Home > Polski > Mike Quinsey - SaLuSa, January 29, 2010

SaLuSa, January 29, 2010

Drodzy, zbliżamy się do czasów, w których możemy wysnuć wniosek, że wiele rzeczy wstrzymywało was od prawdziwej drogi. Wkrótce będziecie mieli już swobodę, która pozwoli wam na spełnienie każdego waszego pragnienia, wyrażającego waszą boskość. Jest wielu, którzy szukają sposobności służenia innym, ale nie mogą znaleźć ujścia dla swoich pasji. Dla wszystkich jest plan aż do końca czasów, choć nie każdy będzie odgrywał najważniejszej roli. Jednak wszyscy z was przyczynią się do całości i są jednakowo ważni. Nigdy nie zaniżaj swojej wartości wiedząc, że jesteś tu w tym przełomowym momencie, ponieważ masz coś do zaoferowania. Dany ci jest przywilej, aby doświadczyć ten końcowy okres przed przejściem do wyższego wymiaru. Ale to i tak nie ma znaczenia, czy to rzeczywiście osiągniesz, ponieważ nie możesz przejść przez żadne doświadczenie bez rozwoju duchowego i to ewentualnie pomoże Ci w przyszłych życiach.

Będziecie słyszeć i czytać różne pogłoski, które dotyczą zarówno ciemnych jak i jasnych sił i jeśli będziecie wnikliwi, będzie wam wiadomo, co tak naprawdę się dzieje. Prawda i dezinformacja walczy o twoją uwagę, ale jeśli użyjesz swojej intuicji, będziesz „czuł „, co jest do przyjęcia, a co do odrzucenia. To są najbardziej poddające próbie czasy i twoja cierpliwość jest teraz niezbędna, wiedząc, ze ludzki czas może być raczej krótki. Wasze oczekiwanie na ujawnienie naszej obecności powoduje emocje. Do tego dochodzi jeszcze element strachu i obaw. Wiemy, że niektóre wasze obawy nie są spowodowane możliwością naszego otwartego przybycia na Ziemię, ale potencjalnym nieuchronnym zmianom w waszym życiu. Pamiętajcie, że wszystkie działania, które mamy zamiar podjąć, będą dla waszego uniesienia i szczęścia i będziemy też pracować w kooperacji z waszymi przywódcami.

Niektóre rządy jednak nie reprezentują swoich obywateli tak, jak powinny i tam będziemy mieli inne podejście. W przyszłości, ci którzy pragną wam służyć, będą składać przysięgę, którą będą musieli uhonorować. Zrozumiecie, że plany waszego powrotu do suwerenności włączą wybieranie osób do rządu, które odzwierciedlą zmiany wnoszące nowy model. Miłość, uczciwość i prawda będą panować, podczas gdy w przeszłości byłeś źle traktowany, okłamywany i uważany za zbędnego. Wspaniały czas wyłoni się z prochów dwoistości. Czas, w którym już teraz powinieneś żyć. Ubóstwo i braki zostały celowo spowodowane, ale zostaną one zastąpione przez obfitość i dobrobyt. Stopniowo będziesz zapoznawany z futurystyczną technologią i będziesz w gotowości na swoje następne doświadczenia w wyższych wymiarach. Waszym przeznaczeniem jest to, aby dotrzeć do naszego poziomu, ale ostatecznym osiągnięciem będzie stan pełnej świadomości i wtedy staniecie sie prawdziwymi Kosmicznymi Istotami.

Widzimy, jak się trudzicie, ciężko pracując na każdy grosz, ale to wszystko się zmieni. To, na co kiedyś pracowałeś całe życie, będzie twoim automatycznym przywilejem i ty będziesz wybierał co robić ze swoim wolnym czasem. Będziesz miał wiele okazji na wolny czas, wypoczynek i na zajęcia bez pośpiechu, a twoje umiejętności i wiedza będą zastosowane dla dobra wszystkich. Nie możesz nie docenić, jak to wszystko zbliży was do nas i do naszego sposobu życia. Jesteśmy tu, aby podzielić się tym z wami i zobaczcie, jakimi oświeconymi duszami się stajecie. Przebudzenie rozprzestrzenia się wraz z pragnieniem nowego kierunku, który prowadzi do miłości i światła. Stajecie się tym, czym zawsze byliście: Istotami, które są bogami w swoich prawach, a to oznacza, ze macie zdolność wielkiej mocy tworzenia.

