Home > > Montague Keen - January 8, 2012

January 8, 2012

Moja Droga, jest wiele pomieszanych poglądów teraz na świecie. Część z nich są z zamiarem wprowadzenia was w błąd. Nie wszystkie Duchy są ze Światła. Niektóre przybierają wielkie imiona, inne używają imion dobrze znanych tym, którzy są przekonani, że kanalizują swoich krewnych lub tych, którym ufają. Wszystkie te sztuczki będą stosowane, by powodować niedowierzanie i zamieszanie i aby Kabał mógł utrzymać ogólną kontrolę. Pamiętajcie, że oni są zdesperowani, aby utrzymać się przy swojej władzy. Żyli z ludzkości i ludzkość cierpiała z ich powodu wiele niedostatków. Tylko wtedy, gdy powrócicie do Ducha, będziecie mogli zobaczyć prawdziwy ogrom cierpienia spowodowanego przez taką chciwość.

Wszystko musi znaleźć się na swoim miejscu zanim rozpocznie się plan wyzwolenia. Jak wiecie, rzeczy ulegają zmianie z dnia na dzień i to utrudnia nam wyznaczenie konkretnego terminu. Dowiadujecie się z nadchodzących stale informacji, że ekscytacja jest po obu stronach życia. Czynimy postępy w naszych planach Ujawnienia i restytucji. Jak często mówi się dzieciom: ” Wyszło szydło z worka. Już nie może być dłużej kontrolowane”. Prawda wychodzi na jaw każdego dnia za pośrednictwem wielu różnych źródeł na całym świecie. Jest jeszcze wiele do ujawnienia, aby człowiek zrozumiał kto i co zniszczyło wasz świat i wzięło pod kontrolę wasze życie powodując tyle niedostatków w świecie obfitości. Człowiek zażąda odpowiedzi. Ma prawo domagać się tego. Nie będzie to łatwe dla tych, którzy jeszcze nie są przebudzeni, lecz musimy kontynuować. Nie możemy czekać wiecznie na tych, którzy boją się wyzwolić z pod kontroli umysłowej.

Weroniko, podzielam twój entuzjazm kiedy otrzymujesz tyle nowych dowodów dotyczących Irlandii. Tak, oni budzą się. Uczą się tego, że jeśli będą domagać się informacji, otrzymają ją. Im więcej będą się pytać, tym lepiej będzie dla tych, którzy jeszcze wierzą w nauki Watykanu: że są niczym, nigdy niczego nie osiągną i że wszyscy są grzesznikami. Kiedy w rzeczywistości zawsze byli pełni Światła.

Watykan włożył wiele wysiłku w niszczenie tego Światła. Ludzie byli gwałceni, zmuszani do sodomii i bici bez litości, aż do całkowitego zrujnowania. Nie mieli żadnych szans. Watykan kontrolował wszystko. Zbrodnia przeciwko ludowi Irlandii przewyższa wszystkie inne. Jest bardzo ważne, że rząd Irlandii, szczególnie pan Kenny, dowiaduje się o tym co zaplanowaliśmy, aby odnowić energię i dać nowy impuls skierowany do wszystkich miejsc świętych, które są tak ważne dla waszego świata. To musi być pierwszy krok, by przywrócić Światło dla świata, ponieważ w Irlandii rozpoczęło się niszczenie waszego świata. Wszystko inne jest jego konsekwencją.

Tak, kochana, starożytni druidzi są czynnie w to zaangażowani. Niektórzy wcielili się ponownie i pracują po tej stronie życia, by przygotować planetę Ziemię na epokę Złotej Ery. Wiesz, że archeologia obala historię fałszywej Biblii. Nie ma niczego na pustyni Synaj, by potwierdzić historię Wyjścia z Egiptu. Fakty są faktami i musi się je skonfrontować. Nadszedł czas, aby każdy z was wiedział kim jest i uczył się być tym kim jest w świecie, gdzie miłość i sprawiedliwość powraca i wszyscy ludzie żyją zgodnie.

Ja wiem, że nie jest możliwe, abyś mogła zobaczyć fizycznie to co robimy. Jeśli ujawnimy nasze plany, to zatraci się element niespodzianki. Potrzebujemy waszego wsparcia, potrzebujemy, abyście się jednoczyli w świetle i miłości. Powstrzymujcie się od krytykowania tych, którzy wybierają inną drogę. Oni w końcu też dotrą, pomimo że mogą potrzebować na to więcej czasu.

Będą nieuniknione klęski naturalne, lecz miejcie na uwadze to, że Ciemni planują „okrucieństwa” i „ataki” by spowodować alarm i zawrócić wielu z powrotem do systemu kontroli. Igrzyska Olimpijskie będą zaoferowane publiczności i oczy wszystkich będą na nie zwrócone. Zostaną użyte do przeprowadzenia tych ataków. Obserwujemy to i dołożymy starań, aby być o krok przed nimi. Zrobią to dlatego, że wiedzą , że nie mają nic do stracenia. Ich pogarda dla zwykłego człowiekabudzi niesmak. Zapominają, że bez pomocy zwykłych ludzi nie mogliby przeżyć. Kiedy pełna informacja będzie dostępna, zdziwicie się i przerazicie widząc, jak niewielu ZŁYCH było wstanie opanować wasz świat.

Codziennie, na każdy sposób proście o ujawnienie prawdy. Możecie być zaskoczeni tym co znajdziecie. Pamiętajcie o starym powiedzeniu: ”Proście a otrzymacie. Szukajcie, a znajdziecie. Wołajcie, a otworzą wam”. To jest czas, aby pytać.

Ci, którzy mówią prawdę i pomagają innym otworzyć się na Światło są znów atakowani. Tak działo się podczas całej historii. To jest to, co oni robią. Znów atakują Davida Icke. Gdyby nie stanowił dla nich zagrożenia nie zajmowaliby się nim. Ludzie prawdy zawsze byli atakowani, ale to już nie działa. Ale Kabał jest stworzeniem nawyków i stare metody są stosowane w dalszym ciągu. Na szczęście ludzie już to dostrzegają. Ani nawet jeden włos nie spadnie z jego głowy. Ludzie, gdy słyszą prawdę nauczyli się ją rozpoznawać. To tylko ujawnia ich stan desperacji. Mówi to więcej o Ciemnych niż o Icke. On przeżyje, będzie kontynuować swoją pracę i wypełniać swoją misję.

Jest to czas nauki dla was wszystkich, w miarę jak otwieracie wasze umysły na prawdę. Uczcie się pomijać wszystko co was nauczyli rodzice i profesorowie. Poznawanie prawdziwej historii waszego świata będzie dla was fascynujące . Zobaczycie niektóre kraje w całkiem innym świetle. Moc myśli będzie dla was ekscytująca, kiedy dowiecie się jak bardzo jestescie potężni i do czego jesteście zdolni jako istoty w pełni świadome. Wszystko w waszym świecie ulegnie zmianie. Po raz pierwszy dostrzeżecie jak piękna jest wasza planeta. Nie będzie już na niej miejsca dla strachu. Nie będzie żadnego powodu dla jego zaistnienia. Nigdy nie doświadczyliście prawdziwej wolności, chociaż wiele się o niej mówi. Ludzie walczyli o nią na wojnach, lecz niewielu jej zaznało. Prawdziwa wolność jakiej pragniecie nastanie, kiedy Ciemni będą usunięci. I to się spełni!

Mówię do Irlandii. . . nastał czas przebudzenia. Wiele krajów budzi się do tego czym mogą być i czym będą. Świat się jednoczy. Zapomnijcie o różnicach jakie panowały w zmanipulowanej przeszłości. Macie jedynego wroga – Ciemnego Kabała, który chce, aby wszystko pozostało tak jak jest i abyście zawsze im służyli. Największym waszym problemem będzie zaakceptowanie, że wszystko czego was nauczono i w co wierzyliście jest KŁAMSTWEM. Każdy z was będzie musiał z tym sobie radzić na swój własny sposób. Zawsze jesteśmy gotowi pomóc, kiedy nas o to poprosicie.

Powiedz Rupertowi (Rupert Sheldrake), że ma zupełnie rację. Każdy jest duchowy (paranormalny). Ludzie tylko nie rozpoznają , że nimi są. Niedługo to zrozumieją. Stanie się to normą. Poznałem jego nową książkę. Pozwoli ona, aby ludzie rozumieli , że cała ludzkość jest połączona wspólną nitką tworząc całość. Bardzo proszę, prześlij Rupertowi pozdrowienia. Jest bardzo podziwiany i szanowany także po tej stronie.

Kochana, masz bardzo dużo pracy w nadchodzącym tygodniu. Nie martw się, ja będę z tobą. Jesteście na początku nowego cyklu na waszej planecie. Nadchodzą czasy pełne emocji …

Jak zawsze twój adorujący cię Monty

Nowa książka Ruperta Sheldrake : „NAUKA O ILUZJI, UWALNIANIE DUCHA DOCIEKANIA”

www.sheldrake.org lub zadzwoń 0843 382 0000. Cena: 16 f).


Website: The Montague Keen Foundation
Przetłumaczyła z hiszpańskiego Ludmiła, edycja KrystalShare |