Home > > Montague Keen - May 27, 2012

Montague Keen - May 27, 2012

Gerçeğin ışığı daha parlak oldukça, gizli kalan her şey meydana çıkar. Puzzle’ın tüm parçaları yerine yerleştikçe çok fazla heyecan oluyor. Dünyanızdaki çeşitli yerlerden bütüne katkı gelmek zorunda olduğu için, bunda pek çok kişinin parmağı olmuştur. Gezegeninizi kontrolün zincirlerinden kurtarmak için herhangi birinin yapabileceği bir şey yoktur. Bir hapishane gezegende olduklarına inanmak bazıları için zordur, çünkü onları hapseden parmaklıklardan tümüyle habersizdirler. Özgürlüğün ve özgür konuşmanın düşüşü, sizi engelleyen dini olduğu kadar, sivil kanunların eziyeti, özgürlüğünüzü sınırlamak ve sizi kim olduğunuzu anlamaktan alıkoymak için tasarlanmıştır.

Şimdi gerçek olarak kabul etmiş oldukları ve şaşkınlıkla tam bir hayal ürün olduğunu gördükleri şeye yeniden bakan tarihçileri olduğu kadar, arkeologları da görmektesiniz. Tarih olarak adlandırılan şey yazılıdır ve gerçek olarak kabul edilir. Şimdi onun ne olduğun görmektesiniz: tümüyle yalanlar. Bu yalanları savunan savaşlar yaparak, öyle çok iyi insan varlıkları öldürülmüştür: asıl önemli olan para kazanmak ve kontrolü artırmaktı. Dünyanızı kontrol edenler için hepsi bir oyundu. Bu asalakları dünyanızdan söküp atmak bizim için çok önemlidir. Onların varlıklarını sürdürmeleri için, desteğinize, acı çekmenize ve korkunuza ihtiyaçları var. Geçmişte, onların emirlerine tabi oldunuz ve kendinizi yaşamın savaş alanında gönüllü bir şekilde feda ettiniz. Tüm bunlar sona erecek. Kanunlara mecbur edilenler uyanmaya ve ışığı görmeye başlamaktadırlar. İçinde yer almaktan gururlanması gerektiğine, bunun onurlu bir eylem olduğuna inanmak için tuzağa düşürülenler tarafından açık olarak yapılan Şeytani ritüeller tarafından dolandırılmayın. Onlar korkuyu olduğu kadar, heyecanı da kamçılamakta uzmandırlar. Tüm bunlar zihninizi gerçek doğruya kapatmak için yapılmıştır. Bir şeyleri gerçekten oldukları gibi değil de, size söyledikleri gibi görme tuzağına düştünüz.

Kendi yaşamlarınız için sorumluluk alma zamanıdır. Koyunlar gibi davranmaya alışkın olduğunuz şekilde sürüyü izlemeyin. Yaşam modeliniz hızla değişmektedir. Bu gerçeği farketmeniz ve kendi yaşamlarınızın tüm sorumluluğunu almaya hazır olmanız gerekiyor. Zincirlerinizi kırın; önce büyük bir evrenin parçası olduğunun farkına varın. Sizi ayıran farklılıkların üzerinde durmayın. Evreni keşfettikçe sizi bekleyen büyük macerayı iple çekin.

Size birçok defalar söyledim. “İrlanda her şeyin ortaya çıkacağı ANAHTAR’dır.” Eğer Irlanda’da yönetimde olanlar bu gerçeği göz önüne alırlarsa, o zaman “banksterlere” ruhunu satmayacaklar. İrlandalılar cesur ırktırlar. Vatikan tarafından nüfusu kırmak için tasarlanan ve denetlenen soykırımı ve maruz bırakıldıkları barbarlığı yaşadılar. 2000 yıldır beyinleri yıkandı ve suistimal edildiler, ancak onlara yapılan her şeyi yaşadılar. İrlanda büyük geçmişini kabullendikçe dünyaya yol gösterecek. Sırları ortaya çıkacak. İrlanda’nın Mısırla bağlantısı ve dünyanızı şekillendirmekteki rolü fark edilmelidir.

Kabal’ın başarılı olması için, İrlanda baskı altında tutulmalıdır. Din ve mecbur bırakılmış yoksulluk insanları korku içinde tutmuştur. Bu onların en verimli aracıydı. Her zaman işe yarar. Mr. E. Kenny’nin bir kez daha cesur olması gerekir; o kalbinde ne yapması gerektiğini bilir.

Sevgilim, gezegeninizin ele geçirilmesine ve insanların köleleştirilmesine yol açan, 2000 yıl önce yapılan şeyi ispat etmek için gerekli tüm DELİLİN açıklanmasını sağlamaktayız. Şimdi, niçin İrlanda’nın önemi olmadığına ve dikkat alınmaması gerektiğine inandırılmanızı görüyorsunuz. Bunu sağlamak için öyle çok çaba gösterildi ki, hiçbir zaman İrlanda’ya ciddi olarak bakmadınız. Ne yazık ki, İrlandalıların kendileri bile bu yalanları kabul ettiler.

Pek çok insanı öldürmek ve böylece sizi yolunuzdan alıkoymak için çabalar olacak. Kabal kaybedecek bir şeyleri olmadığını anlar ve bu nedenle mümkün olduğunca çoğunuzu yanlarına almaya çalışacaklardır. Kabal varlığını sürdüremez. Bu gerçeği kabul etmekle ilgili problemleri vardır. Onlar, yalnızca bilmeyerek kendilerine destek olduğunuz için, var olan asalaktırlar.

HAYIR deme zamanıdır. Bankalar sizi köleleştirmek için düzenlenmiştir ve bunda da çok etkili olmuşlardır. Şimdi ibre dönmüştür ve varlığını sürdürmek için SİZE ihtiyaçları var! Onların oyunları sona ermiştir- iyi bir şansları var, ancak şimdi çekilmek zorundalar. Onları karanlık geçmişin bir parçası olarak görün, artık yavaşça ancak güvenli bir şekilde gelişmekte olan yeni çağda gerekli değildirler. Bu güzel bir şekilde bir araya gelmektedir.

Hükümetlerden İfşaatı talep etmeye yönelik pek çok çaba vardır. Bunun onlardan teknolojilerini alan, ET’lerle ilişkileri açığa çıkarmanın araçları olduğunu anlayın. Griler kendi suikastçilerini eğitmişler ve Kabalı ve onları sorgulamadan destekleyecek olan bir “insan”ı keşfetmek için yaptıkları programları desteklediler. Bu bilgi için hükümetlere bakmayın. Onlardan gelmeyecek. Çok fazla şey kaybedecekleri için, asla suçlarını kabul etmeyeceklerdir.

Sizin hemcinsiniz olan varlıklar tam bilinçliliği ve evreninizi keşfetme özgürlüğünü kabul ettikçe, sizin yanınızda olacaklar. Manipülasyon durduğu zaman ve onların tüm hilekar kontrol yöntemleri son bulduğu zaman, Dünya’nın ne kadar harika bir gezegen olduğunu yeni gözlerle göreceksiniz.

Yapacak çok fazla şeyimiz var sevgilim, Her zaman sizin yanınızdayım, size yol göstermekteyim; sevgimle sizi kuşatmaktayım. Bu yolda yalnız yürümüyorsunuz.

Her zaman sevgili kocan, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: BDostShare |