Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, December 14, 2012

SaLuSa, December 14, 2012

Günler gelip geçerken 12.12 mükemmel bir başarıydı, bu Dünya üzerindekilerin kontrolü ve müdahalesinin ötesinde olduğu zaman başka nasıl olabilirdi ki. Yüksek güçler Dünya Ana ile birlikte Yükselmeye hazır olmanızı sağlamışlardır. Şimdi siz 21.12 ye doğru günleri geri sayıyorsunuz ki bu çok yoğun bir zaman olacaklardır, bu hayatınız boyunca bir kez tecrübe edilendir, aslında birçok hayatlar boyunca da. Yükselişiniz süresince siz yaratıcı güçlerinizin sizi nereye yerleştirdiğini öğreneceksiniz. Gelecek sizindir ve bu yaşam süresince siz özellikle bilinç seviyenizle tutarlı olan ideal seviyenize doğru çalıştınız. Hepiniz deneyimlerinize devam edebilmek için tam olarak en uygun olacağınız yer neresiyse sonuçta orada olacaksınız. Işık işçileri doğal olarak kendilerini kendileri gibi olanlarla birlikte, en canlandırıcı titreşimlerde, bulacaklar.

Orada Yükseliş hakkında hiçbir şey bilmeyen şefkat ve sevgi dolu çok güzel ruhlar vardır ve onlar da aynı zamanda Işık işçilerine katılacaklardır. Değişiklikler ele alındığında orada aydınlanmış ve diğerlerine hizmet etmeyi arzulayan ruhlar için yapılacak çok şey var. Bir süre için şifa gibi ihtiyaçlar siz modern yöntemler uygulayan yerel şifa merkezlerine ulaşabilene kadar birçok değişik yöntemlerle ele alınacaktır. Toplumunuz tamamen yeni hayat tarzına ayak uydurana kadar bazı zorluklar ortaya çıkabilir. Uzay Çağıyla birlikte büyüdüğünüz için siz tabii ki çok çabuk adapte olacaksınızdır. Yeni teknolojiler birçok sorununuzun çok hızlı bir şekilde üstesinden gelecektir ve biz Dünya müttefiklerimizi serbest enerji aygıtlarının tanıtımını hızlandırmaya çağırıyoruz.

Dünyadaki genel durumlar hava değişikliklerinden dolayı kötüye gitmektedir ve aynı zamanda kazanca yönelik manipüle edilen piyasalar da karışmaktadır. Gıda ya da para olsun spekülatörler zaten kargaşa içerisinde olan bir dünyaya sefalet getirmeye devam ediyorlar. Ancak bu durum çok fazla sürmeyecektir ve tekrarlanmasına da izin verilmeyecektir. Büyük işletmeler ve özellikle bankalar yeniden organize edileceklerdir ki böylece yakın zamanda deneyimlediğiniz gibi bir çöküş yeniden yaşanmasın. Her hangi bir durumdaki tekelleşme değiştirilecektir ve daha adil bir fiyatlandırma sistemi tanıtılacaktır. Bu dürüst ticaretle sonuçlanacak ve yolsuz uygulamalara son verecektir. Size birçok kez söylediğimiz gibi zenginlikte yeniden dağıtılacaktır ve biz çoktan gizlenen değerli metal hazineleri kurtarmaya başladık. Bunu St. Germain’in Dünya Güven Fonuna ekledik, ve siz birçoğunun şimdiye kadar deneyimlediği yaşanılan yoksulluk seviyesinin üstünde olacağından yeterince emin olabilirsiniz.

Dürüst bir şekilde kazanılmış para ve değerli eşyaları iyi niyetli kimseler malları olarak ellerinde tutabileceklerdir. Bununla birlikte namussuzca edinilmiş başka her şey geri toparlanacaktır. Geleceğinizin bir özelliği bu suçun ortadan kaybolmasıdır, ki böylesine eylemler yükselmiş olanların akıllarına giremez. Bilinç seviyeleri öyle yüksek olacak ki bütün anlaşmalarda dürüstlüğe kesin gözüyle bakılabilir. Artı bir faktör de insanların önemsenmesi ve bütün ihtiyaçlarının karşılanıyor olmasıdır, mutludurlar ve herkesle Bir’dirler. Evet, Sevgili Bireyler o kadar çok şey değişmek üzere ki endişe edeceğiniz hiçbir şey yok ancak konular düzene girerken lütfen sabrınızı koruyunuz. Bizim yokluğumuz şimdiye kadar bizim tarafımızdan kasıtlı bir durum olarak görülmemiştir ki biz bir süre önce açık bir şekilde gelmeyi arzuluyorduk. Ancak kendi çabalarınızla başardığınız şeyler sizin Yükseliş yolunu daha net görme niyetlerinizin karşılığıdır. Biz elbette işinizi engellemeye çalışan girişimleri durdurmak için yardımcı olduk.

