Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, October 26, 2011

SaLuSa, October 26, 2011 Thrive

Patrzymy na Wasz świat i widzimy jakie to musiało być cudowne miejsce, jako platfroma, na której odgrywaliście wasze życiowe role. Zostaliście upoważnieni do postępowania zgodnie z waszą wolą, ale także ze świadomością konsekwencji. Przy pomocy wielu kolejnych wcieleń – żywotów stworzyliście waszą przyszłość, ale przez długi czas doświadczaliście niskich wibracji. Jak tylko zostaliście usidleni przez niskie wibracje, stwierdziliście ogromne przeszkody w wydobyciu się z nich. Teraz pomimo, że jesteście pogrążeni w głębokich ciemnościach, to jednak jakoś udaje się wam odnaleźć światło i wznosić się. Zabrało to mnóstwo czasu, ale dzisiaj tak wielu z was jest już przebudzonych na zrozumienie prawdy o waszym istnieniu. Przekonania wpojone wam nie są w stanie powstrzymać was przed dokonaniem dużego postępu. Teraz bardzo szybko rośnie poziom waszej świadomości, uświadamiacie sobie siłę potrzebną do zmiany waszej rzeczywistości.

Wraz ze swoją wizją przyszłości powiązaną ze zbliżającym się Wstąpieniem, zostaliście przeniesieni na nowy poziom, co wiąże się z obietnicą uwolnienia was z kajdan przeszłości. Wielu z was jest obecnie w stanie samodzielnie zapomnieć o strachu, który nieświadomie wiąże was z przeszłością i zmierzaniem w kierunku całkowitej kontroli przez sił ciemności. Stąd prowadzicie teraz życie, które można określić „bytowaniem yo-yo”, kiedy Twoje zmysły będą przyciągane w jedną lub drugą stronę, przez Światło lub ciemność. Od kiedy Światło ma znacznie więcej mocy, to będzie już tylko jedynym zwycięzcą, a wy którzy jesteście Pracownikami Światła już wiecie, że to prawda. Jesteście zatem daleko od możliwości bycia ponownie szarpanym przez ciemność i w istocie wasze Światło jest częścią Wielkiego Wzniesienia się, które właśnie ma miejsce.

To wiara w wasze własne siły, która jest tak istotna, zwiększy się dziesięciokrotnie, gdy wielu z was będzie razem zmierzać do wspólnego celu. To właśnie dlatego rozpoczęły się na całym świecie demonstracje, zapoczątkowane na Wall Street, które staną się jeszcze bardziej znaczące. Politycy ignorują opinie ludzi na ten temat, ale będą zmuszeni do udzielenia odpowiedzi. Ta energia, która jest wynikiem ruchu dla zmian nie zmierza donikąd, a wręcz przeciwnie tworzy miejsce na wiele różnych sposobów. Ludzie patrzą teraz na wiele różnych aspektów swojego życia i po raz pierwszy widzą jak źle byli traktowani. Wszyscy jesteście suwerennymi istotami i teraz chcecie być traktowani prawidłowo i zgodnie z waszymi prawami.

Drodzy, możemy powiedzieć, że bez względu na to, czy wasi politycy odpowiedzą na wasze zarzuty, czy też nie, my będziemy mogli do Was przyjść, ponieważ stworzyliście takie warunki. Dla was samych zadanie uporządkowania wszystkich spraw przekraczałoby wasze możliwości, ale dopóki dualność trwa, to nadal mamy możliwość interwencji. Jest to część planu ustanowiona eony czasu temu, który jest obecnie realizowany. Zatem wszystko zmierza do przodu, niezależnie od wszelkich widocznych problemów czy opóźnień. Bardzo wiele zostało dokonane w ostatnich kilku latach i pozwoli to na następny etap procesu, na rozpoczęcie. Jesteśmy całkowicie gotowi do rozpoczęcia w trybie natychmiastowym szeregu działań, które będą dla Was sygnałem, że nastał moment rozpoczęcia Nowej Ery, która z kolei doprowadzi do Złotego Wieku i waszego Kosmicznego Chrztu.

