Home > > Sheldan Nidle - October 8, 2013

Sheldan Nidle - October 8, 2013

6 Batz, 14 Tzotz, 10 Caban

Selamat Balik! Sizinle konuşacak pek çok şeyle geldik. Binlerce yıldır dünyanızı kontrol etmiş olanlar boyun eğmeleri ve teslim olmaları için zamanın hızla yaklaşmakta olduğu gerçeği karşısında tedirgin ve rahatsızdırlar. Bu haberleri keyifle alıyoruz, ancak eski üstatları Anunnakiler gibi, sadece zaferleri düşünmüş ve bozguna uğramaya yabancı olanlara bu düşüncelerin ne kadar yabancı olduğunu anlıyoruz. Şimdi onlar silahları bırakacaklar ve güçlerinin ellerinden kayıp gitmekte olduğu gerçeğiyle yüzleşecekler. Yeni yönetiminizin koruyucuları hareket noktasını kürenizin ekonomileri, finansal bölgeleri ve hükümeti gibi zalim egemenleri tarafından birçok alanlarda verilen zararın kabulüyle aynı zamana denk getirecek şekilde planlamayı amaçlamaktadırlar. Yasal sisteminiz tarihinizdeki bu döneme mezar taşı olacaktır. Karanlık kabal doğal hakkınız olan özgürlük ve kişisel bağımsızlığınızı yeniden kazanacağınız bu yeni döneme tanık olacaktır. O zamanda, ruhsal ve uzay ailelerinizle karşılaşacaksınız ve insanlık için neşe ve bolluk çağı doğacak!

Yeni yönetimin size sağlayacakları hakkında sık sık konuştuk. Bizim için, en önemli kısım çok gecikmiş olan, sizinle yüzyüze iletişim kurmaktan bizi alıkoyan örtbaslara son vermektir. Buradaki varlığımızın ilk amacı tam bilinçliliğe geri dönerken size rehberlik etmektir ve bu kitlesel inişler olduğu zaman resmi olarak başlayacaktır. Gaia’ya bu ilk temas operasyonu, başlangıcından beri bir eve hoş geldin misyonudur. Yaklaşık olarak 900 bin yıl önce, atalarınız Dünyaya Lemurya olarak bildiğiniz karaya yerleşmek için geldi. Bu Gaia ile insanlık arasındaki anlaşmanın bir parçasını oluşturdu ve bu kutsal misyonun sizin tarafınızdan kabul edilmesi ve onurlandırılmasına gerek var. Biz aynı zamanda bu ilahi görevi gerçekleştirmede size yardım edebilecek şablonlar sağlayacağız. Ayrıca, bu misyonu başarılı bir şekilde gerçekleştirmede Agarthalılar da size destek olacak. Yıldız ülkeniz bakımından, Tanrı güneş sistemininizin orijinal koşullarına geri döndürmek için Elohim’e izin verecek, böylece ev üssü olarak sizin kullanımıza hazır olabilir. Yıldız ülkeniz çok harika bir kadere sahiptir!

Bu yıldız ülkesine üyelik Agarthalılar tarafında size de genişletilmiş olacaktır ve bunun için protokoller ana Agartha Konseyi tarafından açıklanacaktır. İç Dünyaya kabul edileceksiniz ve eski overloads’larınız tarafından sizden saklanmış olan uzun tarihi gözden geçirebileceksiniz. Yükselmiş Üstatlar size zorla kabul ettirilen hafıza kaybınızın perdesini kaldırmanıza yardım edecek olan bir dizi özel dersleri öğretmeye hazırdırlar. İnsanlığın doğal bilinçlilik durumuna geri dönebileceğiniz noktaya sizi getirecek olan pek çok şey olacaktır. Tam bilinçliliğe girildiğinde, tüm güneş sistemini gelecekteki rolüne hazırlayabilirsiniz. Bu Anchara’nın eski çocuklarının yeni rollerini ayrıntılı olarak planlamak ve galaksilerin fizikselliğin bu kısmı boyunca Işığı yaymak için büyük bir birliğe davet edileceği konferanslar için ana bir yerleşim olmaktır. Bu harika kaderin ışığında, şimdi burada olmaktan dolayı keyifliyiz. Bilin ki, bir dizi nezaket dolu dikkate değer olaylar Işığın gücünü artıracaktır ve ilahi planın etrafımızdaki inanılmaz düzeni ortaya çıkarmasına izin verecektir.