Barış çok kısa bir zamanda sizin liderlerinize yıllar, yıllar önce önerildiği ve reddedildiği gibi Dünyaya geliyor ve zamanından önce değil. Şimdi bu, ülkelerin anlaşmaları imzalaması gibi dışa bağımlı değil kalıcı olarak size geliyor. Düşük titreşimlerin üzerine çıkarak kazandığınız şey Tanrı’nın barışı ve sevgisidir, ve sevgi dolu ruhlardan olanların yüksek boyutlarda bulunması mümkün olabilecektir. Bu tabii ki Tanrı’nın diğer ruhları sevmemesi değildir ki onlar kendileri için en iyi olan seviyelerde hayatlarına devam ederek gelişimlerini sürdüreceklerdir. Tanrı’nın koşulsuz sevgisi her zaman sizinledir ve hiçbir yargılama olmadan herkese verilir.

Kabal üyelerinin resmi olarak çekilmesi ele alınmıştır ve onlar yoldan kaldırıldıkları zaman yasalaşacaktır. Sizin bu konuda çok fazla farkındalığınızın olmamasının bir sebebi vardır ki bu herhangi bir karışıklığı veya istenmeyen yayını engelleyerek yürütülmüştür. Bizim eylemlerimizin gerçek doğası gizli tutulmalarıdır ama yakın zamanda ne olduğunu siz de öğrenmelisiniz. Nitekim biz sizin bizim niyetlerimizin farkında olmanızı isteriz ve yakın zamanda bizim sizi düzenli olarak bilgilendirdiğimiz bir zaman gelecektir. Bu İfşaat ile bağlantılıdır ki biz kitlelere açılmaya çok hevesliyiz. Bütün ülkelerin İfşaat konusunda kararlaştırdığı bir durumu gerçekleştirmek aslında oldukça zordur. Biz artık çok daha fazla geride kalamayacağımız için şimdi ilerlemek istiyoruz ama bunu hükümetlerin doğasında olanlar gibi öncelikli olan diğer değişiklikler takip edeceklerdir.

Dünyanız şu anda çok güzel görünüyor ki Işık işçileri tarafından yaratılan sevgi ve Işık içerisinde, aynı zamanda ek bir Işık daha vardır ki İyi Niyetlerin Sezonu insanların içindeki en iyi duyguları ortaya çıkarmaktadır. Bu öyle bir zaman ki eski arkadaşlar veya aranızda bulunmayan arkadaşlar hiçbir bağlantısı olmayanlar tarafından bile sevgi ile düşünülür. Bu sevginin çalışmada olmasıdır ve bu zamanlarda hissedilen sevecenlik ve şefkat çoğunlukla evsiz veya kimsesiz olarak imkanları az olanlar içindir. İleri de bu haller var olmayacaklardır, bu oldukça fazla Sevgi ve Işığın olduğu zamanlarda mümkün değildir. Cennet sizin de imajine ettiğiniz gibi gerçek bir yerdir, aslında siz onu hiç düşünemeyeceğiniz kadar şaşırtıcı ve olağanüstü güzellikte bulacaksınızdır.

Biz bir kez başlattığımızda orada değişim durdurulamaz bir eylem olacaktır ancak emin olunuz ki siz kesinlikle tamamen neler olduğundan haberdar edileceksiniz. 2013 en aktif yıl olma sözünü veriyor ve bu aynı zamanda birçoğunuz için de böyledir. Siz enkarne olurken aklınızda Yükseliş vardı, onun bir parçası olabileceğinizi biliyordunuz. Bazılarınızın bizim için kullanışlı olacak yetenekleri var ve siz bizim sizi kullanmak için hazır olduğumuz zamanı bileceksiniz. Bunun yapılabilmesinin birkaç yolu vardır ve bazılarınız da bizim gemilerimizin erken ziyaretçileri olabileceksinizdir.

Ben Sirius’tan SaLuSa, ve işinize verdiğiniz özveriden, Yükseliş için her şeyin ayarlandığını görmekten dolayı sizi seviyorum.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |