Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > Mike Quinsey - SaLuSa, December 7, 2011

SaLuSa, December 7, 2011

Şunu söylememe izin verin ki, şimdiye kadar karanlık güçlerin üzerinde bugün olduğu gibi bir baskı hiç olmamıştır. Onlar teslim olana kadar ya da biz onları gelişmenize artık müdahale edemeyecekleri bir yere uzaklaştırana kadar, faaliyetlerine aralıksız devam edeceklerdir. Bu örgütün parçalandığına ve faaliyetlerine daha hızlı bir son vereceklerine dair işaretler vardır. Aynı zamanda, haketmeden kazanılmış zenginliklerine erişimleri engellenmektedir; neticede, bu zenginliklerin iadesi istenecek ve adil bir şekilde herkese yeniden dağıtılacaktır. Sonuç olarak, artık yoksulluk içinde kıvranan bir dünya olmayacaktır ve barışçıl ve mutlu bir yaşam sürmek için ihtiyaç duyulan herşeye sahip olunacaktır. Açgözlülük ve bencilliğin kökü kurutulacak ve bu tüm insanlar için kalıcı barışı getirecektir. Bunu takiben, size getirdiğimiz teknolojik avantajlar insanların yaşam standartlarını çok daha yukarı çekecektir. Bu sizin artık maddi ihtiyaçlarınız olmayıncaya kadar devam edecek ve sonunda siz, sizi tam olarak kuşatan ışıkta yaşayacaksınız.

Bilim adamlarınız tarafından üretimlerine engel olunan birçok yenilikler vardır. Bunlar yaşam kalitenizi anında yukarı çekebilecek türdendir. Bir çoğu serbest enerji sağlanmasıyla ilgilidir. Biz tüm kısıtlamalarını kaldıracağız ve onların mümkün olduğunca hızlı pazarlanmasına yardım edeceğiz. İleriye doğru her bir adım sizi esaretten ve karanlık güçlerin üzerinizdeki kontrolünden kurtaracak. Aynı zamanda özellikle dini etki/çıkarlarla ilgili olan engellerin kaldırılırken tüm insanların muazzam bir araya gelişini görürsünüz. Aslında, daha yüksek bir düzeyde asla farklılıklar yoktur ve siz, kardeşleriniz koruyucusu olduğunuzu bilirsiniz. Bu, tüm yaşamınız için derin bir sevgiye sahip olma ve onu BİR olarak görme anlamına gelir. “Biz ve onlar” düşüncesi artık gerçek bir temele sahip olmayacaktır, çünkü herkese adil bir şekilde davranılacak ve dünyanın nimetlerinin tadını çıkarmaya bakılacaktır.

İstikrarsız bir döneme girmektesiniz, ancak bu çok uzun sürmeyecek ve insanlar birbirlerine mümkün olduğunca yardım ederlerse kalıcı etkisi olmayacak. Her kişinin yalnızca kendi kurtuluşu için çalışma düşüncesi bencilce bir davranıştır ve yalnızca bir hayatta kalma aracıdır. Biz size yardım etmek için hazır olacağımızdan siz böyle aşırılıklara gitmeye ihtiyaç duymayacaksınız. İşte bu nedenle ifşaat çok önemlidir, çünkü bizim varlığımız gerçek amacımızla birlikte bilindiği an, sizinle güçlerimizi birleştirebileceğimizi biliyoruz. Biz yükselişe giden yolda size rehberlik edeceğiz ve 2012 yıl sonuna kadarki ana yükselişten sonra da hala sizinle olacağız. Bizim siz olduğumuz kadar siz de bizsiniz ve gerçek tarihinizin ne kadar birbirimizle bağlantılı olduğunu göreceksiniz. Aramızda gerçekten, hiç fark yok ve bizi ayıran tek şey daha yüksek olan titreşimlerimiz. Biz sizin ilerlemekte olduğunuz düzeydeyiz ve siz de bu düzeye eriştiğinizde, şimdi olduğunuzdan tamamen farklı olacaksınız. Sizin en büyük değeriniz doğası itibariyle kozmik olan yüksek bilinçlilik düzeyiniz olacaktır.

Gelecek 12 ay esnasında ortaya çıkacak değişiklikler takip eden hiçbir şeyle karşılaştırılamayacaktır. Evrimsel düzeyleriniz bir kuantum sıçrama yapacaktır ve siz bizim yanımızdaki yerinizi alacaksınız. Biz sizin aileniziz ve çok geçmeden geçmiş deneyimleriniz ve Galaktik Federasyon üyeleriyle ilişkileriniz hakkında çok daha fazla şey öğreneceksiniz. Farklı türden uygarlıkların Dünya üzerindeki tüm temsillerinden, gelecek uygarlıklar ve yükselmek için gerekli değerli hizmetleri ve bilgiyi geri alacaksınız. Dualitedeki zamanınızı tamamlamaktasınız, ancak evrende sizin dışınızda kendi zamanlarını henüz tamamlamamış olan başka uygarlıklar da vardır. İnsanlık gibi, onlar da eğer yardım edilirse daha hızlı evrim geçireceklerdir ve bu bazılarınızın hoşuna gidecek ve size üstlenmeye gönüllüğü olabileceğiniz yeni misyonlar sunacaktır. Yükselindiğinde başkalarına hizmet herşeyin doğasıdır ve hiçbir ruh diğerlerine yardım etmekten geri durmaz. Işığın yolu boyunca seyahat edenleriniz, zaten diğer ruhların iyiliğine elinizden geleni yapmak için çekim hissetmektesiniz.

Kendi yeteneklerinize güvenin, çünkü hayal ettiğinizden daha fazlasını yapabilirsiniz. Herhangi bir olayda Yeni Dünyanız söz konusu olduğunda O’nun eş-yaratıcıları olacaksınız. Sevginiz çok güçlüdür ve onu insanlarla paylaştıkça ruhu yükselteceksiniz. Bu yalnızca kendi titreşim düzeyinizle çevrelenen bir şifa enerjisidir. Gelecek yılı atlattığınızda, bu önemli miktarda artacaktır. Zamanı geldiğinde dünyada şifa tesisleri yer alacaktır. Ancak bir süre sonra artık bunlara bile ihtiyaç kalmayacaktır. Yükselme niyetinize sıkıca tutunarak kazanacağınız çok şey var ve daha düşük titreşimlerin arasından kitlesel olarak yükseleceksiniz. Halihazırda bir çoğunuz düşük bir titreşim alanında olduğunuz zaman huzursuz oluyorsunuz. O halde, daha da yüksek bir düzeyde bulunan bizler için hissettiğimiz ağırlığı ve kasveti hayal edin.

Zaman çizgileri şu an kesişiyor ve bu da planımızı gerçekleştirmeye başladığımızda göreli olarak daha kısa bir zaman içinde tüm olaylar dizisinin gerçekleşeceğine işaret ediyor. Sizden tek ricamız, gelecek vizyonunuza sarılmaya devam etmeniz olabilir. Bu şekilde, onun enerjisini sürdürmeye yardım ediyor ve herkesin tatminini gerçekleştiriyor olacaksınız. Zamanlama fazlasıyla önemli olsa da tarih vermek tamamen güvenli olana kadar, bunu açıklamayacağız. Görevi alır almaz yapmakta olduğumuz şey hakkında size sır verebiliriz. Sonuçta giderek bizimle daha fazla çalışmaya başlıyorsunuz ve bunu bilmeye ihtiyacınız olacak.

Dünya’dan gemilerimizi ziyaret eden insanlar var, ancak çoğu bu ziyaretin çok azını hatırlıyor ya da hiç hatırlamıyorlar. Onlar halen bizimle çalışmakta olanlardır ve sadece keyfi olan ziyaretler için daha güvenli zamanları beklemek gerekecek. Bazıları üst düzey devlet adamlarınız olan müttefiklerimiz bizim en olağan ziyaretçilerimizdir. Misyonumuzu tümüyle destekleyen çok yetkili pozisyonlarınızdan birçok insana sahibiz. Bununla birlikte, karanlık güçler artık onlar için bir tehlike olmayıncaya kadar, göze batmayan profillerini sürdürürler. Bazen çok az destek veriyormuşuz gibi yanlış izlenimlere kapılabilirsiniz. Ancak bu, gerçekten uzaktır ve bu dünyanın her yeri için geçerlidir.

Ben Sirius’tan Salusa’yım. Yılın bu zamanı, yaratılan beklenti ve neşe dalgasının tadını çıkarın. Çünkü bu size çok yakında gelecek olan şenlik için birçok şey hazırlıyor. İnsanlar aksaklıklara dayanıklı gibi görünüyorlar ve bir çoğunuz çok düşük gelir düzeylerinde yaşamasına rağmen bundan sıyrılıp yükselebilecek gibi görünüyorsunuz. Dünya’ya neşe ve mutluluğu getirmekle görevlendirilen bir çoğunuzdan gelen iyilik ve şefkati görmek fazlasıyla memnuniyet vericidir.

Teşekkürler SaLuSa
Mike Quinsey
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: BDost


Share |

If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).

SaLuSa is also channeled by Laura Tyco. Translations of her channelings are published on our sister site Despertando.Me.


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.
You can support the show and take a subscription to the rich archives of BBS Radio here.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge