Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, November 16, 2012

SaLuSa, November 16, 2012

Biz Dünya üzerindeki Işık miktarında büyük bir toparlanma fark ediyoruz ve bu sizin özverilerinizle ona çok şey kazandırmıştır. Bazıları için enerjilerin çok güçlü ve kafa karıştırıcı olduğu kanıtlanıyor. Ancak onlar da neler olduğunu öğrendikleri zaman belki enerjiyle birlikte akabilir ve daha yüksek bilinci deneyimleyebilirler. Aksi takdirde onlar yaklaşan değişim hislerini neler olup bittiğinin farkında olmadan deneyimleyecekler. Onlara ne olursa olsun emin olunuz ki diğer herkes gibi onlar da yanlarında pozitif bir şeyler götürecekler. Bizim sık sık belirttiğimiz gibi evriminizin söz konusu olduğu yerde her deney değer taşımaktadır.

Tatsız deneyimlerin hatıraları en sonunda bilincinizin arka planlarında tamamen yok olacaklar ve zamanla unutulacaklardır. Genellikle onları aklınızda tutan şey deneyimlenmiş olan acı ve sıkıntıdır ama bir kez yüksek titreşimlere çıktığınızda onları geri getirmeniz sona erecektir. Sevgi enerjisi var olan en güçlü enerjidir ve siz onun ‘mucizeler’ yaratabileceğini fark edeceksiniz, özellikle şifa konusunda, ki birçoğunuz bununla çok fazla ilgilenmektedir. Yükselişten sonra yaratma ve şifa kabiliyetleriniz gelişecektir ve aynı zamanda Işığın Şehri, Sedona’dan çıkan güçlendiriciler tarafından da destekleneceksiniz. Orası binlercesinin akıl, ruh ve ruhsal şifa için gelecekleri Yüksek olan bir yer haline gelecek. Realitede bir çeşit şifa ve başka türlü yardımlara ihtiyacı olan milyonlarcası vardır ve bu takip edecek olan diğer 12 Işık şehrinin de sebebidir. İhtiyaçlarınızın göz ardı edileceği endişesini taşımayınız ki biz hepinizi oldukça iyi tanıdığımızdan dolayı hiç kimse atlanmayacaktır.

Biz bilinç düzeylerinin yükselmesini izliyoruz ve onlar kesinlikle inanılmaz bir oranda artıyorlar. Bu bizim görmek istediğimiz şeydir ki bu kalpleri ve zihni neyin olup bittiğine açıyor, sonuçta siz her ne kadar ayrı bireyler olsanız da grup bilincinin de birer parçasısınızdır. Biz henüz sizin kritik kütleye ulaştığınızı görmüyoruz ama bu, buna ne kadar yakın olduğunuzun bir göstergesidir. Biz buna dahil olan ruhların sayısından bahsetmiyoruz ancak yükselişe yakın olanların enerji seviyeleri ve kalitesinden bahsediyoruz. Hazır oldukları takdirde bireysel ruhların 21 Aralıktan önce yükselmesini hiçbir şey engelleyemez. Sizin büyük çoğunluğunuz Dünya Ana ile yükselme hazırlığındadır ve bu yaşanacak olan ne kadar muhteşem bir deneyimdir. Birçok ruh bunu o şekilde deneyimlemeyi arzu ederler, böylece Sevgili Bireyler kendinizi ayrıcalıklı olarak bunun bir parçası olmak için seçilmiş olanlar arasında düşünün.

Bazılarınız kendilerini bir rüya halindeymiş ve ayakları yere sağlam basmıyormuş gibi hissediyorlar. Yüksek titreşimleri deneyimlemeye alıştıkça bu duygu geçecektir. Sonuç olarak siz daha güçlü birer Işık Varlığı haline geliyorsunuz ve diğer ruhlara yükselmeleri için yardım ediyorsunuz. Böylesine enerji değiş tokuşlarını görmek çok güzel ve biz tanıştığınız her kim olursa olsun ya da yanından geçtiklerinize bunu serbestçe vermenizi teşvik ediyoruz. Bir gülümseme veya hoş bir merhaba başka bir ruhun kalbini açmak için yeterlidir ve bir el sıkımı veya bir kucaklama da çok güçlü bir enerji alışverişidir. Bu herkesteki Işığın farkına varma ve dış kaplamanın ötesini görme zamanıdır. Bazıları Işığı yaymak için ne yapabileceklerini soruyorlar bu yüzden bizde basit olarak her gün yapabileceğiniz şeyleri verdik.

