Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Polski > Kris Won, March 4, 2012

Kris Won, March 4, 2012

Jestem jedną z trzech kobiet w naszej grupie. Mam na imię Sasha, a dowódca naszego statku nazywa się Umbro.

Pozdrowienia dla wszystkich naszych braci i sióstr na Matce Ziemi. Pochodzimy z innej, mniej lub bardziej oddalonej, planety; dla niektórych może to być bardzo daleko, a dla innych bylibyśmy praktycznie sąsiadami. Jak zmieniają się te zmienne zależy od punktu widzenia obserwatora! W istocie, nic nie jest niezmienne we Wszechświecie; postrzeganie wszechświata zależy od percepcji obserwatora, zgodnie z jego/jej doświadczeniem, życiem, warunkami życia, itd.

Na ten moment, jest nas siedmioro, istot ludzkich, którzy przybyli w odwiedziny, i którzy mają te same korzenie co wy. Mówiąc „istoty ludzkie” mam na myśli, że jesteśmy z wyglądu humanoidami, tak jak wy (nie pomyślelibyście chyba, że mieszkańcy tej planety są jedynymi istotami ludzkimi w całym kosmosie, prawda?) Nasza siódemka stanowi załogę małego statku kosmicznego, w którym podróżujemy. Nasz wehikuł jest relatywnie mały, ale wygodny – ktoś mógłby w nim spędzić swoje całe życie nie nudząc się, gdyż posiadamy mnogość środków zapewniających rozrywkę, nawet pomieszczenie, w którym poprzez holograficzne dźwięki i obrazy możemy odtworzyć każde miejsce we Wszechświecie, w którym chcielibyśmy być. Jak widzicie, nie ma możliwości znudzić się posiadając takie możliwości. Możemy także odtwarzać momenty z naszej przeszłości, w których byliśmy szczęśliwi, co sprowadza na nas ponownie radość i szczęście poprzez ożywianie tych wspomnień w szczegółach, zupełnie tak jakby wydarzały się ponownie.

Jestem jedną z trzech kobiet w tej grupie. Mam na imię Sasha, a dowódca naszego statku nazywa się Umbro. Wszyscy moi towarzysze podróży są nadzwyczajnymi istotami, tak kochającymi i pomocnymi, że sami z radością wykorzystalibyście możliwość żeby ich poznać, jestem tego pewna.

Być może niektórzy z was chcieliby nawiązać z nami kontakt; aby to zrobić, musicie tylko udać się do zacisznego i odosobnionego miejsca, samotnie bądź w grupie, i nawiązać połączenie z naszym statkiem. W tym celu, wyjawię wam imię naszego statku, które jest takie samo jak nazwa naszej grupy i misji tutaj na Ziemi : TULYA (tulia).

Zacznijcie od oddechu, powolnego i głębokiego, a następnie powtarzajcie w myślach, szeptem lub niskim głosem – TULYA , kilkukrotnie, wraz z intencją, że pragniecie się z nami skontaktować. Bardzo ważne jest także, aby wizualizować sobie nasz statek kosmiczny, albo lecący nad powierzchnią, albo będący na ziemi. Kiedy poczujecie, że nawiązaliście z nami kontakt, wszelkie wydarzenia będą mówić same za siebie. Nie powiemy wam nic więcej, a jedynie abyście sami spróbowali i doświadczyli tego osobiście.

Nie wiem czy takie zaproszenie zostało już wam wcześniej przedstawione, gdyż jest mnogość małych statków podobnych do naszego, latających wokół waszej pięknej planety, już znanej w całym Wszechświecie, których załogi (statków) składają się z istot z wielu różnych planet lub gwiazd, stąd nie wiem jeśli, któryś z nich zaoferował wam już bezpośredni kontakt.

Tak czy inaczej, o to jest, nasze zaproszenie. Jeśli nigdy wcześniej tego nie doświadczyliście, być może to wydarzenie będzie preludium dla nowej formy kontaktowania się z nami w sposób, który nie był wcześniej próbowany. Także, jeśli już w tym uczestniczyliście z innymi braćmi i siostrami z kosmosu, liczy się to jako pozyskane doświadczenie, dzięki czemu każdy kolejny raz będzie prostszy i mniej nowy dla was.

Co na to powiecie? Spróbujemy?
Dalej więc! Kto powiedział „strach”?


Channeling przez: Kris Won

Przetłumaczyła Sandra


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemy
Share |
Tsū
Join the Galactic Channelings Community on Tsū!
Tsū is the only social network that shares its revenues with its members.
It works through invitation only, so you can use this link
to create a profile.