Home > > List Otwarty do Galaktycznej Federacji Światła

List Otwarty do Galaktycznej Federacji Światła

Temat: Wezwanie do interweniowania w imieniu ludzkości, fauny oraz Matki Gai i powstrzymania masowej destrukcji życia i dalszej ingerencji ciemnego kabala

Shala'am! Selamat Ja!

Nazywam się Kalliope, jestem pół Syrianką / pół Plejarianką. Wcieliłam się tutaj na Ziemi! Wraz ze mną przybyło tu dobrowolnie kilkaset tysięcy dusz, aby pomóc i asystować w procesie wznoszenia się ludzkości i Pani Gai, która jest naszą Matką, planeta Ziemia. Każdy z nas został wybrany z powodu naszych doświadczeń i umiejętności, aby stawić czoła ciężkiej i trudnej sytuacji na tej planecie, a przede wszystkim, aby nieść światło i miłość w naszym osobistym otoczeniu i tworzyć sieci miłości i uczucia, które podnoszą świadomość ludzkości i zestroją ją z nowymi częstotliwościami, unosząc nas powoli do piątego paradygmatu świadomości.

Ważnym aspektem tej naszej inkarnacji na Ziemi było przynieść zmianę od wewnątrz w społeczeństwach ludzkości, jako że główna dyrektywa Galaktycznej Federacji Światła nie pozwala na żadną interwencję cywilizacjom z zewnątrz, gdyż zakłóciłoby to wolną wolę, wolność wyboru i wpłynęło na decyzje mieszkańców Ziemi – chyba, że cywilizacja poprosi o interwencję poprzez osiągnięcie masy krytycznej przebudzonych osób.

Open Letter to the Galactic Federation of Light

Nasza decyzja wcielenia oznaczała, że popadniemy w całkowite zapomnienie tego, kim naprawdę jesteśmy, skąd jesteśmy, co mamy do zrobienia – co jest nieuniknionym skutkiem urodzenia się w trzeciej gęstości. Od wielu lat żyjemy tu, nie wiedząc o naszej misji, nie wiedząc nic o rodzinie, którą zostawiliśmy za sobą w celu wcielenia się tu, i żyjemy w strukturach społecznych, które wydają się być obłąkane w stosunku do tych, z których przychodzimy.

Powodem tego jest to, że tysiące lat temu regresywni kosmici przejęli kontrolę nad Ziemią i przekształcili ją w swój prywatny plac władzy, dominacji i całkowitego zniewolenia ludzkości. Ci regresywni kosmici mogli to zrobić również dlatego, że w dalekiej przeszłości jeden lub więcej gwiezdnych narodów, które teraz są członkami Galaktycznej Federacji dały im ku temu sposobność. Dlatego też wasza obecność tutaj jest również dla oczyszczania karmy, która została wtedy stworzona.

Te regresywne istoty zainstalowały gęstą sieć technologiczną kontrolującą nasze umysły i dającą nam złudzenie wolności, podczas gdy w rzeczywistości jesteśmy tylko niewolnikami, przekonanymi o posiadaniu możliwości wolnego wyboru, poruszającymi się w podobnym do Matrix świecie holograficznym, zachęcani do tworzenia go na ich sposób i korzyść. Prawdą, którą starają się ukryć przed nami jest to, że jesteśmy w stanie tworzyć jedynie poprzez odpowiednie skupienie naszego umysłu, co manifestuje świat wokół nas, a oni muszą posłużyć się technologią, aby osiągnąć to samo. Skłanianie nas do manifestowania tego, czego oni chcą, zaoszczędziło im wiele wysiłku, ponieważ my zupełnie zapomnieliśmy jak manifestować w sposób świadomy. Poprzez utrzymywanie nas zahipnotyzowanych przez ich maszyny rozrywkowe i zajętych przez „problemy codziennego życia”, upewniają się, że nadal uczestniczymy w ich grze (film „They Live” Johna Carpentera jest dobrym przykładem tego, jak działa nasze społeczeństwo!).

Ale wszystko zmieniło się, a wielu z nas obudziło się i zdało sobie sprawę z tego, co dzieje się wokół. I udało nam się osiągnąć poziom masy krytycznej, aby zmienić proroctwa i los naszego świata, a więc przede wszystkim, pozwala to na bezpośrednią interwencję.

Call for Help to our Galactic Space Brethren

Oczywiście to wszystko wiecie. Od lat przez pracowników wysyłacie nam wiadomości, które miały nas obudzić, aktywować i doprowadzić do odkrycia pamięci o naszej misji tutaj.

Ale już od jakiegoś czasu wydaje się, że brak temu spójności. Coraz więcej wiadomości kontrastuje ze sobą. Jednak są wzajemnie sprzeczne nie co do ostatecznego celu, jakim jest Wzniesienie, ale co do sposobu, w jaki otrzymamy pomoc. Do końca ubiegłego roku 2010 wszystko było gotowe do wielkiego „oficjalnego” przybycia, ujawnienia prawdy o UFO i kontaktu – a potem znowu wszystko się zmieniło, a ton wiadomości wrócił do tych sprzed roku: „w niedalekiej przyszłości „,” wkrótce „,” ten moment nadejdzie szybko „,” jak tylko … (i tu wymienianie setek najróżniejszych problemów, które zostały rozwiązane!) będziemy tam z wami „…itd

Poza wrażeniem, że jesteśmy w rzeczywistości jeszcze daleko od kontaktu, są wszystkie te działania ciemnych kabali, którzy wciąż posuwają się do przodu z niespotykaną przemocą, zabijając i niszcząc gdzie się da. Celem waszej opieki było niedopuszczenie do użycia broni jądrowej, ale okazało się to zbyt selektywnym i ograniczonym środkiem zapobiegawczym. Ciemni mają do swej dyspozycji urządzenia, które mogą powodować zniszczenia i śmierć z wydajnością niewiele gorszą od jednej z bomb atomowych. Mówię tu o HAARP, sterowaniu pogodą i podobnej broni. Za pomocą tych urządzeń mogą powodować trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów, tsunami, pożary, powodzie i masową zagładę zwierząt i ludzi.

Open Letter to the Galactic Federation of Light

Od ubiegłego roku jesteśmy świadkami różnych fal tajemniczych zgonów mas ptaków, ryb i wielorybów, a jednocześnie pewne wiadomości z Federacji Galaktycznej na początku tego roku wydawały się komunikować wolę Federacji powstrzymania tych ataków. Serie masowych zgonów trwają jednak nadal, a także trzęsienia ziemi bez wątpienia spowodowane przez użycie broni HAARP i związanych z nimi urządzeń. Najnowsze trzęsienie ziemi i wynikające z niego tsunami w Japonii wykazały, iż nie ma potrzeby zrzucania bomb atomowych, wystarczy pobudzić niektóre newralgiczne punkty na ziemi w celu wywołania trzęsienia ziemi, które spowoduje wybuch elektrowni jądrowej, co może dać podobny efekt oddziaływania na ludzi jak bomby atomowe. I „wygodny” efekt uboczny tej technologii jest taki, że nie można tego łatwo zidentyfikować jako ataku, bo wydaje się, jakoby katastrofy Ziemi pojawiały się na jej drodze do propagowanej Apokalipsy! I tak stało się to proste dla ciemnych, by chować się za pozornie naturalnymi „klęskami żywiołowymi” a jednocześnie szantażować i grozić narodom, które spróbują odejść od kursu illuminatów!

(Benjamin Fulford HAARP, Japonia… http://www.youtube.com/watch?v=V6xWyFR3IMY)

Pozwólcie proszę,że coś wyjaśnię – to nie strach napędza moje słowa. Moim zamiarem jest dać głos wszystkim ludziom, którzy oczekują, że zadziałacie jak obiecaliście. Zrobiliśmy wszystko, aby osiągnąć masę krytyczną i jestem pewna, że osiągnęliśmy wymaganą minimalną liczbę osób potrzebnych do poproszenia o interwencję. Więc jaki jest sens blokowania jądrowych baz rakietowych, kiedy HAARP i inne śmiercionośne uzbrojenie jest w pełni operacyjne?? Jak wielu ludzi i zwierząt musi umrzeć, aż poczujecie się gotowi do interwencji?

