Home > > Sheldan Nidle - January 11, 2011

January 11, 2011

7 Batz, 9 Chen, 7 Ik

Selamat Balik! Powracamy, aby zdać sprawozdanie z tego, co dzieje się na waszym świecie. Dotychczas ograniczaliśmy się w rozpowszechnianiu szczegółów na temat tego, co dzieje się na waszej planecie i Układzie Słonecznym. Teraz nadszedł moment, aby dostarczyć więcej szczegółów w niektórych kwestiach. Jak wiecie Gaja weszła w serię zmian na wielką skalę, które zmienią drastycznie waszą obecną rzeczywistość. Ostatnio informowaliśmy was o procesie osadzania się głównych płyt tektonicznych i to pociąga za sobą zmiany w polu elektrycznym i geomagnetycznym powierzchni planety. Zmiany w tych polach zaczynają stawać się bardziej intensywne. Wiele silnych trzęsień ziemi jakie miały miejsce w ostatnich sześciu latach wpłynęły na zmiany w osi Ziemi powodując zniszczenia w wewnętrznej busoli magnetycznej, która utrzymuje życie na całej planecie. Te zmiany są odpowiedzialne za dużą ilość śmierci wśród zwierząt jakie ostatnio miały miejsce, a zostały dodatkowo wzmocnione przez nagłe zmiany klimatu tak na półkuli północnej jak i południowej. Lecz te zmiany mają jeszcze inny czynnik, który potrzebuje rozpatrzenia.

Spiskowe siły ciemności wyraziły niezadowolenie z powodu nieustających naturalnych zmian na Ziemi powodujących bezpośredni i bezwzględny gwałt na niej. Masowy wyciek ropy naftowej, który rozpoczął się nagle w kwietniu 2010 w Zatoce Meksykańskiej jest jednym z ważniejszych przykładów tej bolesnej strategii. Wiele korporacji i rządów w waszym świecie są w zmowie na wielką skalę, by sparaliżować proces transformacji, który Gaja powoli rozwijała podczas minionych dziesięcioleci. Głównym celem tego podstępu jest niszczenie Prądu w Zatoce i Konwektora na Atlantyku Północnym. To naraża całą Półkulę Północną na bardzo mroźne zimny i jeszcze zimniejsze wiosny, lata i jesienie, co z kolei wpływa negatywnie na Półkulę Południową zmieniając strumień silniejszych powietrznych prądów, powodując przy tym ogromne powodzie podczas lata na Półkuli Południowej. Aby temu zapobiec należy przywrócić poprzedni stan odnawiając Prąd Zatokowy.

Ziemia posiada prąd oceaniczny otaczający planetę, nazywany przez naukowców wielkim Konwektorem. Jest to przepływ energii Ziemskiej, z którą jest zestrojone całe życie ziemskie. Widzieliśmy jak wasi spiskowcy pilnie wyszukują sposobów, aby poważnie uszkodzić ten strumień pierwotnej energii i częściowo im się to udało. Matka Ziemia pracuje teraz nad odnowieniem tego pierwotnego konwektora i jej zadaniem jest zmniejszyć skalę zniszczeń, szczególnie tych, jakie już zdarzyły się na jej powierzchni. Naszym zadaniem jest działać zgodnie z tym, co mówią nam Istoty Niebiańskie. Wasz świat osiąga punkt, kiedy mechanizmy bezpieczeństwa, na których opiera się w wasze społeczeństwo już nie mogą się utrzymać , w związku z czym otrzymaliśmy z Nieba scenariusz, w którym może dojść do serii bezpośrednich i bezpiecznych interwencji. Te zaprojektowane punkty przejęcia szybko nadchodzą. Monitorujemy ostatnie klęski spowodowane przez człowieka i głęboko pragniemy interweniować na masową skalę. To nastąpi w najbliższej przyszłości, ponieważ umożliwią to nadchodzące wydarzenia!

Nie tylko klimat lecz także wasza ekonomia ma poważne trudności. Spiskowcy ciemności i ich słudzy działający poprzez media i rządy przymykają oko na bezprawne działania, które spowodowały, że świat znalazł się o krok od całkowitej zagłady. Teraz ten stan osiągnął już swoje granice. Jest przygotowywana odpowiedź masowa, i faktycznie nastąpi to, co mamy zamiar zrobić. Jesteśmy wyszkoleni przez Niebo w tym zakresie i musimy zastosować się do tych świętych wskazówek dosłownie. Patrzcie na zadziwiającą ilość nieprawidłowych działań, które dzieją się w waszym świecie i w waszym systemie słonecznym i zdajcie sobie sprawę, że są to symptomy, które połączone ze sobą jasno wskazują na bliskość tego, co wam przekazujemy. Wasza rzeczywistość jest bardzo krucha. Punkty zwrotne zbiegają się na przestrzeni całej waszej rzeczywistości nieubłaganie wskazując, że rozpoczyna się ważna zmiana. Naszym zadaniem jest przybyć w odpowiednim momencie i na fali trwających działań dokończyć dzieła. Ta interwencja jest interwencją boską i szybko rozwiąże sprawy.

Wasz świat balansuje na skraju niesamowitych zmian. Jesteśmy zobowiązani zainterweniować. Wiele naszych grup łączników jest skoncentrowanych na szybkim zakończeniu wstępnych zmian. Jesteśmy zdecydowani to zrobić. Jedyną przeszkodą jest ciągle jeszcze panujące w waszym świecie przekonanie o inwazji pozaziemskiej cywilizacji. To przekonanie jest wciąż podtrzymywane przez przemysł rozrywkowy w konsekwencji czego podjęliśmy kroki, aby się upewnić , że nie zostaniemy źle zrozumiani przez wasze społeczeństwo. Przybywamy tu dokładnie wiedząc, jak wasze społeczeństwo o niskiej świadomości było w pełni manipulowane, na początku przez Annunaki a potem przez ich ziemskich poddanych. Stosowanie fałszywych informacji bardzo starannie zamieszczanych, stanowi główny chwyt w rządzie Amerykańskim. Zamierzamy postąpić w taki sposób, abyśmy zostali mile przywitani i przyjęci jak wasza rodzina.

Celem tego co dzieje się teraz w waszym świecie jest oddziaływanie na zmiany w waszej świadomości i rzeczywistości, co wymaga wielu wyjaśnień. Wasza spisana historia jest pełna kłamstw, niewytłumaczonych zdarzeń, i pozornych ′tajemnic′. Chcemy wyjaśnić to, co rzeczywiście się wydarzyło i pokazać wam prawdziwą kronikę waszego pochodzenia. To wyjaśni, dlaczego tu jesteśmy i dlaczego odzyskujecie pełną świadomość. Wtedy zrozumiecie, że ta misja sięga dalej niż wyłącznie przywrócenie wam sprawiedliwego rządu, lecz abyście zobaczyli, że wasze nowe bogactwo i obfitość jest jedynie wstępem do utworzenia nowego społeczeństwa galaktycznego. Wtedy będzie możliwe przyjazne zbliżenie na większą skalę z wszechświatem i będziecie mogli zacząć lepiej rozumieć naszą misję tutaj i dlaczego pracujemy nad pełnoprawnym kontaktem z wami.

Wiemy, że wielu z was każdego dnia zadaje pytanie na temat dokładnego czasu tej boskiej interwencji. Pozwólcie spojrzeć na to w ten sposób: wasz świat znajduje się na krawędzi upadku. Symptomem wskazującym, że dane społeczeństwo jest blisko wielkiego skoku świadomości jest seria spornych informacji, wyobrażeń, na temat tego co faktycznie się dzieje. To zamieszanie może być podjudzane przez rządy spiskowca, który rozmyślnie wywołuje chaos jako formę utrzymania się dłużej przy władzy. Każdy , kto patrzy obiektywnie na waszą globalną sytuację dostrzega nadejście wielkich zmian. Zazwyczaj do takiej zmiany dochodzi w ciągu kilku dekad po czym wybucha krwawa rewolucja. Jednak w tym wypadku nadzwyczajne okoliczności waszej sytuacji wykluczają możliwość odległego buntu. Bóg oświadczył, że ta rewolucja ma się odbyć teraz bez rozlewu krwi i w taki sposób zostanie przeprowadzona przez nas wraz z ziemskimi sojusznikami. Wydarzy się wreszcie coś szokującego i naprawdę wspaniałego!

Starajcie się stawiać opór frustracji i patrzcie na te ostatnie dni jak na ciszę przed absolutną eksplozją, serią fenomenów bez precedensu pojawiających się w różnych częściach świata, zmieniających wszystko! Nasz personel pracuje i naciska, aby te wspaniałe wydarzenia zamanifestowały się. Staramy sie również, aby czynnik zaskoczenia także był doświadczeniem pozytywnym, w stopniu w jakim zachwycające wydarzenia będą z niecierpliwością oczekiwane! Tworzymy 'magię' by to zamanifestować i naprawdę, codziennie wielu przeciwników z tego powodu zmienia swoje nastawienie. Wszystko jest już blisko i gotowe do wybuchu. Wszystkie aspekty waszej rzeczywistości pękają w szwach; patrzcie na wzmagające się anomalie w waszym Układzie Słonecznym i na Słońcu; patrzcie na wskaźniki zmian w globalnym społeczeństwie. Magia przygotowuje się by wystrzelić!

Dzisiaj głęboko wniknęliśmy w to co się dzieje po to, aby przemienić wasz świat. Weźcie pod uwagę, że zmiany na waszej ukochanej planecie Gaji i w waszej rzeczywistości są naprawdę olbrzymie! Chaos i zamieszanie wywołały w was wiele obaw, lecz wiedzcie, że to zamieni się w wielką radość! Nadszedł już czas dla tej radości, abyście powrócili do wieczności! Wiedzcie moi Drodzy, w Sercu Waszych Serc, że niepoliczalne Zasoby i nieskończone Bogactwo Niebios są zaiste Wasze! Niech Się Stanie! Selamat Gajun! Selamat Ja! (W Syriańskim Bądźcie Jednością! Radujcie Się!)


Website: Planetary Activation Organization
Tłumaczenie: Ludmiła


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Sheldan Nidle,
please let us know and we'll add you to our mailing list.