Home > > Kris Won, March 4, 2012

Kris Won, March 4, 2012

Jestem jedną z trzech kobiet w naszej grupie. Mam na imię Sasha, a dowódca naszego statku nazywa się Umbro.

Pozdrowienia dla wszystkich naszych braci i sióstr na Matce Ziemi. Pochodzimy z innej, mniej lub bardziej oddalonej, planety; dla niektórych może to być bardzo daleko, a dla innych bylibyśmy praktycznie sąsiadami. Jak zmieniają się te zmienne zależy od punktu widzenia obserwatora! W istocie, nic nie jest niezmienne we Wszechświecie; postrzeganie wszechświata zależy od percepcji obserwatora, zgodnie z jego/jej doświadczeniem, życiem, warunkami życia, itd.

Na ten moment, jest nas siedmioro, istot ludzkich, którzy przybyli w odwiedziny, i którzy mają te same korzenie co wy. Mówiąc „istoty ludzkie” mam na myśli, że jesteśmy z wyglądu humanoidami, tak jak wy (nie pomyślelibyście chyba, że mieszkańcy tej planety są jedynymi istotami ludzkimi w całym kosmosie, prawda?) Nasza siódemka stanowi załogę małego statku kosmicznego, w którym podróżujemy. Nasz wehikuł jest relatywnie mały, ale wygodny – ktoś mógłby w nim spędzić swoje całe życie nie nudząc się, gdyż posiadamy mnogość środków zapewniających rozrywkę, nawet pomieszczenie, w którym poprzez holograficzne dźwięki i obrazy możemy odtworzyć każde miejsce we Wszechświecie, w którym chcielibyśmy być. Jak widzicie, nie ma możliwości znudzić się posiadając takie możliwości. Możemy także odtwarzać momenty z naszej przeszłości, w których byliśmy szczęśliwi, co sprowadza na nas ponownie radość i szczęście poprzez ożywianie tych wspomnień w szczegółach, zupełnie tak jakby wydarzały się ponownie.

Jestem jedną z trzech kobiet w tej grupie. Mam na imię Sasha, a dowódca naszego statku nazywa się Umbro. Wszyscy moi towarzysze podróży są nadzwyczajnymi istotami, tak kochającymi i pomocnymi, że sami z radością wykorzystalibyście możliwość żeby ich poznać, jestem tego pewna.

Być może niektórzy z was chcieliby nawiązać z nami kontakt; aby to zrobić, musicie tylko udać się do zacisznego i odosobnionego miejsca, samotnie bądź w grupie, i nawiązać połączenie z naszym statkiem. W tym celu, wyjawię wam imię naszego statku, które jest takie samo jak nazwa naszej grupy i misji tutaj na Ziemi : TULYA (tulia).

Zacznijcie od oddechu, powolnego i głębokiego, a następnie powtarzajcie w myślach, szeptem lub niskim głosem – TULYA , kilkukrotnie, wraz z intencją, że pragniecie się z nami skontaktować. Bardzo ważne jest także, aby wizualizować sobie nasz statek kosmiczny, albo lecący nad powierzchnią, albo będący na ziemi. Kiedy poczujecie, że nawiązaliście z nami kontakt, wszelkie wydarzenia będą mówić same za siebie. Nie powiemy wam nic więcej, a jedynie abyście sami spróbowali i doświadczyli tego osobiście.

Nie wiem czy takie zaproszenie zostało już wam wcześniej przedstawione, gdyż jest mnogość małych statków podobnych do naszego, latających wokół waszej pięknej planety, już znanej w całym Wszechświecie, których załogi (statków) składają się z istot z wielu różnych planet lub gwiazd, stąd nie wiem jeśli, któryś z nich zaoferował wam już bezpośredni kontakt.

Tak czy inaczej, o to jest, nasze zaproszenie. Jeśli nigdy wcześniej tego nie doświadczyliście, być może to wydarzenie będzie preludium dla nowej formy kontaktowania się z nami w sposób, który nie był wcześniej próbowany. Także, jeśli już w tym uczestniczyliście z innymi braćmi i siostrami z kosmosu, liczy się to jako pozyskane doświadczenie, dzięki czemu każdy kolejny raz będzie prostszy i mniej nowy dla was.

Co na to powiecie? Spróbujemy?
Dalej więc! Kto powiedział „strach”?


Channeling przez: Kris Won

Przetłumaczyła Sandra


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemy
Share |