Tego, czego nie powiedział żaden z waszych rzeczników , to fakt, że niektóre dusze ludzkie pochodzące z gwiezdnych narodów postanowiły nie wcielać się w ludzką postać lecz zwierząt, takich jak delfiny, wieloryby i zwierzęta domowe, jak koty, psy. Poza tym walenie, delfiny i wieloryby są tu od tysięcy lat i są naszymi Syriańskimi siostrami i braćmi z czwartej gęstości, którzy zdecydowali się pozostać tutaj jako opiekunowie w biologicznie de-ewolucyjnej formie, emitując swą miłość i światło na ludzkość w celu kontrastowania ciemnych niskich częstotliwości strachu i terroru, które rasy regresywne ustanowiły na Ziemi. Czy jest to „zbieg okoliczności”, że setki lub nawet tysiące z nich są ostatnio zabijane z pomocą rozmyślnych ataków odpowiednimi częstotliwościami? Myślę, że nie, ponieważ zabijając je wpływa się na osłabienie tworzonej przez nie siatki miłości, która istniała tu na długo zanim my ludzie staliśmy się świadomi swojej odpowiedzialności! Oni są tu naszymi sojusznikami i zasługują na taki sam szacunek jak ludzie. A przede wszystkim zasługują na głos, aby wyrazić swój punkt widzenia!

Open Letter to the Galactic Federation of Light

Wszyscy przyszliśmy tutaj, aby umożliwić interwencję. A teraz, kiedy ludzie na Ziemi budzą się odkrywając swoją moc i to, czego tak naprawdę chcą, to dlaczego wciąż dajecie ciemnym czas i możliwość ingerencji, by wściekle i na oślep zabijali, niszczyli i wszystko psuli? Czy 13 000 lat okrutnych rządów nie wystarczy?

Przedstawiciele Federacji w przekazach channelingowych informowali, że Boskie Źródło zarządziło, aby przyspieszyć proces prowadzący do pierwszego kontaktu i Wzniesienia. Mimo to wszystko wydaje się nadal być zablokowane i nie ma oznak wspomnianego przyspieszenia. Co więcej, wydaje się, że w waszych szeregach pojawiały się poważne różnice zdań, co do tego jak postępować.

Wielu z nas osiągnęło punkt, w którym czujemy, że już wystarczy! Dość już słów, dość rozlewu krwi, dosyć wyrządzania szkód, dość poświęconych istnień! Dość szantażu i karania tych, którzy nie stosują się do planów illuminatów i ras regresywnych! Dość globalnego terroryzmu dokonywanego przez trzynaście gadzich rodzin i ich psy gończe! Dość Rockefellerów, Rothschildów i Spółki! Dość fałszywych wojen i korporacyjnych przejęć! Dość terroryzmu iluminatów! Nasza żywność jest zatruta, woda i powietrze są zanieczyszczone toksynami, nasze uprawy są celowo niszczone, „leki” nas zabijają, a także szczepionki, a „nauka” prowadzi badania nad nowymi sposobami niszczenia jeszcze większej liczby ludzi jednym uderzeniem! Mamy już dośc tego wszystkiego! Dość niekończących się apeli do ciemnych kabali: „proszę” poddajcie się! Uważamy, że naprawdę zostało zrobione już wystarczająco przeciw-działań! – teraz czas na działanie zamiast przeciwdziałania!!!

Za pomocą tego listu, z należnym szacunkiem, lecz jednak z naciskiem, apelujemy do osób i podmiotów odpowiedzialnych za siły federalne galaktyki, by w końcu podjąć niezbędne kroki, by zakończyć ten bezsensowny mord i nieodpowiedzialny wandalizm przeciwko ludzkości i zwierzętom oraz łamanie praw i zadawanie gwałtu Matce Gai. Prosimy o pilne ostatecznie wyłączenie wszystkich systemów broni ciemnych kabali na Ziemi, na ziemskiej orbicie i na Księżycu, która może spowodować uszkodzenia na dużą skalę! Jeśli martwicie się o ingerencję w ich wolną wolę, rozważcie też proszę naszą wolną wolę: nie chcemy już więcej tego rodzaju kryminalnych wybryków! Proszę to powstrzymać, już TERAZ!

