Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, August 22, 2012

SaLuSa, August 22, 2012

Môžete si byť istí, že sa niet čoho obávať čo sa týka Temných, pretože sme prekazili mnoho ich pokusov spôsobiť problémy. Zadržiavame ich aktivity už určitú dobu a naším zámerom je v tom pokračovať. Pozerajú sa na dno priepasti zabudnutia a neexistuje pre nich žiaden únik. Ich impérium sa pomaly rozpadá a neexistuje pre nich cesta späť. Avšak napriek tomu podrobne monitorujeme niektorých jednotlivcov, ktorí pre dosahovanie vlastného prospechu stále ovládajú svojich prisluhovačov. Naši spojenci postupujú dobre na všetkých frontoch a mnoho záležitostí by mohlo byť dokončených do konca tohto mesiaca. Medzitým sa Vy prebúdzate oveľa rýchlejším tempom a Vaše povedomie je ďalším dôvodom prečo Svetlo stále narastá na svojej sile.

Keď chápete čo sa deje v zákulisí sme potešení, že máte menej obáv ohľadom meškania s oznámeniami našich aktivít verejnosti. Teraz viete, že cesta k Vášmu Vzostupu pokračuje ako bolo zamýšľané a všetko ostatné je v porovnaní s tým menej dôležité. V pravý čas sa dozviete pravdu o agende Temných a čo sa Vám bude ešte viac páčiť, o detailoch nádherného života ktorý leží pred Vami. Mnohí z Vás už o tom majú dosť vedomostí, ale napriek tomu sa toho dá ešte veľa doplniť čo vytvorí kompletný obraz. Avšak my sa nebudeme sústrediť na negatíva, pretože tieto záležitosti sa stanú súčasťou histórie Vašej civilizácie a budú dostupné pre Vaše hlbšie zváženie v Akášických Záznamoch. Všetko čo sa kedy stalo je zaznamenané so všetkými pôvodnými detailami a akákoľvek časť z nich môže byť znovu prežitá ak si to želáte.

Vieme, že čakanie na významné udalosti ktoré očakávate každým dňom môže byť únavné, ale dočkáte sa svojho dňa zadosťučinenia a vzrušenia. Napokon môžete vidieť dôkazy zmien okolo Vás a ešte viac sa toho deje čo nie je zjavné. Zatýkania skorumpovaných predstaviteľov sa šíria a niektorí už utekajú a snažia sa vyhnúť následkom. Nezáleží na tom aké kroky urobia aby sa vyhli spravodlivosti, lebo v skutočnosti sa niet kam skryť. Takže prosím Vás neplytvajte svojou energiou na to aby ste sa hnevali na týchto jednotlivcov. Vaša budúcnosť je oveľa dôležitejšia ako tá ich a na toto by ste sa mali sústrediť. Nie je to tak, že by ste okamžite do nej nezapadli, ale celý zážitok bude oveľa viac vzrušujúci a zrozumiteľný.

Ako vstupujete do finálnych týždňov, dáme Vám viac detailov o tom ako sa pripraviť na zmeny, ktoré Vzostup prinesie. Avšak nie je to nič čo by Vám spôsobilo akýkoľvek stres alebo nepohodlie. Bude to ako vystúpenie z Doby Temna do krajiny snov, kde je všetko pripravené pre Vašu spokojnosť a šťastie. Nebude to úplné a bude si to vyžadovať ešte niektoré zmeny, ale všetky aspekty doterajšej driny budú odstránené tak, aby bol život čo najradostnejším. Zostalo už len veľmi málo času, ktorý sa stále zrýchľuje, takže sa snažte udržať svoje sústredenie na skvelú budúcnosť, ktorá Vás čaká. Bude to ďaleko presahovať všetko čo si môžete predstaviť a možno prídete na to, že Vaše osobné zmeny budú najprijateľnejšie.

Presunúť sa z Vášho súčasného fyzického tela k telu, ktoré má vyššie vibrácie bude skvelý pocit. Byť oslobodený od všetkých bolestí často spojených s tým súčasným telom bude tak pozdvihujúce. Úroveň do ktorej sa presuniete má také vysoké vibrácie, že Vaše telo nebude schopné prenášať nič menej ako dokonalosť toho ako ste boli pôvodne navrhnutí. Vaše povedomie bude pozdvihnuté a vnímanie vecí sa zostrí. Telo už viac nebude trpieť únavou tak ako teraz a následne nebudete potrebovať dlhý spánok. Môžete použiť regeneračné opatrenia ak ich budete potrebovať, ale takisto sa budete nabíjať priamo zo samotného prostredia v ktorom budete.

Vaše súčasné nízke vibrácie a tie okolo Vás sú v skutočnosti veľmi ťažké a potrebujete spánok na obnovu Vášho tela. Avšak ako bunky Vášho tela pokračujú v premene na kryštalické, Vaše telo sa prispôsobí svojmu novému formátu. Dôsledkom bude kratšia potreba spánku na obnovu, čo si už niektorí z Vás všimli. V skutočnosti prestanú byť spánkové cykli pravidelné a zistíte, že dokážete existovať s oveľa menším množstvom spánku. Podobná zmena tiež nastáva ohľadom Vašich stravovacích návykoch. Stačí Vám menej a Vaša voľba jedla sa obráti k tomu čo je čerstvé a bez pridaných chemických látok a dochucovadiel.

Vaše telo je chrám a keď sa oňho dobre staráte, bude Vám dobre slúžiť a chorobu zažije len niekedy, ak vôbec. Ak ho kŕmite nezdravým jedlom bude nezdravé, dokonca aj keď to trvá určitý čas kým sa to prejaví. Môžete byť mladí a zdraví, ale neustále zlé zaobchádzanie s Vaším telom si napokon vyberie svoju daň. V staršom veku budete náchylní na kolaps Vašich hlavných orgánov a bude pre ne ťažké zotaviť sa. Dobrou správou je, že ako pozvihujete svoje vibrácie, ste menej priťahovaní k ťažkým jedlám akým je červené mäso. Nasledujte reakcie svojho tela na to čím ho kŕmite a čoskoro zistíte ako sa oňho starať s citom a vo Váš prospech.

Myslite na to čo od života chcete a vedzte, že nájdete viac šťastia a uspokojenia keď sa o seba správne staráte. Siaha to až k tomu čím sa zaoberá Vaša myseľ, pretože niektorí z Vás sa vybrali nezdravou cestou, ktorá jednoducho znižuje Vaše vibrácie. To opäť priťahuje podobné vibrácie a existuje pravdepodobnosť, že klesnete ešte nižšie a tým zmaríte akúkoľvek šancu, ktorú ste mohli mať aby ste sa pozdvihli načas pred Vzostupom. Vieme, že to vyzerá tak, že niektoré duše sa jednoducho nezaujímajú o to čo sa s nimi deje a zjavne potrebujú veľa pomoci. Ako sme Vám často pripomínali, bez ohľadu na okolnosti v akých sa nachádzate, vždy máte k dispozícii nablízku pomoc. Takže o ňu prosím požiadajte a ona sa k Vám nejakou formou dostane, ale neočakávajte, že sa tak musí stať okamžite.

Som SaLuSa zo Síria a viem, že všetci ste prežili toľko životov na Zemi, že by ste už mali byť schopní profitovať zo svojich skúseností. Choďte do svojho vnútra a počúvajte svoje vyššie Ja a dostanete dobré rady, ale musíte na ne dbať ak sa chcete pozdvihnúť. Na jednej strane ostáva málo času, ale stále je ho dostatok na to aby ste sa rozhodli pre zmenu a stali sa tým, kým naozaj ste – nádhernou dušou nekonečnej lásky. Prajeme Vám všetko dobré.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a DanicaShare |