Żyjcie życiem codziennym jak ci, którzy wiedzą co przyniesie przyszłość, nie obawiajcie się niczego, co się dzieje wokół was. Większość z was już obecnie we właściwym miejscu jeśli chodzi o czas ostateczny, a nastąpi on wtedy, gdy będziecie doświadczali ostatnich dni tego cyklu. Dwa ostatnie miesiące tego roku zapowiadają się jako najbardziej ekscytujące i w końcu zobaczycie dowód, że wszystko jest w ruchu w kierunku Wstąpienia. To właśnie jest to, co się teraz dzieje i nic innego nie jest ważniejsze. Zatem dzięki waszym przygotowaniom jest więcej nacisku na to zdarzenie, a przez pozostałe miesiące będziemy kładli nacisk na zapewnienie, że każda dusza rozumie, co oznacza czas zakończenia. Każdy będzie przynajmniej częściowo rozumiał jakiego wyboru musi dokonać. Chcemy zobaczyć tak wiele dusz jak to tylko możliwe dokonujących podniesienia z trzeciego wymiaru do wyższych.

Nasze usługi oferowane wam wynikają z naszej Bezwarunkowej miłości i staramy się nikogo nie osądzać. Widzimy wasze prawdziwe ja jako piękne Istoty Światła i wasz potencjał do ponownego stania się bogami, którymi jesteście. Ponieważ jesteśmy Jednym, czyż moglibyście oczekiwać, że jest inaczej, i to jest właśnie lekcja, którą musicie odrobić i żyć waszym najwyższym wcieleniem. Po wykonaniu tego będziecie mogli również uznać wszystkie dusze za waszych braci i siostry, w świetle Stwórcy, czyli Świadomości która spaja wszystko. Możecie być instrumentami umożliwiającymi wprowadzenie pokojowej równowagi, gdy inni ją utracą i będą silnie reagowali na to co się dzieje wokół nich. Będzie to faza chaosu, która po pewnym czasie przeminie, a jej następstwem będzie ogólne uświadomienie na temat czasu wstępowania.

Miejcie oczy i uszy otwarte na to wszystko, co będzie miało miejsce wokół was, co powinno być relacjonowane poprzez media. Jeśli nie, to Internet bez wątpienia będzie wyłapywał wszystko, co jest niezwykłego, ale też najbardziej wiarygodnego. Jednak ta sama wolność słowa umożliwi działanie tym, którzy chcą dezinformować i wzbudzać wątpliwości. Na szczęście to jest zazwyczaj bardzo dalekie do prawdy, zatem większość z was rozpozna te próby wprowadzenia was w błąd.

Patrzymy na waszą Ziemię bardzo uważnie, gdy ona zaczyna szumieć , kiedy następuje powolne oczyszczenie. Jak zawsze staramy się zminimalizować oddziaływanie na was, ale nie możemy powstrzymać postępu tego procesu. Jednakże nadal będziemy uczestniczyć w oczyszczaniu waszej atmosfery, czyli działaniu, które prowadzimy już od bardzo długiego czasu. Nasza odpowiedzialność będzie rzeczywiście zupełnie inna, kiedy otrzymamy swobodę przychodzenia i odchodzenia, bez jakichkolwiek zakłóceń ze strony ciemnych mocy .

Jestem SaLuSa z Syriusza i przekazuję wam wielkie błogosławieństwo i miłość od członków Galaktycznej Federacji. Chcemy zobaczyć was przepływających przez pozostałą część z cyklu dualności i będziemy tu z wami aby udzielić wam wszelkiej możliwej pomocy. Nie jesteśmy oczywiście jedynymi, jako że jest wiele dusz ze Świata Duchowego wspierających was obecnie. Dodatkowo działają wasze Istoty Anielskie posiadające wyjątkowe kompetencje, jeśli tylko potrzebują z nich skorzystać, już was chronią, ponieważ są na Ziemi od waszych narodzin.

Dziekuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumaczenie: Grażyna


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).


Thrive

First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.
You can support the show and take a subscription to the rich archives of BBS Radio here.