Home > > Wanderer of the Skies - March 25, 2012

Wanderer of the Skies - March 25, 2012

Pozdrowienia od Federacji:

Zacznijmy od tego że Wasz świat będzie niedługo przechodził zmiany, które zrównają go z procesem Wzniesienia. Gaia wysłała wiadomość do Stwórcy że jest już gotowa. Ona i my wszyscy, niecierpliwie oczekujemy odpowiedzi. To niemała sprawa. Możliwe że odpowiedzią od Stwórcy będzie „zielone światło”, które pozwoli nam ruszyć dalej z ujawnieniem. Tak więc, nasze serca zwrócone są ku Stwórcy w momencie w którym czekamy na słowa jak i kiedy postępować.

Wiadomość od Gai jest jej potwierdzeniem że jest przygotowana na następny krok i że chce iść dalej. Jest również jej „oceną” iż wszystkie istoty które z siebie utrzymuje są rozsądnie przygotowane do następnej fazy. Ta ocena jest bardzo ważna, ponieważ bez niej Kreator nie rozważał by tej opcji jako wykonalną. Tak więc, przenieśliśmy się wspólnie do bardzo ważnego etapu procesu, tego który przysparza nam bez liku ekscytacji oraz możliwości.

Nastąpiło odwrócenie się wielu z tych, którzy widzieli przeciąganie się tego procesu i użyli tego jako dowodu, że to nigdy nie miało nastąpić. Wraz z odpowiedzią Kreatora to się zmieni i jesteśmy rozsądnie podekscytowani wiarą, że ten czas nadszedł. Z federacji do wszystkich systemów w kosmosie zostało wysłane wołanie i obecnie nawet większa liczba odwiedzających zmierza w tą stronę by być świadkami następnej fazy aktywności. W tej kwestii możecie oczekiwać kolejnej „Norweskiej Spirali”[1] jako że więcej wymiarowych bytów będzie przybywało w najbliższych tygodniach.

W nadchodzących dniach i tygodniach zaplanowanych jest wiele ekscytujących rzeczy. W miarę jak postępują zmiany w waszym światowym rządzie i mediach, ze szczególnym naciskiem na instytucje finansowe, będziecie obserwowali więcej i więcej chęci do otwartego dyskutowania tego, co dotąd było 800 funtowym gorylem w salonie[2]. Będziecie słyszeli oświadczenia w mediach w których politycy zaczną otwarcie mówić o Illuminati i ich roli w waszym świecie, oraz o tym co musi zostać zrobione by odzyskać świat dla waszych ludzi.

Nowym „odkryciem” czekającym na ujawnienie masom jest odkrycie dotyczące najgłębszej jak dotąd znalezionej podziemnej jaskini, a mianowicie wyciek informacji dotyczących drzwi do świata zawierającego byty które wy nazywacie Agarthanami. Przygotuje to w razie potrzeby scenę pod przyszłe wieści dotyczące tych bytów i ich roli tutaj.

Pamiętajcie że w miarę jak te sprawy posuwają się naprzód, robią to z konkretnej kolejności i z konkretnej przyczyny, która jest połączona z dużo większym planem, którego nie możemy Wam na razie wyjawić. Ale w miarę jak fragmenty będą wpasowywały się w swoje miejsca, będą samo-wykonawcze. I kiedy domino zacznie się przewracać, będzie się przewracało szybko i bez wątpliwości po waszej stronie. Nie będzie wtedy żadnego zgadywania, żadnych wątpliwości.

Uspokójcie swój umysł byśmy mogli mówić do was. Otwórzcie swoje serca, byśmy mogli się wzajemnie słyszeć. Pozostańcie w chwili i pozostańcie odważni w waszym wołaniu. Jesteśmy z Wami i jesteśmy Wami.

Zostańcie w Pokoju.


[1] http://www.youtube.com/watch?v=iIg5eczY5Ms
[2] Coś oczywistego, ciężkiego do zignorowania, ale ignorowanego mimo to z różnych przyczyn. Absurdalna sytuacja w której ktoś udaje że nie zauważa ogromnego zwierzęcia w salonie.


Tłumaczenie: Michał

Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |