Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, December 7, 2012

SaLuSa, December 7, 2012

Biz 12.12 ye hazırlananların çoktan rahatlamaya başlamaları ve hayatlarına bir seviyede huzuru getirmelerinden dolayı dinginliğin Dünyayı kuşatmaya başladığını hissediyoruz. Şimdiye kadar deneyimlenmiş olan ertelemelerde bir dereceye kadar düş kırıklığı ve hatta sabırsızlık vardı. Bunlar Yükselişin hayatınızdaki en önemli olay olduğunun kabul edilmesiyle salıverildi. Bunu takip edecek olay daha yerleşmiş bir atmosferde gerçekleşecektir ve engelsiz veya dışarıdan müdahalelerle geciktirilmesi mümkün olmadan devam edecektir. Bunlar ideal koşullar olacaktır ve bize size neyin planlanmış olduğunun tamamen farkında olduğunuzdan emin olmak için izin verecektir. Bu ilerlemelerin hızla devam edeceği zamanların sansasyonel zamanlar olacağının söylenmesi hiç de abartılmış olmayacaktır. Sadece karanlık Bireylerin pençesinden kurtulmuş olmak bile insanların birbirlerine karşı olan tutumlarında hemen değişiklikler yaratacaktır.

Yükselişten sonra korku artık sizin hayatınızda daha fazla bir etken olmayacaktır ve birbirinizi açık bir şekilde kabul etmek de sizin normal bir yaklaşımınız haline gelecektir. Çok uzun bir zamandır kime güvenebileceğinizden asla emin olamayacağınız belirsiz bir dünyada enerjilerinizi kendinize yakın tuttunuz. Yüksek enerjileri taşıyanlar birbirlerini tanımakta hiçbir sorun yaşamayacaklardır ki kelimenin tam anlamıyla diğer insanın enerjisini ‘hissederek’ onların Sevgi ve Işıktan olup olmadıklarını bileceksiniz. Nitekim bu Sedona’daki son Konferanslara katılan insanların deneyimlemiş olduğu şeydir. Onlar kendi hislerini sorgulamak zorunda kalmamışlardır, onlar sadece hemen bilmişlerdir. Bu insanların kendilerini oldukça açık bir şekilde ifade etmeleri ve aralarında oluşan büyük Sevgiyi paylaşmalarına izin vermelerinden gelen bir zevktir. Bununla birlikte Sevginin diğer bütün nitelikleri ve esas olarak muhteşem bir birbirini önemseme ve şefkat gelmektedir.

Bazıları hala Yükselişe hazır olup olmadıklarını soracaklardır ki hazır olamamanın sonucu olarak hafif bir korku hala mevcuttur. Hayattaki ilgilerinizin onun merkezi etrafında toplandığından emin olun ve öyle yapma niyetinde olduktan sonra siz kesinlikle yükseleceksinizdir, Sizin bir Aziz olmanız beklenmemektedir ancak basitçe Her şeydeki Bir’liği hisseden ve bütün yaşam ile ahenk içerisinde olmak için elinizden gelenin en iyisini yapınız. Hayatınızda hedefleriniz olmak zorundadır ve tutkularınızın tembelleştirmesine izin vermeyiniz. Yükselişten sonra hayatınız şimdi olduğu gibi yoğun olmaktan çıkacaktır ancak siz hala gelişmektesinizdir ve yolculuğunuz bitmeye çok uzaktır. Yapmanız gereken şeylerde zaman için endişe etmeyin, yeni hayat tarzınızda yerleşene kadar bekleyin ve yüksek boyutlarda ona alışın. Birçokları sonuçta onu Utapya ile ilişkilendireceklerdir ve bunun nihai memnuniyet ve keyif olduğunu hissedeceklerdir. Ancak sizin de keşfedeceğiniz gibi orada hareket edilecek birçok seviye vardır. İçinizden bazılarınız neye benzediğini tamamen deneyimlemek için onları ziyarete götürüleceksinizdir.

Portallar çok uzun bir zaman önce planlandığı gibi yüksek alemlere açılıyorlar. Evreninizdeki diğer medeniyetler kendi Yükselişlerinin üstesinden gelebilecekken siz başarılı olmak için yardım almalısınızdır. O meydana gelen şeyin ihtişamının etrafında dönmektedir, çünkü bu sizin birlikte yükselmeye hazır olduğunuz şeydir. Siz deneyimin nasıl bir şey olduğunu bilmeden onun bir parçası olamazsınız, ve o çok uzun bir zaman boyunca sizinle birlikte kalacaktır. Uzun zamandır geçirdiğiniz travma ve sıkıntılara karşılık Tanrı’nın son ödülü söz verildiği gibi sağladığını görebiliyor musunuz. Bilinçaltı olarak sonucun ne olacağını biliyordunuz ve şüpheleriniz içe süzüldüğünde bu size güç verdi.

Yükselişten sonra bir acil değişiklik yalanlar üzerine kurulmuş dinlerin dağılmasında olacaktır. Siz gerçeğe dönmeden yüksek boyutlara geçemezsiniz, ve bu tahliye edilecek başka bir şeye sebep olacaktır. Birçoğu Tanrıyı içinde bulacaktır ancak bazıları hala birlikte dua ederek öğrenmek isteyeceklerdir ki buna her ruhun hür iradesi doğrultusunda izin verilecektir. Ustaların gelişiyle revizyon veya kaldırılmaya gerek duyulan çok şey meydana gelecektir ve yardım insanları daha çok bir araya getirecektir. Bu benzer titreşimlerde olanların birbirlerini bulup birlikte çalışacakları gelecek zamanların bir özelliği olacaktır. Birçok ruh halen kaderlerinin ne olduğunu bilmemektedirler ancak bu oldukça hızlı bir şekilde çözülecektir. Yükseleceğiniz herhangi bir düzeydeki gibi orada da her zaman size tavsiyede bulunabilecek ve en iyi yolu gösterebilecek gelişmiş ruhlar bulunabilecektir.

Net bir şekilde siz tamamen bilinçlenmiş Varlıklar haline geldikçe daha karmaşık zorlukları üstlenebileceksiniz. Evreninizde sizi büyük ve kapsamlı deneyimlerinizden dolayı memnuniyetle kabul edecek çok daha genç medeniyetlerin olduğunu keşfedeceksiniz. Daha önce de belirttiğimiz gibi oyunun adı diğerlerine hizmettir. Siz Mesih Bilincine ve her şeyi bilmeye sahip olduğunuzda size sunulan herhangi bir sorunla başa çıkabileceksiniz. Aynı zamanda hepiniz çok güçlü ve muazzam yaratıcı güçlere sahip olacaksınız. Size birçok kez bir şeyleri yapmakta Tanrılar olduğunuz söylendi bu nedenle bu gibi gelişmeler size sürpriz olarak gelmemelidir. Şu anda düşünce kulağa çok kuvvetli gelebilir ama hatırlayınız ki onunla devam edebilmek için uygun bilinç seviyesine de sahip olacaksınız.

Yolunuzda tereddüte düşmeyin ki henüz evde değilsiniz, ve son günlerinizin söz konusu olduğu yerde disiplinli olunuz. Yükselişten önceki o ‘son’ deneyiminizden kaçmanıza gerek yoktur, ki o kadarı hemen değişmeyecektir. Bu daha çok bireyler olarak kendinizi ve onunla birlikte olan değişiklikleri nasıl hissettiğinizle alakalıdır ve bunu kesinlikle bileceksinizdir. Aslında fiziksel vücudunuzun söz konusu olduğu yerde değişik bir hisse sahip olmamanız şaşırtıcı olurdu ki o yüksek titreşimlere daha uygun bir şekilde değişmektedir. Siz daha fazla hava kirliliğinin veya başka herhangi çeşit bir toksinin etkilerini taşımayacaksınız ve kendinizi yenilenmiş ve enerjik hissedeceksiniz. Yanınızda getirdiğiniz diğer sorunların giderilmesi için orada Işık Şehirleri ve çoğu yerleşim yerinde diğer formlarda gelişmiş şifa bulunacaktır.

Ben Sirius’tan SaLuSa, ve gelen değişikliklerde en az sizin kadar heyecanlıyım. Biz biliyoruz ki siz bir merak ve şaşkınlık durumunda kalacaksınız, ki siz gerçekten Yükselişi deneyimlemelisiniz. Ancak bu sürede kendinizi 12. 12 ye hazırlayın ve rahatlayarak onun tamamen keyfine varın.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |