Home > > Kris Won, July 11, 2012

Kris Won, July 11, 2012

ALFA UZAY GEMİSİNDEN SELAMLAR!

Alışkın olduğum gibi, sıklıkla size yazmamam sizi unuttuğum anlamına gelmez sevgili kız ve erkek kardeşlerim.

Bununla birlikte, tüm dikkatimi yöneltmem gereken başka konular vardır. Eğer bu güzel mavi gezegenin daha yüksek bir katmana doğru geçmesi için insanlar varlılarına yardım etmek istiyorsak, bize diğer şeyler için çok az zaman bırakan, böyle bir göreve kendimizi tam olarak vermemizi hak eder.

Bu amacı başarmak için, hepimiz eldik ve sonunda küçük olmayan çabamızın misyonumuzun başarısıyla taçlandırılacağını bildiğimiz için çok fazla neşe ve adanmışlıkla bunu yapıyoruz.

Bu nedenle sizinle iletişimimi koparmış olduğumu düşünmeyin, temasta olduklarımın zihinleriyle bağlantı kurmak ve kalplerinizdeki umudu beslemeye devam etmeyi istediğim bir mesajı size göndermek için bir kez daha indim. Size yalvarıyorum, lütfen biraz daha sabırlı olun, son kurtuluş anına kadar bekleyin. Hepimiz ne kadar erken gelirse o kadar iyi olacağını düşündüğünüzü biliyoruz.

Nasıl yüce bir şekilde tepki göstereceğinizi, aynı zamanda anında ve coşkulu bir şekilde kendinizi nasıl sunacağınızı ve takdir etmeyi bildiğimiz şekilde davranmayı bildiniz.

Bu bu büyük geçiş zamanında sizi ziyaret eden tüm uygarlıklar arasındaki ikili işbirliğiyle olur. Sizin hepinizin katkısı ve bizim çok değerli yeryüzü müttefiklerimizle, hala kendi eski yaşam yollarına demir atmış olmaya devam ederken, nafile bir şekilde yaşamını sürdürmenin ölüm sancılarında olan eski Karanlık güçlerini şüphesiz sonlandırabileceğiz.

Şimdiye kadar mevcut olmuş bir trendle devam eder gibi davrananlar için bir yerin olmayacağı yeni bir Altın Çağ başlamaktadır. Orada büyük bir güçle donanmış birkaç insan varlığının hemcinslerinin acılarına ve yokluklarına tamamen yabancı olup, kendi hemcinslerine hükmetmeye devam eder gibi yaptığı bir yer olmayacak.

Sirianlar, Orianlar, Pleiadianlar, Swanlar, Andromedanlar ve pek çok uygarlıklar karanlık kalpleri ve berbat zihinleri olan insanları köleleştirme gücünü sağlayan platformlardan çıkarmak ve sizinle birlikte eşitlik, sevgi ve kardeşliğe dayalı yeni bir düzeni kurmak için çabalarımızı birleştirmekteyiz.

Yeni eşi benzeri görülmemiş ve kesinlikle de devrimci bir sistem uzatmaya çalıştıkları modası geçmiş finansal sistemi değiştirecektir, ancak zamanları sona erdi; ve onların tutumlarını değiştirmek için bizim ısrarlı çabalarımızın başarısızlığına rağmen, şimdi yeryüzü müttefiklerimizle birlikte, onların güçlerini ellerinden almaktan ve yaşadığınız çevreyi korurken, şehirlerinizi geliştirmekle ve vatandaşların refahını yükseltmekle gerçekten ilgilenen kişileri politik liderlik pozisyonlarına getirmekten sorumluyuz.

Bizim sevgi dolu yüce Yaratıcımız bu gezegende olağanüstü güzel bir doğayı size sağlamıştır ve siz onun sakinleri olduğunuz, Onun bir parçası olduğunuz için onu korumak görevinizdir. Gaia’nın güzelliğini ve önceden olduğu gibi saflığını korumakla ve şimdi onu canlandırmaya, şifa vermeye ve onun gezegeninin toprağını, suyunu, iç ateşini (magmayı), havasını (atmosfer) ve eterini nasıl arındırmaya yardım edeceğimizle ilgilenmelisiniz.

Fiziksel yapınızı oluşturan beş elementin arındırılması, temizlenmesi ve korunması, daha sonra bu gezegenin insan varlığının ruhsal gelişimi olan daha tutkulu ve geçişsel amacı başarmak için hayati öneme sahiptir. Bu nedenle hiçbir çabadan kaçınmayın.

Bu içsel ruhsal ilerlemeyi deneyimlediğinizde, aşağılara düşmeye meyilli olduğunuzda ve daha düşük bedenlerinizde alışkanlıklar kaldığında ve onları ilahi erdem ve niteliklere dönüştürdüğünüzde, o zaman, bizim tarafımızdan ilan edilen Bu Yeni Çağda olmak için çağrıldığınız Göksel varlıklara özgü sevgi ve kardeşlik duygularını besleyen, hayvan içgüdülerinden uzak gerçek insan varlıkları olacaksınız.

Bu zaman, sadece yarı sonsuz Evrende oturan ve Melekler ve Bilge Varlıkların yaşadıkları prensiplerle birlikte varolmayı öğrendiğiniz uygarlıklara ayrılan Galaktik Federasyonunun saflarına katılmaya başlayacağınız zaman olacaktır.

Sizi eğlenceli işbirliği ve büyük samimiyetle birlikte varolacağımız, Federasyonunuzda karşılama rolümüz bizi çok memnu edecek.

Barış ve Sevgi
Kaynak: Commander Sohin
Kanal: Kris Won
Çeviri: Bdost< previous message | next message >


Share |