Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, November 29, 2010

SaLuSa, November 29, 2010

Napięcia na Ziemi wzrastają w obliczu wojennych postur i gróźb i perspektyw konfrontacji. Oczywiście to produkuje strach i powoduje dalsze napięcia. Chcemy was zapewnić, że poza drobnymi potyczkami, dalsza eskalacja, która mogłaby stworzyć okazję do wojny, nie będzie dopuszczona. Wy, ludzie szukaliście pokoju przez długi czas, ale zawsze brakowało wam lidera, który mógłby wprowadzić to w życie. Owszem, próby były robione w celu zredukowania możliwości wojny światowej, ale nawet redukcja broni jądrowej w niewielkim stopniu coś zmieniła. Stary paradygmat chciał rozpętać wojnę i wręcz zachęcał do tego, aby w ten sposób zdobyć większą władzę na świecie. Jednak wasze prośby o pokój zostały wysłuchane przez mocniejsze kompetencje niż te co są na Ziemi. Cykl dwoistości jak wiecie ma się zakończyć zgodnie z planem Wzniesienia i to się stanie z naszą pomocą.

Chaos na Ziemi podczas tych rozpoczętych zmian powiększa niepewność o przyszłość. Jest to nieuniknione w czasie załamywania się struktury społeczeństwa, ponieważ stary sposób życia jest już niepożądany i nie do utrzymania. Jak widzicie ostatnie dni się rozgrywają, gdzie reakcją wśród was jest gniew i protest. Prosimy was powtórnie, abyście nie grali kartami ciemnych poprzez branie udziału w przemocy i rozruchach. Nie możecie w ten sposób wygrać walki i tylko dalibyście tym powód do mocniejszej reakcji z ich strony i dalszego ograniczenia waszej wolności. Tylko pokojowe protesty pomogą przyciągnąć więcej Światła na Ziemię i podnieść ludzi. W rzeczywistości budujecie Światło od dość długiego czasu i w rezultacie wasz poziom świadomości także się podniósł. To właśnie pozwala nam na reagowanie w większym stopniu niż wcześniej. I teraz mamy prawo do interwencji bardziej bezpośrednio. Przez jakiś czas monitorowaliśmy wasze działania i zatrzymywaliśmy każdą akcję, która spowodowałaby wojnę. Wiele razy zapobiegliśmy ryzykownym rozkazom zaatakowania innego kraju i zatrzymaliśmy wystrzelone pociski. Z czasem zapoznacie się z pełną historią, w jaki sposób byliście oszukiwani i używani w planach Illuminati do dominacji nad światem.

Czujemy się zobowiązani, aby informować was co dzieje się wokoło, ponieważ jak dobrze rozumiecie nic nie jest tak, jak się wam wydaje. Media są kontrolowane i jesteście karmieni wiadomościami, które wspierają plany ciemnych manipulantów i jasne jest, że są one dalekie od prawdy. Nawet z waszymi większymi możliwościami bardziej dostępnych informacji nadal jest wam odmawiane dużo prawdy. Jednak, gdy coraz więcej dowiadujecie się, istotne jest, aby wasze reakcje w odpowiedzi były sensowne i spokojne. Doda to więcej mocy do waszych żądań na zmiany bez tłumiących was władz tak jak byłoby to w przypadku gwałtownych reakcji. Zostało tak mało czasu, gdy będziemy mogli być razem. Ważne jest, abyście swoją energię wykorzystywali na przygotowanie się do ewentualnego Kontaktu. Kiedy nadarzy się okazja, rozmawiajcie ze sobą o swoich oczekiwaniach i jak widzicie przybycie waszych braci i sióstr z kosmosu. Jesteśmy waszymi towarzyszami i przyjaciółmi, którzy mają dedykację, aby zagwarantować wam szczęśliwe zakończenie dwoistości. Nie będzie wam łatwo podczas nadchodzących zmian, ale przynajmniej będziecie wiedzieć, że wszystko ułoży się dobrze w stosunkowo krótkim czasie.

I chociaż niektóre źródła starają się odciągać waszą uwagę od przyszłości wam przeznaczonej to jest coraz bardziej oczywiste, że jesteście w samym środku wielkiej zmiany galaktycznej. Energie zmieniają się na tak wielką skalę, że są dobrze dostrzegane ze względu na ich wpływ na wszystkie formy życia. Część tego, co możecie sformułować jako niższe życie, zanika, a inne formy przechodzą mutację. Jest to wszystko częścią przygotowań, aby zapewnić waszą gotowość na przejście do wyższej wibracji. W was samych będzie to stopniowo zauważalne jako odmłodzenie ciała i poprawienie waszego zdrowia. Śmierć i choroba, tak jak je rozumiecie, nie może istnieć w wyższych wymiarach. Jeśli pozwolisz na zmiany, Matka Ziemia musi kontynuować swoje przygotowania do Wzniesienia. Zrozumiesz wtedy, dlaczego pewne fizyczne zmiany są konieczne. Z pewnością będzie to czas sprawdzianu, ale kiedy jesteś świadomy, dlaczego tak się dzieje, będziesz lepiej przygotowany do radzenia sobie. No i oczywiście nigdy nie jesteśmy zbyt daleko z naszą pomocą.

Chronimy was i będziemy nadal monitorować wydarzenia w celu zapewnienia, aby nasze Ujawnienie nie było opóźniane. Presja, aby prawda o nas została oficjalnie uznana narasta i jej akceptacja jest niezbędna dla naszego otwartego kontaktu. W związku z tym wiele się dzieje i nasi sojusznicy są bliscy przełomowego osiągnięcia. W krótkim czasie to wszystko się poukłada i zdecydowanym krokiem wstąpicie na ścieżkę Wzniesienia. To jest nasz główny cel i od tego momentu bardzo szybko zaczniecie posuwać się w kierunku nowego sposobu życia, który zapewni wam to wszystko co było wam wcześniej odmawiane. Mówimy tu o pokoju i uwolnieniu się od wszystkiego co trzymało was w stanie niewoli. Byliście w niej tak długo, że przyjęliście to za normalne. Ziemia zawsze miała w obfitości to wszystko, czego wam potrzeba, ale była eksploatowana dla karmienia chciwości tych kilku co was kontrolują.

Cierpliwie czekajcie i patrzcie w przyszłość poza te krótkotrwałe trudności, ponieważ wszystko zmieni się na waszą korzyść. Jesteśmy masywną siłą na rzecz dobra i wyznaczono nam tę rolę dla waszej protekcji i tak będzie. Jeśli niektóre rejony na Ziemi poniosą poważne zmiany fizyczne, wiedzcie, że nie będzie to losowe wydarzenie. Będzie to po prostu częścią oczyszczania, które jest niezbędne, aby odnowić Ziemię. Zmiany są przez cały czas, ale sporadycznie pojawi się kilka bardzo zauważalnych zmian, które wpłyną na życie w tych miejscach. Im szybciej zaangażujemy Galaktyczną Federację w wasze życie, tym szybciej będziemy wam mogli ułatwić warunki. Możecie być pewni, że pracujemy bardzo ciężko z naszymi sojusznikami, aby zapewnić sytuacje, które posuną wszystko do przodu.

Jestem SaLuSa z Syriusza, i nasza pozycja nad Ziemią pozwala na dokładne monitorowanie tego co się dzieje. Czy na powierzchni czy pod nią, doskonale jesteśmy świadomi tego co się dzieje i nic nie ujdzie naszej uwadze. Mamy nadzieję, że jesteście podbudowani wiadomością, że dajemy wam ochronę w każdej chwili.

Dziękuję SaLuSa,
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumaczyła: Krystal


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.