Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, April 20, 2012

SaLuSa, April 20, 2012

Her şey tutuklamalarla ilişkili, artık medyanın görmezden gelemeyeceği şeylerin meydana gelmekte olduğu noktaya doğru gidiyor. Onların yalnızca desteklerini istemiyoruz, aynı zamanda olayların oldukları gibi ve doğru bir açıklamayla sunulmasını istiyoruz. Eylemlerimizin yanlış sunulmamasını sağlamak için kendi hizmetlerimizi sağlayacağız, ancak bu arada internet yoluyla keşiflerin ön safında olan ışıktan olanlara teşekkür ederiz. Bazen, haberler spekülatif olur, onların nasıl yorumlanacağı konusunda hala sezişli olduğunuz anlamına gelir. Genellikle güvenilir olacaklardır, ancak hala kasıtlı yanlış bilgiyi izlemelisiniz.

Güvenliğiniz ve esenliğinizle ilgili olduğu durumlarda, hiç olmadığı kadar daha aktifiz. Birçok çalışmamız el altından yürütüldüğünden beri, ne kadar ileri gittiğimizi bilemezsiniz, ancak hava ya da deniz kirliliğinin etkisini en aza indirdik. Kirliliğe neden olan faaliyetleri tamamen durdurduğumuz zaman, etkilerini tamamen en aza indirmek için çalışmaya ve projelerimizi tamamlamaya koyulabiliriz. İfşaatı tasarlamak ve yaklaşması için halkı hazırlamak için çeşitli kaynakları araştırmaktayız. Gemilerimizin görünmeleri yıllardır öyle çok yaygın olduğu için, artık şok ifşaatın bir çıktısı olarak düşünülemez. Aynı zamanda, çok yoğun olarak yerleşilmiş alanlarda bile her zamankinden daha sıklıkla kendimizi göstermeye devam ediyoruz.

Bilinçlilik düzeyleri yükselmeye devam eder ve bu son yıllarda Dünya’ya yönlendirilen ışığın miktarını göz önünde tutarak beklenmiştir. Kendilerinin içindeki değişiklere dikkat eden birçok insanın kalp sinirlerine dokunur. Bazıları onunla mücadele eder ve kendi yöntemleriyle şekillendirir, ancak gerçek yaşamın amacına bakarak anlaşıldığı zaman, pek çok kişinin onu açmasını bekliyoruz. Başka bir önemli yön yaşamın devam etmekte olduğunun ve ruhun söz konusu olduğu yerde ölüm gibi bir şeyin olmadığının kabulüdür. Bu ölüm korkusuyla yaşayan insanları kurtarmalı ve sadece bedeninizden ibaret olmadığınızın anlaşılmamasıdır.

Fark ettiğinizden çok daha fazla potansiyele sahip olan harika ruhsal varlıklarsınız ve yükseldiğiniz zaman, onu yaşayabileceğiniz bir düzeyde olacaksınız. Hoşlandığınız yere yolculuk etme özgürlüğünüzde bazı kısıtlamalar olacak ve ruhsal evriminizi daha ileriye götürecek olan bazı mücadeleleri yürütebilirsiniz. Doğal olarak, sizinkilerden daha akıllı kişiler emrinizdeler ve üstatlar kendi deneyimlerinden sizi yararlandıracaklar. Kimileriniz halen onların gruplarına aittir ve onlardan birinin hizmetinde bulunur. Grup çalışması daha yüksek boyutlara eriştiğiniz zaman, diğerlerine hizmetinizin bir özelliğindir. Dünya’da bile kendinizi benzer türlere çekilmiş bulduğunuzu şüphesiz kabul edeceksiniz.

Galaktik federasyondan bizler, birlikte çalışmaya doğru çekiliyoruz ve farklı deneyimlerimizden öğrendiğimize göre, grup enerjisi çok güçlüdür. Yeni uygarlıkların pek çoğunun bizimle birleşmesi nedeniyle, yaşam tarzlarını öğrenmekten keyif alabiliriz. Aynı zamanda yeni teknolojileri paylaşımı vardır ve farklı fikirlerin nasıl geliştirildiği, örneğin uzayınızda gördüğünüz gemilerimizin farklı tipleri, şaşırtıcıdır. Bize inanın sevgili birler, yaşam yükseldiğiniz zaman, yaşam heyecansız ya da sıkıcı olmaktan çok uzaktır. Gerçekte, çok tatmin edici ve eğlencelidir ve karşılaştığımız birçok yaşam formları için sevgiyle yaşanır. Geleceğiniz zorunlu olarak bizimle sürmeyebilir, ancak bizim federasyonumuzun üyeleri olduğunuz zaman, eğer isteğiniz buysa, bizimle birleşebilirsiniz.

Müttefiklerimizin bir kez daha büyük bir hamleyi başlatmalarını ve her şeye karşın karanlık olanların tümünü temizlemelerini görmek istiyoruz, öyle ki ışığa hizmet edenler bu döngünün son günleri boyunca insanlara yol gösterebilirler. Beyaz kardeşlik doğru ruhların Dünya’da olması için düzenlenmiştir ve bildiğiniz gibi, dualiteye haklı bir son vermeyi sağlamaya ve onların menzillerini almaya hazırdırlar. Karanlık olanlar maksimum etki için kendilerini örgütleyebilenler değildirler ve ışık bu zamanı için uzun süredir plan yapmıştır. Her zaman ışığın bir zaferi olacaktır, ancak imtiyazlı özgür iradenizle, gelecek her zaman tahmin edilebilir olmayacak. Milenyum geçip gitmesine rağmen, nasıl ilerlediğiniz açık olmadı ve karanlık dirençli olmasına rağmen, ışığın yolunu sürdürmek için harika bir şekilde yükseldiniz. Karanlık olanlar egemenmiş gibi göründüler, ancak siz onlara karşı ayağa kalktınız ve olasılılıklara karşı, zaferi ortaya çıkardınız. Illuminati ortadan kaldırıldıktan sonra karmaşıklığı temizlemek kalır ve ondan sonra tümüyle sizinleyiz.

Yükselişin yaklaşmasıyla, bazı ebeveynlerin çocukları hakkında endişelendiklerini biliyoruz ve bu anlaşılabilir bir şeydir. Bu zamanda, her ruh gibi onların da kendi yaşam planlarını izlediklerini ifade edelim. Onlar bu yaşam planına sahip olmayı seçtiler ve sizinkiler kadar kendi geleceklerini de biliyorlar. Onlara sadece Dünya yaşamına kendini uydurmuş, sizinkilerden daha fazla değilse de, çok fazla potansiyele sahip ruhlar olarak bakın. Kesinlikle son 30 yıl ya da daha fazla zamandır, birçok ruh kendi yüksek bir şekilde evrim geçirmiş durumları nedeniyle, bu özel zamanda sizinle bir arada olmak için seçilmişlerdir. Onların kendi ışıklarını ortaya çıkarmalarına ve kendi bilinçlilik düzeylerini yükseltmeye ihtiyaç duyan diğer ruhların uyanmalarına yardım etmelerine ihtiyaç duyulur. Bütün yükseliş süreci, onu kesin bir temele yerleştirmek için ışık işçilerinin bir ordusunu gerektirir.

Gerçekte ister yaşlı, ister genç olsunlar, diğer ruhlar ve onların yükselişteki yerleri hakkında endişelenmeye gerek yoktur. Hepiniz Dünyaya bu zorlu görevin olacağını ve karmik derslerinizin neyi gerektirdiğini tam olarak bilerek geldiniz. Yaşam planınızın üstesinden gelmek için tam olarak donatıldınız ve sizin için her şeyin başarılı bir şekilde çalışmasını sağlamaya yardım eden birçok rehberlere sahipsiniz. Karanlık enerjilerle maceralar yaşayan bazı ruhlar bile önceden bilinirler ve bu aynı zamanda karmik bir durumdur. Deneyim çok zor zamanlarda gelir, ancak bu nasıl öğrendiğiniz ve ruhsal olarak nasıl ilerlediğinizdir. Bu yaşam zamanında eğer hatalarınız olmuşsa, kendinizi affedin ve hatalarınızın farkına varın ve hala yükseliş yoluna adım atabilirsiniz. Hatalarınızı arkanıza atın ve yine onları yapmayanlarla aynı koşulların verildiğinden emin olun.

Ben Sirius’tan Salusa’yım ve haklarınızın geri verilmesi beklentisiyle, Dünyanızın etrafındaki heyecanlı yolculuklar dalgasını görüyorum. Çok uzun zamandır, karanlık tarafından baskı altında tutuldunuz ve sizi kontrol etme araçları ellerinden alındığı için, o dönem sona erdi. Her yerde sevgi büyümekte ve büyük bir rahatlama duygusu hissedilmektedir.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: BDost


Share |