Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, November 30, 2011

SaLuSa, November 30, 2011

Söylendiği gibi; ilerlemeye devam edin. Seçtiğiniz yoldan sizi hiçbir şey çevirmesin. Yalnızca siz, kendi gelişiminiz için gerekli olan şeyi ve oluşturduğunuz amaçları doğru olarak bilirsiniz. Normal olarak, en çok kendi hızınızda ilerlerken mutlu ve rahat olursunuz. Başka şekilde davranmanız için kesinlikle, hiçbir baskı yapılmaz. Bununla birlikte yükselişin çok yakın olduğu anlaşılmalıdır. Eğer 3. Boyutun üzerine çıkma fırsatını değerlendirmek isterseniz, ihtiyacınız olanı elde etme gereği görürsünüz. Sıklıkla dile getirdiğimiz gibi, önemli olan niyetinizdir. Çünkü siz o enerjiyi yaydıkça, o da benzer enerjiyi çeker ve yükselişe giden yolu açan enerjilerinizi güçlendirir. Bu durum, yaşamınıza daha çok Işığı çekerek ve onu pozitif düşünce ve eylemlerle paylaşarak titreşiminizi yükseltmenizle ilgilidir.

Eğer yolunuz diğerlerine göre farklıysa, endişelenmeyin. Çünkü Yükselişe erişmenin birden fazla yolu vardır. Gerçekte, olasılıkların her mümkün bileşimini kapsayan zaman hatları vardır. Seçtiğiniz yol yanlış değildir; aksi halde seçme özgürlüğünün bir anlamı olmaz. İster gerçekleştirin, ister gerçekleştirmeyin, kendi geleceğinizin yaratıcıları sizsiniz. O yüzden ki, size mevcut realitenizi yaratmış olduğunuz söylenir. Bu durum realitenizin değiştirilemeyeceği anlamına gelmez, çünkü kendi ayaklarınız üzerinde durarak ve artık herhangi bir karanlık güce boyun eğmeyi reddederek bunu hemen yapabilirsiniz. Şu bir gerçek ki, biz ve başka birçok ışık varlığı size yardım etmektedir. Ancak biz size ilk adımı attığınızda yardım edebiliriz. Siz yola dikkat ediyorsunuz ve biz de siz yön duygunuzu kaybetmeyesiniz diye daha fazla trafik levhasına yer veriyoruz.

Harika zamanlardasınız, çünkü artık savaş ve rekabete odaklı zihniyetle hiçbir şey yapmak istemediğinizi açıkladınız. Dünya barışını talep ederken tamamen pozitiftiniz ve eğer mevcut liderleriniz bu talebinize karşılık veremezse, yalnızca onların görevden alınmasını değil, aynı zamanda onların yerine bu talebe karşılık verebilecek olan yeni liderlerin atanmasında ısrar etmeye de hazırsınız. Sevgililer, böyle liderler sizin aranızdadır. Buna engel olanları ve karşı çıkanları etkisiz hale getirdiğiniz zaman, aradığınız ve hak ettiğiniz barışçıl ve mutlu, yeni bir çağa yol açacaksınız. Şimdi dünyada barışın, ne pahasına olursa olsun, barışçıl anlaşmalar yoluyla olması için dua eden büyük bir çoğunluk vardır. Bu dua edenlere, en yüksek boyutlardan gelen Işığın Varlıkları tarafından cevap verilecektir. Onlar dünyadaki kalıcı barışı gerçekleştirmenize yardım etmek için bizi güçlendirerek çalışmalarımıza destek olurlar.

2012’nin sonuna erişmeden önce, gerçekleştirilmesi gereken çok fazla şey var. Burası oyunun en önemli kısmını oynayacağımız yerdir. Sizi kontrol altında tutan İlluminati’nin sürdürdüğü düzenden hızlı bir şekilde ayrılmak zorundasınız. Onlar kendilerine bağımlı kalmanızı gerektiren durumlar yaratırlar. Sizi onlardan bağımsızlaştıracak ve Yeni Çağa geçişinizi engelleyecek her şeyi yapmışlardır. Bununla birlikte, onların güçleri büyük ölçüde azalmıştır ve biz onları otorite ve etkiye sahip oldukları pozisyonlarından çıkarıncaya kadar da azalmaya devam edecektir. Halen onların gizli üslerinin birçoğu boşaltılmıştır ve kullanımları kalıcı olarak devre dışı bırakılmıştır.

Algılamanız böyle olduğunu görmese de olaylar çok iyi bir şekilde ilerlemektedir. Müttefiklerimizin yetki almalarına ya da güce müdahale etmelerine izin verebileceğimiz noktaya erişmek çok büyük bir görevdir. Korkmayın, çünkü biz yaşamlarınızdaki müdahalelere bir son vermek üzereyiz. Dualite Işığın da karanlığın da hakim olmasına eşit fırsat vermekteydi, ta ki, karanlık hakim güç olana kadarArtık müttefiklerimiz aracılığıyla, Dünya üzerindeki negatif enerjileri ortadan kaldırmak için Işığın gücünü kullanmaya çalışıyoruz. Işık bastırılmıştır, ancak hiçbir zaman karanlık güçler tarafından mağlup edilmemiştir. Gerçek olan şey Işığın her zaman hâkim olacağıdır. Negatif olaylarla Dünya Ananın yaklaşan faaliyetlerini karıştırmayın. Çünkü Dünya Ana temizlendikçe, kendi varlığını yeniden oluşturmayı sağlayacak olan bir dizi pozitif faaliyetler içinde yer alacaktır. Fiziksel patlamalar (volkanik olaylar gibi) ya da Dünyanın hareketleri (depremler gibi) olduğu zaman, bazı ruhlar kendi tercihleriyle ayrılacaklardır.

Dünya işlerinize finansal krizler hâkimdir. Ancak bizler, para politikalarını tekelleştirmekle kalmayıp, aynı zamanda kendi avantajlarına bunları yönlendiren İlluminati’nin üyelerini etkisiz hale getirmeye yardım etmenin sonuçlarını görüyoruz. İnsanlığa karşı en büyük suçlardan bazıları bu bağlantılar içinde olmaktır. Paranız doğrudan ya da dolaylı olarak çalınmıştır ve kendilerini piramidin tepesine yerleştirenlerin cebini doldurmuştur. Dünyanın zenginliği geri alınacak ve adil bir şekilde dağıtılacaktır. Herkes artık yoksulluk ya da köleliğin olmadığı, tatmin edici bir yaşam sürecektir.

Yaklaşan dönem hakkında mesaj veren kaynakların sayısındaki artışa bile dikkat edebilirsiniz. Seçici olun ve sezginizin size yol göstermesine izin verin. Değiştirmek için iyi bir nedene sahip olana kadar, İnançlarınızı koruyun. Söylediğimiz gibi, Yükselişin birçok yolu vardır; ancak aksini yapmayı istemeyip, bu mevcut boyutta yolculuğuna devam eden ruhlar da olacaktır. İlerlemek için ihtiyaç duydukları şeyi tam olarak sağlayıncaya kadar, onları kendi seçtikleri yolu izlemeye bırakın. Ayrıca onları aksine ikna etmenin yeri de değildir. Emin olun ki, hiç kimse, yararlı dersler almaksızın dünya üzerinde bulunmaz. Bu dersler gelecek zamanda, onlara daha iyi hizmet edecektir. Eğer onlar yakınlarınızdan iseler rehberlik etmek için onlarla bağlantıda kalmayı isteyebilirsiniz.

Bazen, yaşamınızdaki iyi şeyler için, şans yıldızına teşekkür edersiniz ve gerçeğe ne kadar yakın olduğunuzu fark edemeyebilirsiniz. Yıldızlı bir gecede gökyüzüne baktığınız zaman, birçok güneş sisteminin güneşine bakarsınız. Her bir güneş Işığın yüksek varlıklarının ikametidir ve onlar evreninize Işığı akıtırlar. Onları dönüşümlü olarak Büyük Merkezi güneşle bağlantılı olan ve her yere enerjileri yaymak ve böylece düşük titreşimleri yükseltmek için kanal olan Tanrılar olarak düşünebilirsiniz. Bu tüm yaşamı kaynağa geri döndürme yeteneği olan, devam eden bir süreçtir. Herkesin bir olduğunu ve her şeyin bütünün enerjisi içindeki onun varlığına sahip olduğunu hatırlayın.

Ben Sirius’tan Salusa’yım. Size Galaktik Federasyon’un üye uygarlıklarından sevgi ve şükranlar getiriyorum.

Teşekkürler SaLuSa
Mike Quinsey
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: BDost


Share |

If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.
You can support the show and take a subscription to the rich archives of BBS Radio here.