Home > > Kris Won, July 13, 2011

Kris Won, July 13, 2011

ASHTAR SHERAN

 

  "My, Syrianie, Orianie, Plejadianie, Łabędzianie, Andromedianie i wielu innych braci galaktycznych będziemy z wami wszystkimi wspierając was i pomagając (nie wątpcie w to) w waszym procesie Wznoszenia, postanowionym i zaplanowanym  przez Wyższe Istoty."

Jestem Ashtar Sheran i zwracam się z prośbą, abyście byli silni i starali się pozostać zrównoważeni wobec wydarzeń, które  przyniesie rok 2011. Nie powinniście być zaskoczeni, gdyż jest to wstęp do roku 2012, o którym tak wiele się mówi i słyszy.

W organizmie żywym najpierw dochodzi do kryzysu, zanim kuracja odniesie skutek  .

Gaja również jest organizmem żywym i inteligentnym, przechodzi ewolucję duchową na tak wysokim poziomie, że nie jesteście w stanie tego zrozumieć. Przed swoim uleczeniem, które wydarzy się 21 Grudnia 2012 będzie musiała przejść serię wstrząsów w trakcie przechodzenia przez rok 2011.

Nie cierpcie z powodu tego wszystko co może sie wydarzyć, gdyż są to działania ustanowione z Góry dla ludzkości tej planety i wszystkich zamieszkujących ją żywych istot, aby  przeszły przez  proces oczyszczenia, który może być krótkotrwały, ale także niezwykle burzliwy w niektórych częściach świata.

Aby wasza piękna planeta Gaja nie cierpiała zbytnio na skutek szkodliwych działań ludzi będących jej komórkami i aby została wyleczona, niezbędny  jest proces przemiany.
Jednak Gaja tak was kocha, że powstrzyma wiele z przewidzianych działań, aby uchronić swoje 'dzieci' od ich skutków i tym samym od wielu cierpień.

Ta redukcja przewidywanych szkód w waszym świecie fizycznym odciąży trochę naszą akcję ratowniczą, dzięki czemu będziemy mogli użyć wiele naszych oddziałów do zadań skierowanych na  przebudzanie świadomości większej ilości ludzi.  Jak mówią wasze święte księgi –ludzie są uznani za Królów Stworzenia, biorąc pod uwagę przewagę, jaką mają nad innymi istotami planety dzięki inteligencji, którą zostali obdarzeni.

My; Syrianie, Orianie, Plejadianie, Łabędzianie, Andromedianie i wielu innych braci galaktycznych będziemy z wami wszystkimi wspierając was i pomagając (nie wątpcie w to) w waszym procesie Wznoszenia, postanowionym i zaplanowanym  przez Wyższe Istoty."

Dlatego kieruję do was to przesłanie, abyście byli silni i trwali zjednoczeni w braterstwie  wobec wydarzeń , które będą się przejawiać w sposób burzliwy  w niektórych miejscach geograficznych na Ziemi .

Trwajcie dobrze zakotwiczeni w waszej Wewnętrznej Istocie, w której znajdziecie  spokój  i zaufanie tak bardzo potrzebne  w tych trudnych momentach.

Przemawiam do was w pokoju i braterstwie,

 Ashtar Sheran

Przekazał Kris Won
Tłumaczyła Ludmiła
Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemy
Share |

Would you like to ask a question to our brothers in Alpha Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alpha Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.