Home > > Zaproszenie Galaktycznej Federacji Światła

Zaproszenie Galaktycznej Federacji Światła o pomoc dla nas

Zaproszenie Galaktycznej Federacji Światła o pomoc dla nas


Kochani przyjaciele, jedna akcja może zmienić świat z prędkością światła.

Wiemy, że nasz świat jest rządzony przez ludzi skorumpowanych, którzy pracują razem, żeby utrzymać nas pod ich kontrolą.

Wiemy także, że nasz świat był odwiedzany przez przyjazne pozaziemskie gatunki, wielu z nich humanoidalne, które pracują razem w jednej wielkiej organizacji zwanej Galaktyczną Federacją Światła.

Dlaczego nam nie pomagają i nie wyzwolą nas z tego skorumpowanego reżimu, który powoduje cierpienia i śmierć głodową tak wielu ludzi?

Z tego co wiemy i rozumiemy, po części dzieje się tak ze względów karmicznych, ale głównym powodem jest zasada zwana ”Prawem Nieingerencji”. Oznacza to, że cywilizacja wyżej rozwinięta nie może ingerować w sprawy cywilizacji niżej rozwiniętej, bo mogłoby to zaburzyć naturalny bieg ewolucji.

Wszystko to się jednak zmienia, kiedy są ZAPROSZENI przez cywilizację niżej rozwiniętą. Wtedy nie ma mowy o ingerencji, jest to akceptacja zaproszenia.

Tak więc dziś zapraszamy ich oficjalnie. Nie w imieniu naszych skorumpowanych rządów, które wiedzą o obecności kosmitów i ukrywają tę wiedzę, ale w imieniu nas samych jako suwerennych ludzi.

Każdy, kto jest przebudzony i rozwinięty duchowo wie, że jeśli wysyła swoją myśl, to ona dociera do celu. Tak właśnie funkcjonuje telepatia, albo wysyłanie modlitw. Wszyscy posiadamy taką umiejętność i dziś jej użyjemy.

To co mamy zrobić to prześlijmy tę myśl, albo wypowiedzmy ją własnymi słowami:

„Kochani członkowie Galaktycznej Federacji i wszystkie wyższe istoty, które chcą nam pomóc, ale nie mogą tego zrobić z powodu pewnych uniwersalnych praw kosmicznych. Proszę Was, pomóżcie nam. ZAPRASZAMY Was do tego. W moim własnym imieniu, jako suwerennej istoty ludzkiej, która żyje na planecie Ziemia, proszę Was, zejdźcie na dół i pomóżcie nam.

Wiemy, że byliśmy przez Was monitorowani i wizytowani w ciągu ogromnej ilości czasu. Wiemy, że dysponujecie technologią, która prawie w mgnieniu oka może rozwiązać wiele naszych poważnych problemów takich jak głód, zanieczyszczenie środowiska i wojny. Czujecie się ograniczeni w otwartym niesieniu pomocy z powodu uniwersalnych praw kosmicznych i z powodu "oficjalnych" urzędników reprezentujących nasze skorumpowane rządy, którzy nigdy z Wami nie współpracowali, choć Wy im to oferowaliście. Dziś mówimy DOŚĆ! Te skorumpowane rządy NIE są tymi, którzy nas reprezentują. Reprezentujemy sami siebie i prosimy Was o pomoc. Było już wystarczająco dużo cierpienia na tej planecie i chcemy, żeby się to już skończyło.

Proszę, przyjdźcie i pomóżcie nam. Przywitamy Was z otwartymi ramionami i z miłością w naszych sercach.”


To jest wszystko co musisz zrobić. Kiedy skończysz, rozpowszechnij tę wiadomość wszędzie gdzie tylko możesz. Każda osoba w twoim otoczeniu, która jest otwarta na tę kwestię musi być zaproszona do uczestnictwa. Puść tę wiadomość w obieg za pomocą Facebooka, twojej poczty elektronicznej, biuletynów, wyślij na znane ci adresy, po prostu w każdej dostępnej ci formie.

Możesz być pewny, że ta wiadomość dotrze do naszych galaktycznych przyjaciół, i że kiedy zobaczą skalę tego co się dzieje, nie będą mieli innego wyjścia, jak tylko potraktować to jako oficjalne zaproszenie ze strony ludzkości. To jest kwestia matematyki. Jeśli nawet 200 rządów powie im ”nie, nie, nie” ,ale zza ich pleców setki tysięcy ludzi, obywateli świata, będą krzyczeć „tak, tak, tak!”. Czyż to nie mogłaby być reprezentacja całej ludzkości? I to właśnie my! Dziś tworzymy rzeczywistość, RAZEM! Proszę,odważ się i dołącz swój głos.

Tłumaczenie z hiszpańskiego: Elisabeth, edycja Krystal - Transformacja 2012


Share |