Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, July 30, 2012

SaLuSa, July 30, 2012
Najdrożsi, wśród waszego dowiadywania się z licznych źródeł został osiągnięty punkt, kiedy zostały podane Boskie instrukcje, aby podjąć niezwłocznie działania w celu obwieszczenie naszej obecności. Okazujemy bezwzględną cierpliwość i dajemy waszym przywódcom mnóstwo sposobności do podjęcia poczynań mających na celu uwolnienie was spod kontroli Iluminatów. Wiemy, że oni również, tak jak większość ludzi, boją się ich, lecz czas odłożyć na bok te obawy i dopuścić prawdę do głosu. Olimpiada jest oknem, na którym świat skupia uwagę i nie jesteśmy w stanie wymyśleć lepszego sposobu, by ją oznajmić. Czas biegnie szybko, a my musimy uzyskać sposobność, abyście się o nas dowiedzieli.

Niektórzy nadal będą woleli nie dowierzać naszym przekazom, lecz jest to ich wolny wybór, który szanujemy. Jednakże ważna jest sprawa Wzniesienia i wiele jest do zrobienia w tych końcowych dniach, a my nie możemy już dłużej czekać. Nasi sprzymierzeńcy poszli tak daleko, jak można było oczekiwać w granicach rozsądku i powinni mieć swobodę sprawniejszego wykonania swoich końcowych obowiązków. Tak więc, mówiąc krótko, będzie można wdrożyć procesy oczyszczania bez dalszych przeszkód ze strony ciemnych. Wasze życie będzie w pewnym sensie odwrócone do góry nogami, jednakże wielu ludzi jest na to przygotowanych. Mamy nadzieję, że niektórzy przywódcy ukryją naszą prośbę i nie będą czekali, aż będziemy zmuszeni do interwencji, lecz jeśli tak będzie, jesteśmy na to gotowi.

Nachodzący czas pokaże tych którzy są ze Światła, skoro będą oni mogli zrobić krok do przodu z naszym błogosławieństwem I przejąć stery od tych, którzy nimi nie są. Chcemy zatrzymać wszelkie działania, które są wydarzeniami lub propozycjami celowo skierowanymi na was, ludzi, aby ograniczyć wam tę odrobinę wolności, którą wam pozostawiono. Macie dobre dusze Światła, które są tutaj, w tym czasie, aby poradziły sobie z tymi sprawami. Dotychczas mieliście zbyt dużo ludzi na wysokich pozycjach, którzy stali się skorumpowani, i nie wiecie, komu możecie zaufać. To musi się zmienić i my jesteśmy tymi, którzy wam pomagają, ponieważ dobrze wiemy, z jakiego poziomu Światła są ci ludzie i czy są oni uczciwi, i wypróbowani na tyle, by leżało im na sercu dobro innych ludzi.

Wiemy, że mieliście przez wiele lat swoją dozę rozczarowań, kiedy wasze oczekiwania z różnych przyczyn były zawiedzione. Jednakże my jesteśmy uprawnieni przez Boga i nie widzimy przyczyny, dla której ten wielki spektakl Olimpiady nie mógłby się stać oknem dla obwieszczeń o naszym istnieniu, jak i o tym, że mieliśmy udział w waszej ewolucji. Koniec tego cyklu jest sam w sobie historyczną sposobnością, aby dłużej rozmawiano o tym w całym Wszechświecie. Jak często wam mówiliśmy, jest to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie Waszego Wzniesienia wraz z Matką Ziemią. Od waszego sukcesu zależy przyszłość całego Wszechświata i wiele cywilizacji oczekuje z podziwem i ciekawością waszego bliskiego już Wzniesienia.

Mimo że przygotowywaliście się przez ten czas, wiemy, że dech wam zapiera ogromny rozmiar wydarzeń na skalę światową. Na ten czy inny sposób każda pojedyncza dusza jest zaangażowana I zaopatrzona. Tam, gdzie Bóg się troszczy, tam nie ma pomyłek, tylko perfekcja, więc możecie być pewni, skutki umiejscowią każdego tam, gdzie miał się znaleźć. Mieliście długą podróż, która doprowadziła was do miejsca, gdzie jesteście tutaj, a wasza przyszłość będzie kontynuacją tej podróży w nowym etapie waszej ewolucji. Nie martwcie się, co to dokładnie oznacza i kogo to dotyczy, z czasem będzie wam to powiedziane. Bądźcie pewni, że wiele duchowych Istot dzieli waszą podróż, znają was one lepiej niż wy siebie, a wy będziecie rozwijać się na sposób jak najbardziej dla was właściwy.

Pracownicy Światła mogą przygotować się do zadań polegających na zapewnianiu ludzi ze swojego otoczenia, że mogą być spokojni i nie bać się tego, co ma się wydarzyć. Nie możemy zająć się wszystkim w ciągu tych kilku dni, lecz wkrótce będziecie mieć wolność i udogodnienia przeznaczone specjalnie dla was. Nie posługujemy się waszymi metodami, które są dla nas przestarzałe, a nasze są takie, że pozostali członkowie, którzy sprzeciwiają się nam, nie będą mogli komunikować się z wami. Znamy was dobrze i mamy wiele zapisanych adresów, które są dokładne i zawierają szczegóły dla was, które są dla was zrozumiałe. Czujemy się podekscytowani na myśl o ostatecznym spotkaniu z wami, ale po kolei, potwierdzenie naszego istnienia jest najważniejsze.

To pozwoli utożsamić nas na wiele różnych sposobów z faktem, że już pomagaliśmy waszej cywilizacji, a wiele naszej pracy przeprowadziliśmy bez podawania do wiadomości. To już tysiące lat temu inkarnowaliście w rozmaite wcielenia, w wiele ras, które istnieją na waszej Ziemi. Była to część waszych doświadczeń, które umożliwiły wam wzrastanie duchowe w waszym rozumieniu, na waszej drodze powrotnej do wyższych wymiarów, od miejsca z którego przyszliście. Noście to w swoich umysłach, że dobrowolnie zgodziliście się żyć na Ziemi, że dano wam mnóstwo sposobności, aby znaleźć wyjście z dualizmu. Dlatego jesteście wszyscy wspanialsi i jeśli mógłbym tak powiedzieć, zdobyliście swoje ostrogi, i zrobiliście to w wielkim stylu. Nie musicie ponownie przeżywać tych doświadczeń, chyba że z jakiejś przyczyny zdecydujecie się na to.

Macie jeszcze w pełni zrozumieć funkcje rozmaitych linii czasowych i wiele różnych wymiarów, ale w dobrym czasie, kiedy będzie to dla was czymś wartościowym. Niemniej powiemy wam, że wszystko, co gdziekolwiek istniało wciąż egzystuje na pewnych poziomach, oto dlaczego możecie się cofnąć i przeżyć swoje przeszłe życia. Oczywiście, możecie również podróżować w przyszłość I widzieć wszystkie możliwości. To jest to, czym wielu widzących posługiwało się, aby przepowiadać przyszłość, lecz jest ona, oczywiście, otwarta na zmiany. Oto dlaczego daje się wam dobrą radę, abyście nie trzymali się zbyt mocno starych proroctw, skoro czas może zmienić skutki wydarzeń. Przykładem tego jest wasz czas teraźniejszy, który w żaden sposób nie przedstawia się katastroficznie, jak najpierw przepowiadano. Podnieśliście siebie i Matkę Ziemię i Światło rośnie tak mocno, że rozświetla drogę dla bardziej pokojowych zmian, które są możliwe w większym stopniu niż sądzono.

Jestem SaLuSa z Syriusza i wielu z was dowie się, że ten nadchodzący tydzień jest czasem ostatniej szansy dla waszych przywódców, aby zareagowali na nasze żądania. Jeśli znowu zostaniemy zignorowani, sami pójdziemy naprzód I damy się rozpoznać w taki sposób, że nasza obecność już nigdy nie będzie ignorowana lub ukrywana. Tak, ostateczny termin zamierzony jest 4 sierpnia i nie później, zanim weźmiemy sprawy w swoje ręce.

Dziękuję, SaLuSa,

Mike Quinsey.


_______________________________________

Słowo od medium Mike’a Quinsey:

Drodzy Przyjaciele,

czuję, że powinienem wyrazić swoje poglądy na temat tego co czuję, jeśli chodzi o Ujawnienie, do którego nawiązuje dzisiejszy przekaz SaLuSy – z 30 lipca. Wymaga to odpowiedzi na zadawane pytania i jak mam nadzieję, rzuci to nieco Światła dla lepszego zrozumienia tego, co stoi za tymi wydarzeniami.

Naturalnie, kontemplowałem na temat tego, jaki typ przekazu otrzymałem dzisiaj, skoro wydawało się to dziwne, że nie było odniesienia się do wcześniejszych przekazów na temat Ujawnienia. Odkryłem, że moje (przekazy) przechodziły bardzo mocno, co dało mi pewność, że są oryginalne. Po otrzymaniu przekazu naturalnie rozmyślałem nad jego treścią, i wydawało mi się, że był on w określony sposób skoncentrowany na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Również nie wchodził w sprzeczność z tym, co stacja Sky T.V. live przekazała na temat ceremonii otwarcia, ukazując pojazd kosmiczny tam zaobserwowany i wyraźnie widziany w tle, kiedy odbywał się pokaz fajerwerków.

Ogłoszono także w czyimś przekazie, że ten wyższy plan był przewidziany dla Olimpiady w Londynie i przypomniano, że powodem jest fakt, że Wielka Brytania jest uznawana za Czakrę Serca Matki Ziemi. Jakiekolwiek będą następstwa, uważam, że Światło stanie się na skutek tego potężniejsze. Czuję także, że jest przewidziana ochrona przeciw wszelkim zakusom Ciemnych, by przeszkodzić w Olimpiadzie i cóż mogłoby być lepsze niż taka okazja wykorzystana do, by podać informację o Ujawnieniu do publicznej wiadomości.

Jak widzę, jedyną możliwość zmiany zaproponowanego dnia Ujawnienia mógłby wnieść rozkaz Boski i jak często mówimy, nie jest to wyryte w kamieniu. SaLuSa wskazuje, że tak by było w odniesieniu do daty Ujawnienia 4 sierpnia jako będącej jedną z ”zamierzonych” , tym samym dopuszczając zmianę, o ile dowiedziono by, że jest konieczna. Ciemni oczywiście chcieliby użyć tego wydarzenia dla swojego planu działań i mówi się, że jest zaplanowany fałszywy atak obcych przy użyciu prawdziwego pojazdu kosmicznego i projekcji holograficznej. Mimo to można sądzić, że takie okoliczności są niedopuszczalne. Z drugiej strony mogłoby tak się wydarzyć, gdyby te działania zostały zatrzymane po drodze, aby ujawnić wszystkim, że był to atak fałszywej flagi zastosowany przez Iluminatów. Także droga prawdy na temat UFO i ET nie może być dłużej blokowana i mam nadzieje, że niektórzy Przywódcy wyjdą z prawdą na żądanie. Dla mnie nic nie będzie lepsze niż to, że przyjdzie ona z prezydentem Obamą, który jak wciąż mocno wierzę, jest wielką Istotą Światła, i będzie przewodził reszcie świata.

Te nadchodzące dni będą wypełnione przewidywaniami i podekscytowaniem, i mam nadzieję, że będziemy świadkami postępu, który wypełni nasze oczekiwania.

W Miłości i Świetle. Mike Quinsey


Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumaczenie : Elisabeth, edycja Krystal - Transformacja 2012


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |