Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > Mike Quinsey - SaLuSa, January 20, 2012

SaLuSa, January 20, 2012

2012 yılının önemli sözcüklerinden biri söylenti olarak yayılmaktadır, ancak ne yazık ki, Maya Takvimi 21 Aralıkta bittiği için, bazı insanlar tarafından Dünya'nın sonu olarak anılmaktadır. Doğal olarak bu konu aranızda korku uyandırmaktadır, ancak internet tarafından verilen kapsamıyla, biz bu “son”un yalnızca yeni bir döngünün başlangıcı olduğunun yakında anlaşılacağını hissediyoruz. Bu kesinlikle çok fazla dikkat çekmeye devam edecek bir olaydır, ancak sizinle bağlantıya girdiğimiz zaman, açık olarak ifade edilecektir. Bu anlamda, ışık işçileri yanlış bilgilendirilmiş ya da önemini yanlış anlamış olanlara yükseliş sürecini açıklayabilir. Düşünebildiğiniz gibi olaylar gerçeğe dönüşüp, medyanın sansür ve kontrolden kurtulduğu görüldükçe, konuşma özgürlüğü geri gelecek ve o medya tarafından dürüst bir şekilde yayınlanacaktır.

Yaygın olarak tartışılmasına ve birçok delillerle desteklenmesine rağmen, sürpriz bir şekilde, UFO konusu hala birçok insan tarafından kabul edilmemiştir. İfşaat tüm şüphelere bir son verecektir ve hemen hemen küçük bir formalite sizinle temasımızı sağlayacaktır. Çok fazla uğraşmaksızın Galaktik Federasyon’un doğru imajını yaratmak için en iyisini yaptık ve gerçekte büyük ölçüde başarılı olduk. UFO’nun varlığını ve onun arkasındaki zekâyı kanıtlamak için yapılan her ne olursa olsun, her zaman onu kabul etmek için tereddütlü olmaya devam edecek bazı insanlar olacaktır. Bununla birlikte, varlığımız aranızda normal olarak görüldüğünde, artık güvensizliklerini sürdüreceklerinden kuşkuluyuz.

Şimdi birçok şey olmaktadır ve birçok ülke tarafından kabul edilmiş olan yeni sistemi uygulayabilmek için Avrupa finansal krizinin kendini bitirmesini bekliyoruz. Değişikliklerin gerçekleşmesi için, varlığımız müttefiklerimizin ihtiyaç duydukları desteğin alınmasını sağlayacak. Aynı zamanda karanlık güçler, faaliyetlerini sonuçlandırmamıza imkân verecek bir köşeye sürülmektedirler. İlluminati’nin ortadan kaldırılması muazzam bir başarı olacak ve herhangi bir belaya neden olma yeteneklerini ortadan kaldıracak. Bu bizim listemizin üst sıralarındadır. Bu görevlerin bazıları çok hassas ve ince bir dengeye sahip olduğundan, sabrın her çevrede gerekli olduğunu ekleyebiliriz. Her zamanki gibi arzu ettiğiniz sonucu göz önünde tutun ve odağınızın değişmesine izin vermeyin.

Ayın sonuna yaklaşıyorsunuz ve çoğunuz zamanın hızlanmakta olduğunu fark edecek. Bu sizin için ilginç bir deneyimdir ve çalışmanızın tümünü yapmak için zamanın yeterli olmadığını hissedeceksiniz. Aynı zamanda duygusal iniş ve çıkışları kapsayan, bedensel değişikliklerden doğan, garip semptomlarla uğraşacaksınız. Yinede bunlar, özellikle beklenen şeyin farkında olanlarınız için kısa süreli olmalıdır. Muhtemelen yorgunluk çoğunuzu yakalayacak ve eğer normal olarak faaliyette bulunacaksanız yeterli dinlenme çok önemlidir. Aynı zamanda, çeşitli şeylerdeki tat duygunuzun değişmekte olduğuna dikkat edebilirsiniz ve eğer nedeni düşünürseniz, daha yüksek titreşimlerinizi tatmin eden yiyecek, müzik, edebiyat ve benzeri şeylere çekildiğinizi bulabilirsiniz. Daha aşağı olduğunuz zaman bunlar mesele değildi, ancak şimdi daha saf ve ince olan şeyleri aramaktasınız.

Tüm deneyimler ilerleme arzularınızı besler. Olabilecek şeylerin sorumlusu olursunuz ve aynı zamanda onları daha fazla kontrol edebilirsiniz. Yaşamlarınızda çok az amaca sahip olduğunuz bir zamandaydınız ve belirli bir yönü olmadan, sadece akış boyunca gitmekteydiniz. Şimdi idareyi ele aldınız ve istediğiniz yerin ve oraya nasıl ulaşabileceğinizin kesin bir fikrine sahipsiniz. Biz ve rehberleriniz sizi destekleyeceğiz ve eğer ihtiyaç duyarsanız yardım asla uzakta değildir. Bununla birlikte, istediğiniz her şeye sahip olamazsınız ve ilk önceliğe sahip olan, yaşam planınızla uyum içinde olmalıdır. Tam tatmini yaşayıp yaşamadığınız ile ilgili olarak, yaşamınızın nasıl ilerlemekte olduğu duygusundan bunu tanımalısınız. Bazen derin, sarsıcı-travmatik deneyimleri çekmeyi seçmiş olacağınızı unutmayın. Bunlar da diğerleri kadar önemlidir.

Tüm zenginliği ve konforu size vermek için planlanmış bir yaşamı almışsanız bile, yinede alacağınız dersler vardır. Bazen zenginlik sıkıntılı ve ağır bir sorumluluk olabilir ve hatta aç gözlülük ve bencillik yaratabilir. O aynı zamanda güç sağlar ve insanların emirleri yerine getirmelerini sağlamak, gizli faaliyetlere fon sağlamak için karanlık güçler tarafından başarılı bir şekilde kullanılmıştır. Bu zenginliğin izleri sürülmüştür. Çoğu yasadışı yollarla kazanıldığı için insanlara geri döndürülecektir. Artık bu bağlamda yapılacak olan değişiklikleri çok geçmeden öğreneceksiniz. Bu aynı ülkelerin kendi zenginliklerinin ellerinden alınması gibi olacak ve alınan her şey hak sahiplerine geri döndürülecektir. Bu operasyonlar tamamlandığında, bunun herkesin zenginliğini sağlamaya yetmekten çok daha fazlası olacağını göreceksiniz. Bu, eşitlik yolunda ileri doğru bir adım ve böylece herkesin fayda sağlayacağı bir zenginlik paylaşımı olacaktır.

Bu yıl hızlı bir şekilde geçecektir ve tam hızla sizi değiştirecektir. Böylece halen erişmiş olmanız gereken, ancak İlluminati’nin kasti müdahalesiyle erişemediğiniz düzeye yükseltileceksiniz. O zaman 5. Boyuta yerleştiğinizi görecek olan daha yüksek düzeylere bile hızlı bir şekilde ilerleyeceksiniz. Değişikliler çok hoş olacak ve sizi kaderiniz olan Galaktik Varlık olmaya hazırlayacak. Şimdi olduğunuz şey ile olacağınız yeni varlık arasındaki fark olağanüstü olacak. Bilincin daha yüksek bir düzeyine sahip olmanın ne kadar hoş olduğunu hayal etmek şimdi sizin için güçtür. Şu anda bile, 20 yıl ya da daha öncesinde olduğunuzdan çok daha farkındasınız. Çoğunuz böyle değişiklikleri onaylayabiliyorsunuz ve şimdi birçoğunuz bu değişiklikleri doğruluyorsunuz. Bu durum, Dünya'ya ışınlanmakta olan çok daha güçlü enerjilerin yardımıyla devam edecek.

Ben Sirius’tan Salusa’yım ve sevgili dostlar, nasıl düşündüğünüze bakılmaksızın değişikliklerin gerçekleştiğini, birçok şeyin size ve etrafa yansıttığınız ışık düzeylerine bağlı olduğunu söylemeliyim. Bu aynı zamanda haklarınızı talep etme, sizi temsil edenlerin dürüst olmaları, yararınız ve iyiliğiniz için çalışmalarını sağlama güçlü niyetinizle de ilgilidir. Belirtmemiş miydik, yükselişe götüren yoldaki amaçları başaranların sizler olmasını tercih ettik. Bu sevgi dolu yardımımızın kısıtlı olacağı anlamına gelmez. İhtiyaç duyulduğunda destek olmak için her zaman hazırız ve yapılan işin bütünleşik bir parçasıyız. Bizler, size ve Tanrı’ya olan hizmetimizde biriz ve bizim sevgimiz her zaman sizinledir.

Teşekkürler SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: BDost


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge