Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, March 30, 2012

SaLuSa, March 30, 2012

Nie może być inaczej niż niedługo, nim wiele z akcji podejmowanych dla waszego postępu dosięgnie waszej uwagi .Skala na jaką zaangażowani są nasi sojusznicy wymusi uwagę mediów. Może zając trochę czasu nim nasza obecność zostanie ujawniona, ale jakiekolwiek kroki podejmowane celem zapobiegnięcia temu spalą na panewce. Pierwsze reakcje będą mieszane, ale ci którzy będą rzucali podejrzenia lub nas odrzucą, wkrótce znajdą się w cieniu większości która nas zaakceptuje. Nie będzie trzeba wiele czasu dla uzmysłowienia sobie że jesteśmy tu żeby pomóc i że zadanie to zawiera w sobie usunięcie wszystkich tych, którzy uzurpowali sobie autorytet i odpowiedzialność nad wami przez te wszystkie lata. Jest to koniec Illuminati, poważnie osłabionych utratą dużej części kontroli nad Wami.

Powinniście już wiedzieć, że jesteśmy w pełni zaangażowani w utrzymanie pokoju na planecie, pomimo że nie możemy powstrzymać każdej konfrontacji. Pokój dla Was nadejdzie, gdy duże potęgi przestaną mieszać się w sprawy krajów. Zdecydowanie zbyt długo Knuki i manipulowali okolicznościami zmuszając kraje do sprzedaży ich surowców. Skutkiem tego, znaczna część bogactwa które powinno pomagać ich mieszkańcom w podnoszeniu standardów życia , była wywożona z kraju. Te problemy zostaną naprostowane, wraz z podniesieniem standardów życia ludzi oraz wprowadzeniem nowych technologii. W biedniejszych krajach dużym problemem był brak adekwatnej opieki medycznej i infrastruktury, ale zostanie to szybko przezwyciężone. Użycie leków stanie się zbędne, ponieważ będziemy używali naturalnych metod poprzez nowe dla was technologie. Żadne wyzwanie nie będzie zbyt wielkie, i zmiany będą szybko widoczne.

Wiemy że ludzie niecierpliwią się i chcieli by wiedzieć co się stanie, lecz prosimy abyście poczekali aż w pełni się ujawnimy. Chcielibyśmy wszystkich dosięgnąć i upewnić się, że szybko zrozumiecie czego się od Was wymaga. Nie lękajcie się, jako że wszystko zostanie dane we właściwym czasie, jak również okazje do spotkań z nami aby uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania. Przez jakiś czas nadawana będzie stała audycja informująca was o dokonywanych postępach. Nadchodzą ekscytujące czasy i rozejdzie się to po całym świecie gdy przyszłość zostanie zrozumiana. Wolność jest czymś czego niewielu prawdziwie doświadczyło, mimo to otoczy ona Was wszystkich nim nadejdzie Wzniesienie.

Przyszłość jest złota i w rzeczy samej jest Złotą Erą i już sam ten fakt powinien dać wam wskazówkę czego oczekiwać. Życie w perfekcji oraz możliwość kreowania wedle woli będą nowymi doświadczeniami i do tego momentu powinniście osiągnąć wyższy stopień świadomości i zrozumienia które zapobiegną niewłaściwemu użyciu waszych nowych mocy. Jak widzicie, nastąpi wielki krok naprzód i mówiąc delikatnie, będziecie zupełnie inni niż obecnie. Wydłużona rozpiętość okresu życia zgodny z waszym wyborem będzie czymś nowym i da wam więcej niż wystarczająco dużo czasu na doświadczenie go w pełni. W rzeczy samej, będziecie w stanie dosłownie „zmieniać” ciała jeżeli zajdzie taka potrzeba celem zapewnienia kompletności. Są to zagadnienia które ewentualnie zrozumiecie i pamiętajcie że będziecie dysponowali znacznie wyższym stopniem świadomości.

Dualność dała wam ogromną siłę by poradzić sobie nawet z najbardziej żmudnymi i trudnymi wyzwaniami. Tak więc Moi Drodzy, wierzymy że możecie pożeglować przez pozostałe do Wzniesienia miesiące. Zostaliście przygotowani by wiedzieć czego oczekiwać i jakichkolwiek niedogodności byście nie doświadczyli, nadejdzie po nich okres pokoju i błogości. Naturalnie przemy naprzód z naszymi rolami oraz wymianą naszymi sojusznikami przeciwko Ciemnymi, którzy w miarę wycofywana się przekonują się że jesteśmy gotowi pokonać jakąkolwiek próbę sprawiania kłopotów. Nasza rola bardzo przypomina Galaktycznego Policjanta, lecz przestrzegamy uniwersalnych praw, a nasze drogi są pokojowymi, choć siłowymi jeżeli musimy wyegzekwować naszą władzę. Nawet Ci którzy się nam przeciwstawiają ciągle są częścią jedności i są traktowani z respektem dla Światła które w nich jest. Żadna dusza nie jest nie do zbawienia i ostatecznie to miłość przynosi zmianę potrzebną do ich ponownego przebudzenia.

Oczywiście, gdy patrzycie na innych ludzi, musicie spoglądać poza zewnętrzne ciało i pamiętać, że wszystkie dusze wywodzą się ze Źródła. Wszyscy doświadczyliście ekstremów dualności i dobrze by było, gdybyście pamiętali o bardzo trafnym powiedzeniu „gdyby nie łaska Boga mnie też mogło to spotkać”[1]. Dlatego właśnie zachęcamy was byście osądzanie odłożyli na bok i spróbowali dostrzec piękno i miłość we wszystkich duszach. Wszyscy zostaną ewentualnie ponownie oświeceni, nie ważne ile czasu to zajmie, ale z drugiej strony czas nie ma żadnego znaczenia jako że poza waszym wymiarem nie istnieje. Podczas gdy na Ziemi dualności „brak czasu” jest niewyobrażalnym pomysłem, być może możecie wyobrazić sobie koncept że wszystko jest Teraz. Czyni to wasze podróże niezwykle ciekawymi, jako że możecie wrócić w czasie i dla tych z Was których pociąga jakiś konkretny okres historyczny, cóż może być lepszego niż móc go odwiedzić? Możliwa jest również podróż w różne przyszłe odnogi czasu, czego doświadczyli wasi podróżnicy w czasie.

Kawałek po kawałku dostosowujecie się do nowego życia przed wami i Wy wybieracie gdzie zaprowadzi Was celem kontynuowania ewolucji. Zapewniamy, że macie duchowych pomocników doradzających co jest najlepsze dla Waszego postępu. Nigdy nie byliście pozostawieni bez pomocy i jeżeli nie dajecie rady, sięgnijcie ku nim myślami, a być może efekt pozytywnie was zaskoczy. Jednakże, nie możecie dyktować dokładnie jak ma to zadziałać, jako że mysi być to w waszym najlepszym interesie, a nie zawsze możecie dokładnie wiedzieć co to jest. Po wzniesieniu będziecie mogli poznać te dusze które podróżowały z Wami przez dualność. Być może nie wszystkie z wami zostaną, jako że wasze potrzeby bez wątpienia się zmienią a wasze przyszłe życie będzie bardziej dookreślone co do kierunku w którym chcecie podążać.

Jestem SaLuSa z Syriusza i muszę ponownie wspomnieć że czas przyspiesza, pewny znak iż wznosicie się do Światła dużo szybciej. Wielu doznało już nowego uczucia bycia zrelaksowanym oraz nie poruszonym tym, co dzieje się wokół nich. To uczucie spokoju będzie się rozszerzało i czynnik strachu nie będzie już miał takiego wpływu. Brawa dla tych którzy zdołali osiągnąć takie poziomy i moja miłość dla Was wszystkich.

Dziękuję SaLuSa,
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Przetłumaczył: Michał

[1] „There but for the grace of God, go I” – meaning: I too, like someone seen to have suffered misfortune, might have suffered a similar fate, but for God's mercy. Tekst nieprzetłumaczalny bezpośrednio z zachowaniem znaczenia. Powiedzenie angielskie sięgające lat 1510-1555.


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |