Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, January 9, 2012

SaLuSa, January 9, 2012

Dünya'nın etrafındaki enerjiler artmaya devam ediyor ve onlar Dünya'yı yükseltmekte olan şebekeye taşınmaktadırlar. Her şey enerjinin son hamlesi için hazırlanmaktadır. Bu enerjiyi dualitenin dışına ve yeni ifade düzeyine itecektir. Aynı zamanda, önceden yaşamış olduğunuz herhangi bir şeye benzemeyecek olan ve Dünya'ya gerçekten bir cenneti getirecek olan yeni bir çağın vaatlerini gerçekleştirecek. Sizin aranızdan titreşimlerini yeterli düzeyde yükseltmiş olanlarınız bu enerjilere bağlanabilecek. Böylece yalnızca ışıktan olanların yeni bir boyutta var olabileceği, gerçeğin destek verenleri olarak kalır. Seçim her zaman sizin olmuştur, ancak bununla birlikte kendi yükseliş yolunuzu oluşturma sorumluğu gelir. Dünya'da her türlü yardım ve desteğe sahip olabilirsiniz, ancak yalnızca siz, yükselişi getirecek zorunlu adımları atabilirsiniz.

Tüm ruhlar ilerlemeye devam edeceği için, yükselip yükselmeyeceğiniz çok küçük bir meseledir. Her şey kendi doğru zamanında olur ve kişisel olarak arzu ettiğiniz den başka bir şey yapmak için baskı yapılmış hissetmeye ihtiyacınız yok. Yolunuzu daha yüksek boyutlara çevirmek için sonsuz zamana sahipsiniz ve her defasında, istediğiniz yardım orada olacak. Gerçekte, titreşimlerinizi düşürdüğünüz zaman, sizi yetiştirmek için titreşimlere nüfuz edemeyecek olmasına rağmen, yüksek benliğiniz her zaman sizinledir. Bununla birlikte, yükselme niyetine sahip olduğunuzda, bağlantı daha güçlü ve daha açık olur. Eğer sezgisel telkinlerinizi izlerseniz birlikte çalışabilirsiniz ve sizi kesinlikle ışığın yolunda tutacaklardır.

Yükselme niyetiyle yaşamınıza yol göstermeye başladığınızda, deneyimleriniz yükselişten keyif almanızı ve yaşamınıza barışı getirmenizi mümkün kılacak olan yeni bir yolu izleyecektir. Daha düşük enerjilerle bağlarınız çözülecek ve onları varlıklarını sürdürebileceği enerjiden mahrum bırakarak yaşamınızdaki alışkanlıklarınızı kırabilirsiniz. Bilinçliliğin daha yüksek düzeyine dönüşmektesiniz ve yükselişin gelişiyle bir kuantum sıçrama yapacaksınız. Bilinçliliğinizi, bir daha asla kaynaktan ayrı olma duygularını yaşamayacağınız bir düzeye doğru genişlettikçe, yaşam yukarıya doğru bir dizi adımlar olarak devam edecek. Her şeyle bir olacaksınız ve Tanrı’yla eş yaratıcı olacaksınız.

Bununla birlikte, şimdilik, karanlık güçlerin size kendi yollarını empoze etme yeteneğini ortadan kaldıracak değişikliklere doğru ilerlemeyi izlemek için Dünya'daki gelişmeleri dört gözle bekliyoruz. Müttefiklerimiz kendi kontrollerini kuruncaya ve farklı ülkeler yeniçağın bir parçası olmaya gönüllü olduklarını açık olarak gösterecek değişiklikleri uygulayıncaya kadar geçiş dönemi tamamen kaotik olacaktır. Halen genel uzlaşma, İlluminati ortadan kaldırılmadan Dünya'nın yaşamını sürdüremeyeceğinin görülmesi olarak kabul görmüştür. Biz nezaretçileriz ve vaatlerin sürdürüldüğünden emin olmak için tepkileri doğru bir şekilde gözleyeceğiz. Tüm uğraşlar şimdiden sonra daha açık ve çalışmanın yeni bir yolu olarak kabul edilen tam dürüstlükle olacaktır. Herhangi bir aldatma kolayca bulunabilir olacaktır ve tam teslimiyetten başka herhangi bir şeye yer olmayacaktır. Amaç tüm değişikliklerin önceki gibi bazı güçlü ülkelerin değil, bir bütün olarak insanlığın iyiliği için olacağıdır.

Günlük bazda, gerekli görüldükçe ayarlamalar yapıyoruz ve dakikalar gibi kısa bir sürede harekete geçmeye hazırız. Gemimiz birçok resmi kurumların üzerinde konumlanmıştır ve görünmezlik içinde tamamen gizlenmiş bir şekilde orada duracaktır. Bu şekilde, karanlık güçler tarafından planlanmakta olan şeyin farkındayız ve planlarımıza, herhangi bir müdahale etme çabasını önceden durdurabiliriz. Dünya'da özgür irade işler, ancak onun da ne kadar ileri gidebileceğinin bir sınırı vardır. Özgür iradeniz onurlandırılmak zorundadır, değişikliklerin Dünya üzerindekilerden çok daha yüksek otoriteler tarafından emredildiği gerçeği de onurlandırılmalıdır. Yalnızca güneş sistemi değil, aynı zamanda evren de Dünya üzerinde meydana gelmekte olan olayların sonucunu bekler. Diğer evrenlerin bile ilgi ile takip ettiği anıtsal bir olay olan yükseliş yılın sonunda meydana geldiği zaman, tümüyle bir gibi, birlikte harekete geçeceğiz.

Artık bildiğiniz gibi, yaşam sizin etrafınızdaki her yerdedir ve Dünya'nın zamanın efendileri için karantinada olduğu ve sizinle bağlantı çok kısıtlı olduğu için bu bilgiden yoksunsunuz. Aynı zamanda kasıtlı olarak, evreninizde sizin türünüzün yalnızca tek yaşam formu olduğuna inanmanız için yanıltıldınız. Bizim uzun zaman önceki bağlantımızın dayandığı deliller, sizin kabul edilmiş görüşlerinize uymadığı için ihmal edilmiştir. Örneğin, kapatılmamış olan ilk insanların yaptıkları sanat eserleri, varlığımızın sizden saklanması için kasıtlı olarak gözlerinizden saklanmıştır. Dünya'ya ziyaretlerimizin nedenleri, benzer şekilde göz ardı edilmiştir, ancak gerçek sizce bilinir hale geldikçe, her şey ortaya dökülecektir.

Kalplerinizi ve zihinlerinizi sizi bekleyen harika geleceğe açın, göreceğiniz şey, yalnızca kendi evreninizden değil, aynı zamanda sizden çok farklı yaşam formlarının var olduğu diğer evrenlerden gelen Galaktik Varlıklar olacaktır. Kendi gezegeninizde kalmayı hemen hemen hiç istemeyeceksiniz, ancak muhtemelen ihtiyaç duyduğunuz her şeye sahip olan kendi kendine yeten büyük ana gemide yaşamaya alışmış olacaksınız. Bir işi yapan tek kişi olarak varlığınız öyle çok fazla bir şey değildir, ancak oluşturduğunuz takımın iyiliği için kendi uzmanlığınızı ve becerilerinizi ortaya koymanız çok fazla şeydir. Yaşam ahenkli ve ödüllendiricidir ve orada durağan bir anın olmayacağını ve yaşamın kesinlikle sıkıcı olmayacağını söylüyorum.

Ben Sirius’tan Salusa’yım ve her zaman Dünya'daki yaşamınız hakkındaki anlayışınızı geliştirmeye yardım etmekten hoşnut oldum. Dünya, üzerinde yaşayan bazıları tarafından bir hapishane gezegen olarak bilinir ve tam olarak da öyledir. Binlerce yıldır onun üzerinde tutukluydunuz ve sizin saf benliğinizin gerçeği sizden saklanmıştır. Siz gerçekte olduğunuzdan çok daha azı olduğunuza inanmaya yönlendirildiniz ve binlerce yıldır Dünya'yı kontrol edenlerin çıkarlarına hizmet etmek için kullanıldınız. Şimdi hızlı bir şekilde gerçeğe uyanmaktasınız ve kurtuluşunuzu haklı bir şekilde talep etmektesiniz. Bu size geri döndürülecektir. Bir deneyim olarak, ruhsal evrim ve anlayışa en hızlı yol olduğu için o, varlığınıza çok iyi şekilde hizmet edecektir. Şu anda sahip olduğunuz izlenim ne olursa olsun, açık gözlerle dualiteye girdiniz. Mücadeleyi kabul ettiniz ve onun güvenli bir şekilde ortaya çıktığını bildiniz ve şimdi geldiğiniz zamanda, yaşamlarınız ışık ve sevgi dolu olacak.

Teşekkürler SaLuSa,
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: BDostShare |