Yaklaşan zamanlar eski realiteniz için son zamanlardır. Toplumunuz galaktik bir topluma dönüştürülecektir. Bu şimdi dünyanızda açılmakta olan harika bir simetri ile başarılacaktır. Bir dizi harika karşılıklı bağlantılar yoluyla, çoğunuzca bilinmeyen büyük bir ağ oluşturuldu. Büyümeye ve yayılmaya devam ettikçe, biz de bu dağılan parçaları korumak ve birbirleriyle bağlantılandırmak için yapabileceğimiz herşeyi yapıyoruz. Bu ağın bir kısmının bu genişleyen ağı keşfedip birleştirmediği bir gün geçmiyor. Bir çocuğun yeni bir dünyayı keşfetmesi gibi, bu genişleme de sınır tanımıyor. Kapasitesi ve menzili ivmeleniyor ve bu durum yeni gerçekliğinizin aslında kaçınılmaz olduğunu gösteriyor. Bu esas ağ kendi yaşamına sahiptir ve durdurulamaz. Bu, müttefiklerimizin kurduğu yeni yapılarla karılaşmak üzere ve peşisıra gelen erime bütünü bambaşka bir seviyeye taşıyacak. Bu sessiz devrimin kendini bilinir kılacağı nokta burası. İnsanlık için yeni bir çağ gözlerinizin önüne seriliyor!

Namaste! Biz sizin Yükselmiş Üstatlarınızız! Kutsanmış bir sevinç durumuna, bir zirveye geliyorsunuz! Uzun zamandır ilgilenmiş olduğunuz bu alem, karalığı belalı tahtından indirecek bir dizi büyük hareket için hazırdır. Açgözlülük ve küstahlıkla bu toprağı kontrol etmiş olanlar, yeni bir güç onların eski tahtlarına çıktığı için, acı içine garkolmuş olacaklar. Bu özgürlüğü, ayrıntılarıyla herkese ilan edecek olan duyuruları beklediğimiz için kutlama modundayız. Tüm finansal borç silindikçe ve tüm gelir vergileri durduruldukça, büyük bayram zamanı olacak. Herekes büyük zenginliği dağıtacak olan çeşitli bolluk programları yeni sağlam para sistemine eşlik edecek. Geçmişin dehşeti ortadan kaybolacak, onun yerini herkesin gerçek kökenlerini ve tarihlerini öğrenmelerine izin verecek olan ilahi emirler alacak. Bizim görevimiz bu konuda sizi bilgilendirmek ve diğer birçok şeylerdir.

Sizden Agarthalı ailemizin varlığını gizleyen hatalı inançlara elveda demek için ortamı belirleyecek olan ve her bir kutsanmış olaya nüfuz edcek olan basit, ışıyan Sevgiyle geldik. Gaia’nın bedeni içindeki, karanlığın acımasız faaliyetlerinden bizi korumuş ve beslemiş olan sihirli 5. Boyut dünyasıdır. Karanlığın yalanlarının, çarpıtmalarının ve düşmanlıklarının karşısında Işığı devam ettirmek için yükü omuzlananların (sizden olanların) bu ilişkilerini kısa zamanda öğreneceksiniz. İç Dünya ailenizin cesur kahramanları özlemi çekilen zaferi garantiye alacak olan ilahi bir rahmetle ödüllendirilecek. Birlikte, her bireyin kutsal kendini tayin hakkını veren yeni bir alemi kuracağız. Bu Gaia’nın şimdi ayrı olan iç ve dış benliklerini birleştirecek olan bir yeniden ayarlamaya başlamasına imkan verecek.

Bu kutsal olaylar bu değerli gezegeninizin ve bu mucizevi güneş sisteminin komutasını yeniden Işığın kazanmasına imkan verecek! Bunun geniş kapsamda tam anlamıyla gerçekleşmesi sürecinde neler olacağına bakıyoruz. 13 bin yıdır, karanlık dünyanızı yağmalayıp talan ettikçe acı çektiniz. Yaklaşan yükseliş Dünya’nın insanlığını sağlayacağınız herşey için ödüllendirecek. Kuşakların uzun bir geçit töreni boyunca, yaşamlarınız ölümün kaçınılmazlığında doruğa ulaşan, görünürde sonsuz acı ve mücadele dizisine indirgendi. Bu korkular sizin zihninizi meşgul etti: şimdi gözden kaybolmak üzereler! Harika bir an sizi bu acılardan kurtaracak ve tam bilinçliliğin eşiğine getirecek. Tanrı kişisel Işık Odanızda bu karmaşık süreçleri tamamlayabilmenizden önce fiziksel değişiklikleri hızlandırmıştır. Eşi benzeri olmayan yeni bir çağın eşiğindesiniz!

Bugün, haftalık konuşmalarımıza devam ettik. Dünyanızda meydana gelen olaylar hakkında sizi bilgilendirdik. Çok köklü bir değişim için zaman yaklaşıyor. Bu yeni realiede, ruhsal, uzay ve İç Dünya ailelerinizle bir araya gelmeniz için sizi hazırlayacak yeni bir bilinçliliğe girmiş olacaksınız. Bu tam bilinçlilik durumunda, çok hayırlı kaderi gerçekleştirmek üzeresiniz! Bilin ki, Sevgili Bireyler, Tanrı’nın sonu gelmeyen bolluğu ve hesapsız kaynakları gerçekte sizindir! Öyle de olsun! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Sirius dilinde Bir Olun ve Neşeli olun!)


Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost - zamanyolculugu.blogspot.nl


Share |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?