Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, 22 Şubat 2013

SaLuSa, 22 Şubat 2013

Otoritelerinize uyguladığınız baskılar onları geriye yaslanıp eski yöntemlerin devam etmesine izin vereceğiniz konusunda şüphede bırakmıyor. Sizi geride tutulmuş olan Yeni Çağın faydalarını tanıtacak olan rotaya getirecek değişiklikleri çağırıyorsunuz. Örneğin elektrik ve gaz fiyatlarının insanların daha fazla karşılayamayacakları bir noktaya tırmanmasına izin verilmesiyle serbest enerjinin tanıtılmasına yönelik hareketlere doğru gidildiği nettir. Biz bu konuda ciddi bir önlem alınmadan önce ne kadar gösterinin yapılacağını merak ediyoruz. İnsanlar oldukça sabırlıydılar ancak bir nokta vardır ki artık daha fazla katlanamazlar. Bu olan şeyleri görmezden gelmemek zorunda olan otoriteler için çok tehlikeli bir zamandır. Ayaklanmalar hoş değildir ve biz hiçbir şekilde şiddeti savunmuyoruz ancak sizin böyle eylemleri davanıza dikkat çekmek için tek yol olarak gördüğünüzü anlıyoruz. Bu, bu konularda işler kontrolden çıkarsa sizin adınıza müdahale edeceğimiz anlamına gelir.

Neyse ki insanları yukarı kaldırmış olan son enerji girişlerini takiben bunu varlıklarına almış olan ve durumlara sevgi ve ışığı yansıtabilenler tarafından sakinleştirici bir etki yaratıldı. Bu toplumda bir dengeyi oluşturmakta ve daha çok bireyi barışçıl aktivitelere ihtiyaç olduğuna uyandırıyor. İnsanlarda iktidardakilerin cepheleştirmelere sebebiyet vermeleri yerine iyiliğin ortaya çıkarılmasıyla çok daha fazlası kazanılacaktır. Sevgi Evrendeki en güçlü kuvvettir ve biz onu kullanmanız için sizi yüreklendiriyoruz, ve kendi örneğinizle çevrenizdeki insanları kendi düşünüş şeklinize getiriniz. Siz daha fazla insan uyandıkça onların bilinç seviyelerindeki değişimi yaşamayı deneyimlediklerinin farkına varacaksınız, ve onları bir araya getirerek ortak amaç için çalışmak daha kolay hale gelecek. Bu gücünüzün olduğu yerdir ve olumlu sonuçlar doğuracaktır.

Sizin de keşfediyor olduğunuz gibi karanlık Bireyler hala güçlerine tutunmaya çalışırken ilerlemek halen oldukça zordur. Ancak onlar daha fazla başarılarının bağlı olduğu yoğun desteğe sahip olmadıklarından dolayı orada ileriye gidebilecekleri yerin bir sınırı vardır. Onlar teker teker kapatılıyorlar ve bu onların planlarının devam etme kabiliyetini zayıflatıyor. Bir kez orda olmuş olarak onları destekleyen koordine ve liderlik eksildi. Bizim umudumuz onların aktivitelerini devam ettirmeyi bırakmaları ve ışığı görmeleri ve onları karanlığın dışına çıkaracak başka bir yolu takip etmeleridir. Bizim görüş açımızdan bir ruhun yolunu değiştirmesi için asla geç değildir, ve geriye dönüşlerinde çok hoş karşılanırlar ki onların geçmiş yaşamlarının yargıcı olmak bizim işimiz değildir. Bu yüzden daha önce sizden karanlıkta kalmış olan diğer ruhları yargılamaktan kaçınmanızı söyledik ancak bunun yerine onlara sevginizi vererek onları yukarı çıkarmaya çabalayın. Karanlık Işığın var olmamasıdır ve siz Işık işçileri bu durumu kendinizi başka bir ruha empoze etmeden de değiştirebilirsiniz.

Sizin halen Yeni Çağı hayata geçirmek için yapmanız gereken yeterince işiniz var, ancak bu bizden ve diğer kaynaklardan aldığınız muazzam destekle daha kolay hale geliyor. Bizim sizinle olmadığımız bir an yoktur, ve biz her durumda sizin her zaman en mükemmel sonucu aramanız için sizi cesaretlendirmek ve ilham vermek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Siz bütün uyanmakta olanlar için bayrağı tutuyorsunuz ve ihtiyaçlar yükseldiğinde onlar sizi bulacaklar. Biz sizin kalbinizin doğru yerde olduğunu ve oradan çalıştığınızı biliyoruz yani sizin kararlarınız herkesin en iyi hayrına alınmıştır. Bizim hepinize böyle bir hayranlığımız var ve çok geçmeden çabalarınızın sonuçlarını göreceğinizden dolayı da memnunuz. Umutsuzluğa düşmeyin, ki siz gerçekten zor olan parçayı hallettiniz ve düşündüğünüzden çok daha fazla yol kat ettiniz. Dengesizliklerin kendisine odaklanmaktansa değişimlerin sonuçlarına odaklanmak her zamankinden çok daha önemlidir. Her şeyin beklendiği ve söz verildiği gibi yerlerine oturduğunu görün, çünkü siz eski paradigmanın son günlerine çok yakınsınız. Onun bu yüksek enerji seviyesinde kalabilmek için çok az hatta hiç gücü yoktur ve kırılıp düşük seviyeli titreşimlere dönmek zorundadır.

Bilinç seviyeleri bir noktaya ulaşır ulaşmaz siz tam anlamıyla bekleyen değişikliklerin meydana gelmesine zorlayacaksınız. Onları tutan negatiflik gücünün dağılmaya başladığını fark edecekler ve artık daha fazla sizi kısıtladıkları zaman çizgisini zorlayamayacaklardır. Çoktan daha önce olduğundan daha fazla ilerleme yapılmıştır ve size söz verilen vaatlerin yerine getirilmesi çok yakındır. Ancak, son ilahi kelime Tanrının toplu başarıyı bir kez garantilemesiyle verilecektir. Hatta bu yüzden biz birkaç ay içerisinde sizin gidiyor olduğunuz yönün netleşeceğine inanıyoruz ve biz sizden çok büyük bir destek bekliyoruz. Sizin işiniz iyi haberleri anladığınız gibi yaymak ve bazı ruhları ışığa getirmek olacaktır.

Biz Dünyada olan şeyleri izliyoruz, ancak bizim Müttefiklerimiz olan biten şeylerin kontrolünü ele almaya devam ettikçe yine de arka koltuktan bir şeyler alın. Doğal olarak biz onlara rehberliğimizi olayların nasıl işlediğine dair daha geniş bir anlayışa sahip olmalarıyla veriyoruz. Biz karanlık Bireyler üzerindeki nihai zaferiniz için yolu açan görünmeyen yardımcılarınızız. Biz kendilerini Işıktan uzaklaştırmış herhangi bir ruh için merhamete sahibizdir ve onların söz konusu olduğu herhangi bir yerde hiçbir kötülük ya da endişe taşımayız. Biz her şeyin bütünün önemli bir parçası olduğunu asla unutmayız, ve biz kendi gelişiminin yolunda olan herkese Işığımızı eşit olarak veririz. Herkes Işığa geri dönme potansiyelini bulmada eşittir ve rehberliğimizin istendiği her yerde biz yardım ederiz.

Sevgili Bireyler barışı sağlamaya yardım edin, ve değişik ırk ve mezhepler arasında dengeyi sağlamaya yardım edin. Bazen onlar İnsan Irkının Birliğini anlamayı zor buluyorlar, ve sık sık dinsel farklılıklar onların çocukluklarından beri belleklerine kök salmış oluyor. Sevgiyle farklılıkları kabul edin ve diğerlerinin kendi yollarını takip etmelerine izin verin, koşullamayla başka bir ruhun özgür seçimi sağlanamaz. Birçok sorunun altında korku yatmaktadır ve elbette ki illimunati ve onun destekçileri tarafından kullanılmaktadır. Korkunun yerini sevgiyle doldurun ve diğerlere deneyimlerinin tamamlandığı ve artık buna daha fazla ihtiyaçları olmadıklarını anlayana kadar kendi gerekliliklerini takip etmek için izin verin.

Ben Sirius’tan SaLuSa, her ne kadar biz küçük savaşların insan hayatı için ne kadar hırpalayıcı olduğunu takdir etsek de Dünyaya barışı getirmeye yönelik yapılan ilerlemeleri görmekten çok memnunum. Barışın gezegen boyunca kabul edilmesine çok uzun zaman kalmamıştır ve biz bunun kalıcı olacağını garantileyeceğiz.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |