Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, December 16, 2011

SaLuSa, December 16, 2011

İman, eğer yeterli sayıda kişi bir araya toplanırsa, gerçekten dağları aşar ve siz yükselişin son yılına doğru ilerledikçe, yükseliş çok daha güçlü ve ortaya koyduğunuz yeteneklerin ötesinde bir yol olur. Evet, sevgili dostlar, tamamen bir yolculuktasınız, ancak bu çok arzu edilen ve yükselmek için isteklerinizi karşılayacak bir yolculuk. Sürprizlerin bir karışımı olacak, -uzun zamandır sahip olduğunuz inançları yeniden gözden geçirmeye- hazır olun. Bazı deneyimler üzerinde ikamet ettiğiniz yere bağlıdır ve yer kürenin değişikliklerini kapsayacaktır. Muhtemelen, bilinen deprem bölgeleri bu gibi faaliyetlerin merkezinde olacaktır, ancak bildiğiniz gibi, etkileri çoğunlukla bir şekilde hissedilecektir. Her ne olursa olsun, sizi korumak için önlemler alınacaktır. Ancak ileriye bakmak ve hazır bulunmak sizin sorumluluğunuzdur.

Bilinç düzeyi ışıktan olanlar kendi titreşimlerini artırırken, daha düşük titreşimde olanlar kendilerine sunulan fırsattan habersiz olduklarından bir ayrışma yaşanmaktadır. Onlar bilinçaltlarında yaşam amacının daha büyük bir anlayışını kavramaya çalışmaktalarsa, onlara yardım edileceğini söylemek doğru olur. Olan şeylere ve bizim olanlara müdahalemize dair aydınlatacak birçok duyuru kesinlikle olacaktır. Bizim müdahalemiz gereklidir ve ani problemlerinizi çözecek yanıtlar verilecektir. Müttefiklerimiz, hakkımızda gerçeğin açıklanacağı ideal fırsatı değerlendirmek üzere verdiğimiz planları uygularken biz de son hareketlerimizi hızlandırıyoruz.

Zihninizi meşgul eden günlük problemlerden uzaklaşarak kendinize hak ettiğiniz arayı vermek için yaklaşan kutlamalarınızı (noel ve yılbaşını kastediyor) kullanın. Olumlu düşünün ve etrafınızda yarattığınız ışığın içinde yaşayın. Uzun ve meşakkatli bir deneyimi yaşadıktan sonra, 2012 yılına açılan kapının ötesine bakıyorsunuz; bu gerçekleşmeyle gelen neşeyi hissedin ve ferahlayın. Orada, tamamlayacağınız yolu tüm ihtişamıyla aydınlatacak göz kamaştırıcı ışığı görürsünüz ve o dalganın zirvesinde oturup onu sürüyor olan siz olacaksınız. Her şey hazırlandı ve Galaktik Federasyon şimdiye kadarki en olağanüstü misyonun son aşamasını yürütmek için, kendi pozisyonunu aldı. Uzatılmış yaşam döngümüzle, gelişmenizi binlerce yıldır izledik ve size yakında açıklanacak olan şeydeki heyecanınızı paylaşıyoruz. Işıktan gelen bizlerle gerçek erkek ve kız kardeşleriniz gibi ilişki kurma noktasına geldiniz. Bu amaca doğru size kendimizi göstermeye ve yakın gelecekte bizimle çalışmak için ana role sahip olanlarla bir araya gelmeye başlayacağız.

Karanlık olanlar bir baş belası olmaya devam ediyorlar, ancak onların güçleri çok azaltıldı ve çok sayıda yer altı üsleri olmadan, başvuracakları çok az şeye sahipler. Dünya’ya ve onun insanlarına bir tehdit yaratanları ortadan kaldırmaya devam edeceğiz. Çok geçmeden, onlar boş bir hayali desteklediklerini kabul etmek zorunda olacaklar. Çünkü yapı ve kumanda ciddi bir şekilde bozulmuştur. Emin olun, bize sorun çıkarma çabasının arkasında olanların çok iyi farkındayız ve yakında yaşamlarınızda görülecek olan planımızı geciktiremeyecekler. Şimdi zaman öyle kısadır ki, gelecek ay içinde misyonumuzu tamamen başlatmayı düşünüyoruz. Çünkü bize mümkün olduğu kadar yakın bir sürede başlatmamız için baskı yapılıyor. Emin olun ki, ufak tefek şeyler yerine konduğunda, hemen uygulamaya girecek.

