Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Polski > Kris Won, November 2, 2011

Kris Won, November 2, 2011

EL MORYA


W ciszy, skromnie, bez dumy ani szukania sławy, wtajemniczony adept realizuje swoją pracę, z umysłem zawsze nastrojonym do pomocy w postępie swoich braci będących na niższym poziomie ewolucji. On wie, że współpracuje z innymi wtajemniczonymi Mistrzami oraz z wieloma uczniami i aspirantami do Mądrości; lecz wie również, że jest wyjątkowym bytem we Wszechświecie, którego Stwórca wybrał, aby wykonał tę misję. Zatem wykonuje ją sumiennie, z pełnym oddaniem i całkowitym poświęceniem.

Ten kto mówi, nie wie a kto wie, nie mówi. Działa zawsze z ciszy swojej Wewnętrznej Obecności, która przejawia się na planie fizycznym poprzez jego pełne poświęcenia działanie. Nigdy nikomu nie wyrządza szkody, przynajmniej rozmyślnie i nie martwi się o siebie samego, chyba jedynie o utrzymanie swojego fizycznego naczynia w dobrej kondycji, czy to przebywając w ciele tymczasowym, czy też w tym, w które wcielił się od urodzenia.

Może przez wiele dni obejść się bez jedzenia oraz spędzić bezsennie wiele nocy, jeśli sytuacja tego wymaga; lecz robi to bez narzekania, będąc nadzwyczaj szczęśliwym z możliwości pełnienia służby dla Boga w Jego Boskim Planie.

Prawdziwie błogosławiona jest Ziemia, po której stąpają jego nogi, gdyż w rzeczywistości jest on Oddechem Pana przebywającym w śmiertelnej formie!

Źródło: Mistrz El Morya

Kanał: Kris-Won

Tłumaczyła: Ludmiła


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemy
Share |
Tsū
Join the Galactic Channelings Community on Tsū!
Tsū is the only social network that shares its revenues with its members.
It works through invitation only, so you can use this link
to create a profile.