Işığı yayacak olan diğer yararlı bir egzersiz de inançlarınız hakkında insanı bunaltacak kadar aşırı olmadan ki o durumda onlar içlerine kapanacaklardır, açık olmanızdır. Onların bilinçlerinde büyüyecek olan tohumları dikiniz çünkü değişiklikler olmaya başladıkça onlar akıllarında cevaplanmamış birçok soruya sahip olacaklardır. Şu an ile Yükseliş arasında biz size yeni bilgi kanalları açmak için çaba göstereceğiz ki biz yanlış bilgilendirmenin gerçek gibi yayılmasını önlemeyi arzu ederiz. Siz hala bunların yüzünden ayırt etmeye ihtiyaç duyuyorsunuz ancak makul bir düzeyde gelişmiş olan herhangi biri şimdi neyi kabul etmesi gerektiği hakkında bir sezgiye sahip olmalıdır. Siz sezgiye dayalı birçok kararlar alıyorsunuz ve bu, böylesine önemli bir zamanda ilerlemek için en iyi yoldur.

Biz 3B değişikliklerden kaynaklanan kargaşa yerine geleceğin sizin için neler taşıdığına daha çok odaklanmanızı arzu ederiz. Doğal olarak bu birçokları için rahatsızlık verici bir zaman haline geliyor ve daha da fazlası neden böyle olduğunu henüz anlamayanlar içindir. Buna hangi yönden bakarsanız bakın tatsız olan herhangi bir şeyin çok uzun süre dayanamayacağı kadar kısa bir zaman kalmıştır. Bu yüzden mümkün olduğunca az dikkatinizi vererek bunu öteleyin. Yeni Çağı ve size vereceği bütün yararları düşünerek dualitenin yargılama ve sıkıntılarını salıverin. Kendinize 3.ncü boyuttaki son yaşamınıza hizmet ettiğinizi hatırlatın ve gelecekte bekleyeceğiniz veya deneyimleyeceğiniz herhangi bir yıkım yoktur. Ne zaman devam etmek istediğinize karar verecek olan sizsiniz ve sadece uzanarak bir sonraki hayatınıza geçebilirsiniz, ve bu sizin seçiminiz olacaktır.

Nihayetinde her şeyin bolluk içinde olduğu bir hayatı yaşadığınızı, ve her şeyin serbestçe kullanılabildiğini ve böylece paranın el değiştirmediğini keşfedeceksiniz. Bulunduğunuz boyuttaki deneyiminizden dolayı anlaşılması zor olacak olan şey hemen hemen bütün zamanınızın size ait olacağıdır. Ancak yapacak yeterince şey bulamayacağınızdan endişe etmeyiniz ki yüksek alemlerde Dünyada olduğundan çok daha fazla fırsata sahip olacaksınız. Aklınızın bir ucunda da güçlü bir şekilde diğerlerine hizmet etmeyi istediğiniz düşüncesine sahip olacaksınız ve bu amaç için birçok grup ve organizasyon vardır. Evren sizinki gibi evrimi için yardıma ihtiyaç duyan medeniyetleri de kapsayan milyonlarca galaksiyle uçsuz bucaksızdır.
Eve daha yakın olarak, sizin galaksinizde de sizinkine benzeyen birçokları mevcuttur.

Eminim ki bizim vücuda oturan uzay kıyafetlerimiz ilginizi çekecektir, ki biz kendimizi düşünce gücüyle ‘giydiririz’. Eğer kirlenirlerse veya sizin deyiminizle kumaş hasar görürse onu kendi bilinç seviyesiyle düzeltebiliriz. Birçoğu bu şekilde tasarlanmıştır bu yüzden bizim çok fazla ilgimize ihtiyaç duymazlar. Nitekim bizim organik bilgisayarlarımızda kendi kendilerine işlemek üzere programlanmışlardır ve bizim sahip olduğumuzdan daha yüksek bilinç seviyelerine sahiplerdir. Bu sizin de yüksek alemlerde 1000’lerce yıl yaşadıktan sonra geleceğiniz yerdir. Bu yüzden biz, sizin Yükselişle ilgili her şeyinizle başa çıkabiliriz dediğimizde bize inanın. Her şey planlandığı gibi ilerleyecek ve Yükselişten sonra siz yeni enerjilerden yararlanmaya başladığınızda da devam edecektir. Halletmemiz gereken önceliklerimiz var ve bunları hiç vakit kaybetmeden hazırlayacağız.

Ben Sirius’tan SaLuSa, ve sizi hepinize sevinçle yayılan sevgimizle birlikte bırakıyorum.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |