Home > Polski > Mike Quinsey - SaLuSa, May 24, 2010

SaLuSa, May 24, 2010

Ten rok, będzie bez wątpienia uważany za bardzo ważny historycznie, jeśli chodzi o waszą ewolucję. Jest to czas, kiedy wasze oczy otworzą się na prawdę i kiedy zaczniecie z powrotem rozpoznawać swoją moc. To co zostało wam odebrane, zostanie zwrócone, po to abyście mogli rozpocząć nowy okres samo-umocnienia. Zabierze wam trochę czasu, aby osiągnąć pełną restytucję za pomocą środków prawnych, ale grunt już został przygotowany . Ci, którzy rządzili niesprawiedliwie, będą usunięci na bok i rząd oparty na duchowości przejmie władzę. Rząd ten będzie miał naturę tymczasową, aż do czasu reformacji ustanowienia rządu wybranego przez ludzi.

Poprzednie rządy były marionetkami w rękach Iluminatów, nawet jeśli o tym nie było kompletnej świadomości wśród przedstawicieli. Ich moc miała wpływy polityczne na całym świecie i jeśli mieli taką potrzebę, przekupstwo i korupcja była używana. Jednak prawda o ich działalności została odsłonięta i ich nielegalne instytucje są przygotowywane do zamknięcia. Wiele rzeczy wychodzi na wierzch i będzie tak dalej, aż dopóki obecność każdego aspektu sił ciemności nie zostanie usunięta.

Cały czas, waszą uwagę przyciągają wydarzenia światowe, Światło wciąż wzrasta i tworzy ochronę, która jest niezbędna dla waszego bezpieczeństwa. W przeszłości, szala przechylała się w jedną albo w drugą stronę, ale teraz Światło ma przewagę. W przyszłości droga będzie dla was gładsza i łatwiejsza, ale pozwólcie przedtem jeszcze na pewne zaburzenia, ponieważ zostało jeszcze wiele do wytrzebienia. Wszystkie te wydarzenia będą dla was pozytywne, gdy skupicie swoją uwagę na przejściu do wyższego wymiaru w tym kończącym się okresie. Przed jego rozpoczęciem, nastąpią doniosłe zmiany. Te zmiany są nieuniknione, uwzględniając zakres szkód wyrządzonych wam i waszej Ziemi przez ostatnie tysiąclecia. To nie jest tylko kwestia przywrócenia, tego co mieliście wcześniej, ale także posunięcia wszystkiego do przodu, do nowych poziomów. Wszystko zostało wkalkulowane w celu przyśpieszenia wzrostu poziomu waszej świadomości, niezbędnej do Wzniesienia.

Moi drodzy, z waszym doświadczeniem, jesteście w stanie przetrwać ten nadchodzący okres tumultu bez rozproszonej uwagi od właściwego celu. Przez cały ten czas skupiajcie się na końcowym rezultacie, a nie na tym, co jest jeszcze przed wami do zrobienia. Nie martwcie się, w jaki sposób go osiągniecie i bądźcie pewni, że wszystko zakończy się według Boskiego planu. Żadne siły na Ziemi i poza nią nie będą w stanie niczego zatrzymać, a my, z Galaktycznej Federacji zapewnimy wasz sukces. Już niedługo będziecie przedstawieni niektórym naszym członkom i to rozwieje wiele waszych obaw i wątpliwości o naszej obecności. Oczywiście, są też negatywne Istoty Kosmiczne, ale nie mają one możliwości ingerowania w waszym Wzniesieniu.

Wiele przebudzonych dusz pragnie pomagać innym w odnalezieniu drogi i to jest mile widziane w czasie, gdy wiele osób robi pierwsze wstępne poszukiwania prawdy. Zalecane jest, abyś pomagał, wtedy kiedy ktoś cię o to zapyta. Ale w odpowiedzi nie szokuj ich, starając się ich karmić zbyt wieloma informacjami w krótkim czasie. Powolny postęp jest znacznie lepszy, ponieważ pozwala, aby podane informacje były dobrze przemyślane, a nie w żaden sposób wmuszone. Będziecie mieli ciągły strumień rewelacji, gdy tylko będziemy mogli się z wami skomunikować za pośrednictwem środków masowego przekazu i z tymi wczesnymi komunikatami możecie oczekiwać serii programów mających na celu wasze przebudzenie.

My tak bardzo chcemy abyście spojrzeli ponad ludzkie przekonania, które w dużej mierze nie były kwestionowane przez setki lat. W wielu dziedzinach, takich jak nauka i religia, byłeś prowadzony przez wyuczonych akademików, którzy oświadczali, że mówią ci prawdę. Faktem jest, że nigdy nie przestawałeś poszerzać swojego zrozumienia, a w tej chwili robisz nawet milowe kroki. Niektóre twoje przekonania są wynikiem prób w przekazywaniu ci prawdziwych faktów. Jednak w innych przypadkach, informacje były celowo manipulowane dla zaspokojenia czyjegoś ego, albo poprostu świadomie mówiono ci kłamstwa. Przekonasz się, że wiele z tego czego cię uczono zostanie poddane badaniom i będzie można tu stwierdzić, że wiele jest do życzenia. Prawda poparta przez niezaprzeczalne dowody, pozwoli ci na ponowną ocenę twoich przekonań.

Z upływem czasu zmienisz się z człowieka o ograniczonej wiedzy na Istotę Galaktyczną o pełnej świadomości. Staniesz się wtedy Mistrzem, którym zawsze byłeś i osiągniesz swój pełny potencjał. Żadne lub niewielkie będzie to porównanie do Istoty z ograniczoną świadomością, którą jesteś teraz. Po tysiącach lat z powrotem powoli odnajdujesz swoją drogę do oświecenia i wypuszczasz się w podróż o ogromnym znaczeniu i możliwościach. To tak, jakbyś dopiero opuścił przedszkole i zobaczył po raz pierwszy świat na zewnątrz. Oczekują cię cuda i niesamowite wrażenia, i gdy dowiesz się o nich więcej, wiemy, że już nigdy nie spojrzysz do tyłu na czas obecny. Twoje doświadczenia w dwoistości okazały się korzystne i nigdy już nie będziesz musiał iść tą ścieżką ponownie.

Dopiero w czasach stosunkowo niedawnych, wasze umysły pozwoliły wam na zrozumienie, że jesteście kimś o wiele większym, niż pozwolono wam wcześniej wierzyć. Z nadejściem Ery Kosmicznej rozszerzyłeś swoje horyzonty i masz okazję wziąć pod uwagę inne życie, w którym będziesz w stanie podróżować poza granice Ziemi. Zostawienie twojego pięknego świata i zajęcie miejsca obok nas wyda ci się całkiem naturalne. Jako cywilizacja jesteście prawie członkami Galaktycznej Federacji i otrzymacie wszystkie możliwości, które otworzą przed wami cudowne i ekscytujące życie. W porównaniu, wasza Ziemia była do tej pory, dobrowolnym więzieniem, z którego obecnie oferowane są wam klucze do wolności.

Jestem SaLuSa z Syriusza, dumny, że jestem związany z pięknymi duszami tej Ziemi. Galaktyczna Federacja i Hierarchie Duchowe, wierzą, że jesteście już wystarczająco rozbudzeni, aby przyjąć możliwość Wzniesienia, która jest wam oferowana. Nie wymaga to wiele zamian i będziecie wiedzieć, czy jesteście gotowi do podjęcia tego nowego milowego kroku w przyszłość do Wzniesienia. Wielu z was podjęło już tę decyzję, ale ci, którzy są jeszcze niezdecydowani, nie będą pozbawieni szansy dołączenia się do was. Lecz czas staje się krótki. Decyzja będzie musiała być podjęta szybko, gdyż alternatywą do Wzniesienia jest dalsze doświadczenie w miejscu dwoistości. Życzylibyśmy sobie, abyście wszyscy dokonali wyboru Wzniesienia, ale wasza wolna wola w wyborze jest najważniejsza.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translation: Krystal


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.