Bugüne kadar yaşadığınız hiçbir şey önünüzdeki döneme benzer olmayacak. Yaşamak için yapılan işlerin çoğunun artık insan tarafından yapılmayacağı bir çağa girmektesiniz. Otomasyonla yürütülebilenler robotlara ya da bilgisayar programlarına verilecek. Sadece belirli ihtiyaçlar insan tarafından karşılanacak ki zamanla bu da otomatikleşecek. Sizin yeriniz, doğru zaman çerçevesinde karşılanması beklenen fonksiyonların gerçekleşip gerçekleşmediğini gözlemek olacak. Daha büyük projeler gemilerimizden izlenecek ve bazılarınız bu amaçla gemilere geleceklerdir. Zamanınızı sizi meşgul eden eski işlerden çok, daha yaratıcı işlerle dolduracaksınız ve daha verimli olacaksınız. Tüm insanlığın faydası için çalışmak ortak payda olacaktır. Nitekim bu, herkesi bir araya getiren Bir’liğin Sevgi ve Işıkla bağlantılı olduğunu hatırlatır.

Bir araya gelme arzunuz zaman geçtikçe daha güçlü hale gelecek ve halen haklarınızın ihlalinin üstesinden gelmek için bir ses gibi davranmanız bunun delilidir. Gelişim güdüleri devam edecek ve herhangi birinin bu başarıya mani olmasının yolu yok. Bu tamamen dünyanızı çevreleyen yoğun enerjilerden kaynaklanan doğal değişikliklerin parçasıdır. Hiçbiriniz ona tepki vermekten kaçınamaz ve ışık işçileri normal olarak herhangi bir problem olmadan onu kendi varlıklarına getireceklerdir. Bununla birlikte, henüz yeni farkına varanlar bundan dolayı rahatsız olmaktadırlar ve muhtemelen de bu karışıklık doğurmaktadır.

Her şey enerji hakkındadır, çünkü O en nihayetinde olmak üzere olan şeydir ve eğer siz O yolu görürseniz, bu şimdi olmakta olanı anlamanıza yardım eder. Sizin titreşimleriniz daha yüksek oldukça bir enerji varlığına dönüşür ve düşük titreşimlerde var olan ağırlık duygusunu kaybedersiniz. Bu aynı zamanda yaratıcı düşünce gücünüzle daha büyük bir hareket özgürlüğü sağlar. Örneğin, bedeninizin görünüşünü isteğinize göre değiştirebilirsiniz ve birine tam olarak arzu ettiğiniz gibi görünebilirsiniz. Kendinizi tanımlanabilir şekilde göstermek istediğinizde bu yararlı olabilir. Yüzlerce yaşam boyunca çeşitli biçimlerde tanındığınızı bilmelisiniz. Son zamanlarda belirttiğimiz gibi, neticede bir ışık varlığı olduğunuzu anladığınızda, bir forma da ihtiyaç duymayacaksınız.

Daha yüksek alemlerdeki varlığınızı daha iyi anladıkça, Gaia Ana üzerindeki deneyiminizin buraya geldiğiniz zamandan çok uzak ve ilgisiz bir noktaya taşındığını farkedeceksiniz. Bununla birlikte en yararlı deneyime sahip olduğunuzu, bu sayede ruhsal evriminizi düşündüğünüzden daha kısa sürede gerçekleştirebileceğiniz harika bir fırsata sahip olduğunuzu kanıtladınız. Dualitenin mücadelesiyle tamamen karşı karşıya kaldınız ve şunu söylemek gerekir ki, şimdi ayaklarınızı uzatma ve dinlenme zamanıdır. Deneyimleriniz artık ifade edilmiş arzularınızla daha hizalı olmaktadır ve onların ne olacaklarını seçebilmektesiniz.

Ben Sirius’tan Salusa’yım ve ifşaata çok daha yakın olmamızdan, bizim hakkımızda çok fazla bilginin açıklanmasına fırsat vereceği için memnunum. Tanrı hepinizi kutsasın.

Teşekkürler SaLuSa
Mike Quinsey
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: BDost


Share |

If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.
You can support the show and take a subscription to the rich archives of BBS Radio here.