach można stwierdzić, że jedna osoba nie jest odpowiedzialna za doświadczenia innych, i słusznie, jest to zbiorowe działanie przez was wszystkich. Czy możesz w tym wypadku dostrzec, dlaczego duchowa porada wyraźnie mówi, że nie powinieneś osądzać innych? Prawdą jest, że ludzkie prawa działają dokładnie odwrotnie, ponieważ na waszym obecnym poziomie doświadczania dwoistości, przyjmuje się, że ludzie muszą chronić się w ten sposób.

Kiedy powrócisz w sfery Ducha, twoje „czyny” są postrzegane w inny sposób i twój wkład, jest niezbędny do twojego doświadczenia, także zrozumiesz powody za działaniem innych dusz. Komplikujesz swoje życie poprzez egoistyczne wymagania od innych i to jest często przyczyną poróżnień między wami. W oczach Boga, nikt nie jest mniejszym lub większym od drugiego, lecz to jest duży wymóg od was na obecnym waszym poziomie zrozumienia. Jednak, jeśli mógłbyś rozpocząć akceptować tę prawdę i spojrzeć życzliwiej na inne dusze, niezależnie od ich wyglądu zewnętrznego i postępowania. W ten sposób przyczynisz się do zmian, które każdego podniosą do góry. Wtedy gdy ujrzysz innych ludzi w innym „Świetle”, to przebudzi cię do tej wielkiej gry, która ma miejsce na Ziemi. Pamiętaj, że miałeś najprawdopodobniej setki żyć we wszystkich możliwych rolach i sytuacjach. Zostały one ostrożnie zaplanowane w celu uzyskania odpowiednich doświadczeń, które miały za zadanie przyśpieszyć twoją ewolucję. Nie ma takiego doświadczenia, które jest zwykłym zdarzeniem losowym, a na pewno każdy z nich jest ważnym krokiem na twojej drodze.

Czasem usiądź i zrelaksuj się w stanie medytacji, pozwól swojemu umysłowi spekulować na temat możliwych poprzednich żyć i najprawdopodobniej, otrzymasz silne wrażenie tego życia, które ma najbliższy związek z życiem obecnym. Możesz uzyskać przebłyski pamięci i przez chwilę cofniesz sie w przeszłość. Ci, którzy mają doświadczenie w tej materii mogą też pozostawić swoje ciała i stać się bezpośrednio obserwatorami poprzedniego życia. Masz wrodzoną ciekawość, jesli chodzi o przeszłość, ale jest ona ogólnie ukryta, po to, aby twoja uwaga nie była odwrócona od twojego obecnego życia. Moi drodzy, czy możecie sobie wyobrazić wielkość planowania każdego waszego życia i czy nie jest to coś w rodzaju cudu, że pomimo, że się ze sobą tak mieszacie to i tak wszystkie wasze role są odgrywane z powodzeniem? Wiemy, że czym więcej zaakceptujecie swoje życie w taki sposób, tym łatwiej będziecie mogli stać z boku od całej tej zawieruchy i chaosu, wiedząc, że to wszystko jest fazą przejściową.

Wiemy, że tak wielu z was jest już zmęczonym starymi sposobami i dozą presji, z powodu których cierpisz i żyjesz aby po prostu przetrwać. W związku z tym, jest nam miło was poinformować, że te doświadczenia dobiegają już końca. Pomoc, którą wam oferujemy jest pilnie potrzebna, w czasie gdy tyle problemów się piętrzy. Wyciek oleju w Zatoce Meksykańskiej okazał się monumentalną katastrofą, a jest to tylko jeden z palących problemów zagrożającym środowiskowi. Zmiany pogodowe są drugim corocznym problemem, w wyniku którego cierpi łańcuch pokarmowy . Zmiany finansowe są konieczne, aby powstrzymać możliwość upadku na wielką skalę. W tych wszystkich przypadkach możemy dać wam wskazówki i pomóc w znalezieniu rozwiązania.

Jestem SaLuSa z Syriusza. Galaktyczna Federacja ma na celu zapewnić wam wszelką pomoc, która jes wam potrzebna, i nie tylko w tych problemach, o których była tu mowa. Mamy długoterminowy plan odbudowy was i Ziemi w ramach przygotowań do przejścia do wyższego wymiaru. Czekamy na oficjalną akceptację i zaproszenie na spotkanie i tak naprawdę nie można juz dłużej odkładać, ponieważ już wszyscy powinniśmy te przygotowania rozpocząć.

Dziękuję SaLuSa,
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translation: Krystal


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.