W przeciwnościach losu znalazłeś siłę i wielką wolę, które poprowadzą cię daleko w następnym życiu. Teraz oczyszczasz osad, który zebrał się przez tysiąclecia. To są twoje końcowe działania, oczyszczanie drogi do złotej przyszłości. Nie masz nic do stracenia, a wszystko do zyskania, wstępując na ścieżkę Wzniesienia. To dosłownie jest tak, jakbyś został zwolniony z życiowego więzienia, w którym do tej pory przebywałeś. Ta wolność otworzy ci zupełnie nowe okno dla twojej radości. Więc pielęgnuj to szczęście, jakie teraz znajdujesz i wiedz, ze doświadczysz w przyszłości szczęście całkowite.

Wiemy, sądząc po reakcji naszych gości z Ziemi, którzy odwiedzają nasze statki, jak są podekscytowani i zafascynowani ich wnętrzem. Chcielibyśmy zaprosić was więcej, ale będziemy musieli poczekać na odpowiedni czas. Może mateczny statek o milowej szerokości wydaje się wam jak miasto w przestrzeni. Ale jak byś się czuł w takim, który ma sto mil szerokości? To pomaga wam zrozumieć, jak jesteśmy w stanie spędzić wiele lat na pokładzie takiego statku, który jest dla nas jak nasz dom dzięki swoim urządzeniom. Gdybyś nie znał faktów, to pomyślałbyś, że jesteś na innej planecie dzięki sprytnie stworzonemu otoczeniu.

Galaktyczna Federacja jest masywną organizacją i jest dobrze zorganizowana dzięki systemom komputerowym, które są samodzielne i samo zasilane. Ich poziom świadomości pozwala im myśleć na bardzo wysokim poziomie zrozumienia. Ich inteligencja jest obecnie większa niż człowieka, a są one zaprogramowane większą ilością informacji niż człowiek mógłby w stanie pojąć. Wiedząc to wszystko możesz zrozumieć, jak łatwo możemy monitorować, co dzieje się na Ziemi. Nie ma znaczenia, czy ktoś jest głęboko ukryty w podziemnych bunkrach, ciągle „słyszymy i widzimy” co się dzieje. Powinno was to zapewnić, że jesteście bezpieczni od wszelkich planów przeciwko wam, ponieważ macie nas po swojej stronie. Naprawdę kontrolujemy waszą planetę. Musimy jednak brać pod uwagę wasze decyzje wolnej woli i waszą karmę.

Jestem SaLuSa z Syriusza, najpiękniejszej i najjaśniejszej gwiazdy, która świeci z niebios dla wszystkich. Światło jest równoznaczne ze stopniem miłości i tam gdzie jest potężne, znajdziesz również doskonałe wibracje miłości. Wyobrażaj sobie światło w innych osobach, jak i w sobie samym i gdy mijacie się wzajemnie, wymieniajcie swoje energie pięknym uśmiechem i dobrym słowem. Spójrz na reakcje małych dzieci, zauważysz, że widzą wasze światło dość wyraźnie. Podziel się swoją energią miłości z tymi, którzy potrzebują uzdrowienia, i wiedz, że nie możesz zrobić nikomu krzywdy i działać przeciwko czyjejś wolnej woli, ponieważ oni tego nie przyjmą. Uzdrawianie musi być dwukierunkowym zjawiskiem, ale i tak to nie będzie karmiczne. Czasami musi zostać odrzucone ze względu na umowę duszy, ale niemniej jednak intencja miłości jest doceniana.

Dziękuję, SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translation: Krystal


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.