Home > > Wanderer of the Skies - July 21, 2012

Wanderer of the Skies - July 21, 2012

Pozdrowienia od Federacji.

Choć być może w to nie uwierzycie, wiele z tego, co się wydarza na waszym świecie, zmierza w stronę rozwiązań, które boski plan zapowiadał już dawno temu. Jesteśmy tu, by doprowadzić was do końca tych czasów wątpliwości i pomóc wam w waszej misji. Rozumiemy trudności, jakie powoduje w waszym życiu utrata pamięci o tym, kim jesteście i skąd przybyliście. Troszczymy się o was i jesteśmy tutaj. Choć możecie nie rozumieć wszystkich działań bądź ich braku na światowej scenie, mówimy wam, że wszystko się rozgrywa zgodnie z planem, który został przygotowany dawno temu, a wy wszyscy jesteście na właściwym kursie.

Wasze media przekażą niedługo doniesienia o wielkiej zmianie wzorców energetycznych na waszym świecie, która została zmierzona i zaobserwowana przez waszych naukowców. Te zmiany są częścią rozszerzającej się wciąż ekspansji energii, która podnosi wasz świat, uwalniając go z jego splątania. Zwracajcie szczególną uwagę na stopień, w jakim te zmiany zostały zaobserwowane, a zrozumiecie potężne efekty, jakie energia ta wywiera dzisiaj na wasz świat.

Tak, jak zawsze wam mówiliśmy, zmiany jakie widzicie nie pojawiają się jak na hollywoodzkim filmie, ale jako stopniowo rozwijający się zbiór okoliczności, które osiągną swą kulminację w postaci pożądanej zmiany, jaka ma być uzyskana zgodnie z tym planem. Spodziewaliście się ujrzeć ogromne zmiany w strukturach waszych rządów oraz wspólnot bankowych i biznesowych, ale tego rodzaju wstrząs byłby o wiele za poważny, aby ludzie mogli sobie z tym poradzić. Te zmiany, jak wszelkie konieczne zmiany, są ze swej natury stopniowe i czasami początkowo niedostrzegalne. Jednak już się wydarzają i są w toku. Czy nie dostrzegliście subtelnej, ale bardzo potężnej zmiany w tym, w jaki sposób ludzie postrzegają kartele bankowe? Czy nie zauważyliście spadku częstotliwości naturalnych katastrof na Ziemi? Czy nie odczuliście zmiany w sposobie myślenia światowych przywódców w tych sprawach, które mają na celu dobro ludzi, a nie jedynie korzyść dla interesów korporacji? Te subtelne zmiany są wynikiem ruchów, porozumień i działań, jakie miały miejsce za kulisami.

Ostatnio spotkaliśmy się znów na poziomie galaktycznym, aby ocenić do jakiego punktu doszliśmy w tym procesie i co ma zostać zrobione w dalszej kolejności, aby wszystko rozwijało się w kierunku nieuniknionych celów, jakie plan zakłada. Spotkanie to, które odbyło się znów na jednym z naszych wielkich statków, doprowadziło do pewnego interesującego konsensusu dotyczącego naszej wspólnej sytuacji. Na spotkaniu tym byli zarówno delegaci z waszego świata, jak i przedstawiciele Federacji. Wasi ludzie zostali wysłuchani, a wasze uczucia uznane za najważniejsze w tym uzgodnionym stanowisku. Teraz na serio zabraliśmy się za przeprowadzanie pierwszego z kroków uzgodnionych w tym konsensusie. Ujrzycie ten pierwszy krok w formie naszej tłumnej obecności na waszym niebie w ciągu kolejnych dni. Pierwsze posunięcie w ramach tego ważnego programu działania jest już w toku.

Wasi ludzie zaczynają już rozumieć, że wasz świat żył w uścisku Ciemnych. Ci, którzy są u władzy i mają możliwość położyć temu kres, uświadomili sobie, że ich droga ku temu jest już otwarta, i że opór ze strony ukrytych władców zelżał do stopnia gwarantującego przeprowadzenie akcji w tym czasie. Dzięki tym śmiałym ruchom waszych własnych bohaterów oraz pierwszemu spośród serii kroków kolejnej fazy planu, jaką już wprowadzamy w życie, mamy nadzieję podnieść energię na waszym świecie w stopniu wystarczającym, aby dojść do kolejnego poziomu i rozpocząć następną fazę niezbędną dla osiągnięcia celu.

Jesteście nadzwyczajnymi istotami ludzkimi. Uczyliście się tego długo i niełatwo w największej z galaktycznych duchowych szkół i jesteście tuż przed ukończeniem uniwersytetu będącego Harvardem instytucji edukacyjnych. Wasze usługi są pilnie potrzebne we wszechświecie i zostaniecie przyjęci z otwartymi ramionami i wielkim szacunkiem dla tego, kim jesteście i czego dokonaliście. Pozostańcie w miłości i determinacji co do pozytywnego rezultatu. My dla odmiany pozostajemy zawsze w podziwie dla waszych możliwości, talentów, i waszej żywiołowej duchowej siły.

Bądźcie w pokoju.


Przetłumaczyła wika


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!< previous message | next message >


Share |