Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, January 18, 2012

SaLuSa, January 18, 2012

Dôverujte nám a Bohu, že udalosti budú postupovať tak, ako bolo sľubované a nebojte sa o načasovanie, pretože to nastane presne v správnom čase, aby bol dosiahnutý želaný výsledok. Tiež si buďte istí, že konečné časy sa odohrajú tak, ako to bolo naplánované, čo je našou zodpovednosťou a všetko je úplne pripravené. Nie je nutné znepokojovať sa Vašou individuálnou úlohou a tým čo sa Vám stane, pretože každý z Vás zažije presne to čo ste si naplánovali. Niektorí z Vás sa rozhodli opustiť Zem skoro a druhí zostanú, aby videli finálny rok až dokonca. Tak či onak, bola to Vaša voľba a všetci naozaj opustia starú Zem ako ju teraz poznáte.

Aby ste obišli drsné miesta skúsenosti, jednoducho sa sústreďte na Vzostup, pretože ako rok postupuje a vyššie vibrácie sú dominantné, mier zostúpi na Zem. Už existujú badateľné zmeny v úrovniach kolektívneho vedomia, ktoré môžme registrovať a viac duší ako kedykoľvek predtým je pozdvihovaných. Prebúdzanie sa stupňuje a určite sa dotkne všetkých duší ešte pred finálnymi dňami tohto cyklu. Či budú všetci odpovedať je na ich vlastnej voľbe, ale ani jedna duša neopustí túto Zem bez pochopenia možnosti vzostúpiť. Samozrejme že sa to nebude každému pozdávať, pretože niektoré duše by sa cítili nesvoje vo vyšších dimenziách.

Medzičasom Pracovníci Svetla postupujú vo svojich individuálnych úlohách vytvárajúc základy potrebné na spustenie udalostí. Ako jedni z tých, korí sú informovaní, Vaším najlepším príspevkom je zdieľanie Vášho Svetla s ostatnými a to naozaj úprimne. Mentálne šírte svoje Svetlo široko ďaleko a ak chcete pomôcť v uzdravovaní, predstavte si vo Vašej mysli tie oblasti Zeme, ktoré to najviac potrebujú. Stredný Východ stále spôsobuje obavy, pretože sú tam negatívne energie hlboko zakorenené ako dôsledok stáročí vojen. My zaručujeme, že problémy sa nebudú vyhrocovať a neprinesú vojnu a zabránime aby akákoľvek prepukla. Temní by prirodzene chceli využiť takúto situáciu, ale nepočítajú s Galaktickou Federáciou. My poznáme ich plány a preto sme schopní kontrolovať čo sa deje a už sme im ukázali čo dokážeme.

Stojí za to spomenúť, že naše Materské lode, ktoré by sa dali nazvať lietajúcimi mestami, sú schopné zostať v pozícií nad Vašou Zemou po veľmi dlhú dobu. Obsahujú absolútne všetko potrebné pre normálnu existenciu, ktorá je radostná a uspokojujúca. Máme na Zemi základne a tiež našich spojencov z Vnútornej Zeme, korí sa napokon objavia, aby sa s Vami znovu stretli. Existujú tiež základne na morskom dne, z ktorých niektoré fungovali po tisícročia. Umožnili nám vysokú mieru súkromia a utajenia ďaleko od sliediacich očí tým, že boli mimo dosahu Vašich ponoriek a robotov. Niektoré základne sú obrovské a samo-podporné a môžu ubytovať stovky osôb.

Niektoré z našich základní sú hlboko v skalách hôr a mimo dosah Vášho sondovania. Vstupy nie sú viditeľné, čo zabraňuje vstupu zvedavcov. Boli aktívnejšie v minulosti, keď sme sa stretávali a pomáhali domorodým obyvateľom, ktorí tieto stretnutia zaznamenali. Takže vidíte Drahí, že hoci niektorí tlačia na to aby Odhalenie nastalo čo najskôr, iní ktorí sa pokúsia hľadať dôkazy o našich návštevách na Zemi by s tým nemali mať problém. Je smutné, že dôkazy ktoré sa našli boli väčšinou ignorované, alebo ukryté, pretože nezapadali do akceptovanej verzie Vašej minulosti. Toto všetko sa nakoniec zmení a bude Vám poskytnutá pravda podporovaná množstvom dôkazov. V minulosti tí, ktorí šírili pravdu boli prenasledovaní, alebo vyhnaní a často zabití pre svoje presvedčenie.

Začínate mať predstavu o tom, aká falošná bola Vaša realita a ako bola vytvorená, aby ste sa stali ignorantními voči svojej suverenite a úplne závislí na tých, ktorí Vás zotročili. Život mohol byť úplne iný, ak by sa neprepadol z požehnania Atlantských časov, kedy si vychutnával časy veľkej spirituality a pochopenia. Takmer všetci ste trávili svoje životy v tom konkrétnom období a stále si nosíte na to spomienky hlboko vo Vašom podvedomí. Dokonca siahate ešte ďalej do civilizácií, ktoré sú už len menami v starobylej histórii. Pamätajte, že práve dokončujete solárny cyklus trvajúci približne 26 500 rokov a mnoho krát ste sa doňho vrátili vyberajúc si kde a kedy si rozšíriť svoje skúsenosti. Mohli by sme Vás vziať ešte ďalej späť do čias, kedy ste žili na iných planétach aby sme Vám ukázali, že ste veľmi staré duše.

Tento konkrétny život v ktorom sa nachádzate je vyvrcholením množstva predchádzajúcich a je úplne jedinečný a tak dôležitý pre Vašu evolúciu. Niet divu, že tak veľa duší chcelo prejsť týmto cyklom, pretože poskytoval veľký krok vpred a príležitosť opustiť cyklus znovuzrodenia. Bol to dlhá a väčšinou únavná cesta, ale ako všetky skúsenosti, ľahko na ňu zabudnete len čo skončí. Jednou z Vašich skvelých výhod bola Vaša sila prekonávať najťažšie útrapy a prekážky. Tieto skúsenosti Vás ponesú vpred a dobre Vám poslúžia, keď sa stretnete s podobnými výzvami. Vaše služby budú žiadať tí, korí ešte len skúsia to čo Vy.

Život ktorý Vás čaká bude nádherne uspokojujúci a veľmi vďačný. Vaša usilovná práca a odhodlanie spirituálne rásť zabezpečí Vaše pozdvihnutie do vyšších dimenzií. Je to Váš skutočný domov a žiadne skúsenosti na Zemi sa nebudú môcť rovnať absolútnej radosti a blahu, ktoré zažijete. Skutočná sloboda je niečo, čo ste si ešte v skutočnosti nevychutnali, ale keď sa stanete Galaktickými Bytosťami, všetko bude ležať pred Vami. Slová nemôžu vyjadriť ako nádherne sa budete cítiť a všetku tú krásu a lásku, ktorá Vás obklopí. Všetko je v harmónií a v rovnováhe na rozdiel od Vašich skúseností v dualite.

Som SaLuSa zo Síria a viem, že budete vzrušení a užasnutí našimi Materskými loďami a zázrakmi našich veľmi pokročilých technológií. Možno jednu takú loď navštívite, alebo si užijete návštevu jedného z Miest Svetla, ktoré sa pripravujú objaviť sa na Zemi. Tie sú tiež príkladmi toho, čo môže byť urobené použitím našej technológie pre dobro všetkých. Takže nezúfajte a pozerajte sa na svetlé stránky vecí, Váš deň už čoskoro príde, kedy všetko bude žiť v mieri a slobodne.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a DanicaShare |