My nie mamy środków, aby zdezaktywować te bronie, ale wy macie! I zacznijcie dotrzymywać obietnic, które daliście nam tak wiele miesięcy temu! Podczas gdy wy dyskutujecie, którym protokołem działań się posłużyć, tyle ludzi ginie niepotrzebnie z każdym mijającym dniem! Wszystkie te zgony nie są w ogóle planowane przez dusze zamieszkujące różne ciała, bo ciemnych nie obchodzą cudze plany życia – oni nie mają szacunku dla żadnej z form życia!

Call for Help to our Galactic Space Brethren

Co mamy zrobić, aby przekonać Was do działania? Wasza polityka wahania tylko daje ciemnym szansę przedłużenia ich ostatniej jazdy na byku, co oznacza, że niepotrzebnie tracimy cenny czas, który moglibyśmy wykorzystać w sposób bardziej konstruktywny. Jeśli nie chcecie interweniować, to proszę powiedzcie nam, a my rozwiążemy ten problem na swój sposób, ale nie jest pewne, czy uda nam się to bez przemocy, gdy ciemni kabale nadal tak mocno trzymają się swego! Są przyklejeni do siodła i zdeterminowani, by wjechać tym bykiem w tłum i spowodować tak duże zniszczenia jak to możliwe, jeśli pozwolicie mi że wyrażę to z pomocą tej metafory. A ponieważ „byk”, na którym jadą to „system”, który zainstalowali dawno temu, nie spadną, chyba że byk straci nogi, co oznacza, że system musi zostać „rozbrojony”. Powinniście o tym wiedzieć! Przez te wszystkie ciągłe zakłócenia katastrofalne proces prowadzący świat do większego zrozumienia i jedności staje się trudny i pełen przeszkód.

Chcemy pokoju, TERAZ! Skonsultujcie się proszę z naszymi osobistymi przewodnikami, którzy bardzo dobrze wiedzą, jak się czujemy, w jakiej sytuacji jesteśmy, czego nam potrzeba! Wiedzą, że nasze serca płaczą! Dając nam obietnice tworzycie w nas oczekiwania, które prowadzą do rozczarowania i frustracji, kiedy te obietnice nie są dotrzymywane. Trwa to już od lat. Prosimy wziąć odpowiedzialność za swoje słowa, ponieważ to one inicjowały nasze wysiłki i entuzjazm tak wiele razy! Ale teraz oczekujemy czegoś więcej niż tylko słowa! Być może nadal brakuje nam większości naszej pamięci, ale nie jesteśmy dziećmi, które trzeba niańczyć. Robimy tu co do nas należy. Nie potrzebujemy „marchewki wiszącej przed naszym nosem” by iść przed siebie jak osioł, a taki efekt zdaje się próbują uzyskać niektóre z kierowanych do nas w channelingach głosów. To, czego potrzebujemy to wasza bezpośrednio określona interwencja w celu zapobieżenia dalszym szkodom i umożliwienia nam w końcu ustawienia wszystkiego na właściwej drodze. W konsekwencji nasza motywacja, aby kontynuować nasze działania wzrośnie ogromnie, bardziej niż wpłynęłyby na to wszystkie niekończące się wasze obietnice! A czy nie to chcecie osiągnąć?

Jestem Kalliope, pół Syrianka / pół Plejaranka i mam nadzieję, że moje słowa będą wysłuchane przez tych, którzy decydują wśród was tam na statkach Federacji Galaktycznej i nie tylko! Posyłam wam fale miłości i apeluję do was, żeby to, czego chcemy i niezmiernie pragniemy od was, zostało rozważone w waszych sercach, ponieważ te słowa wypływają z mojego serca! Wiele miłości i światła dla Was!

Shala’am! Selamat Gajun! Selamat Ja!

Marzec 19, 2011

Przetłumaczył Tomasz Ługowski


Michael Jackson - "Earth Song"Share |