Home > > Sheldan Nidle - January 17, 2012

January 17, 2012

1 Ik, 15 Chen, 8 Manik

Dratzo! Döndük! Çok şey olmaktadır! Karanlık Kabal iki şekilde direnmektedir: bir yanda, bizim dünyalı müttefiklerimizle pazarlık etmekteyken, diğer yanda çözümsüz bir çıkmazı çözmek için bir şekilde araştırma yapmaya devam etmektedir. Müttefiklerimizi bu alışılmış, yasaları küçümseyerek ihlal eden grubun ikiyüzlü pazarlık taktiklerine dikkat etmeleri için uyardık; çok gizli misyonlarını ortaya çıkarmamıza rağmen, onlar aşılmaz vaatlerine bir çözüm sağlayabilen bir “melek” bulmak için pazarlıkların amacında dürüstlüğü taklit etmek için zorlu bir vaziyeti üstlenirler. Bizim irtibatlarımız danışmanlar olarak bu pazarlıklara katılmışlardır ve Dünyalı müttefiklerimize konuşmalarda ilerlemek için bir koşul olarak, karanlığın gizli misyonlarına hemen bir son vermelerini talep etmelerini rica etmişlerdir. Tahmin edildiği gibi, karanlık bu talepleri değerlendirmeyi reddedip toplantıya ara vermeyi istemişlerdir! Biz böyle bir hareketin müttefiklerimiz tarafından kabul edilemez olduğunu söyledik ve konuşmaların tamamlanması için kesin bir zamanlamanın belirlendiği konusunda onları uyardık. Bu aksamayla, belirli sonuçlar meydana çıkacaktır.

Karanlığın zamanı geciktirdiği açıktır. Dünyalı müttefiklerimizi kapsayan çeşitli tarafların karanlığın tam olarak teslim olması amacıyla bir zaman planı talep etmek için bir araya gelmelerini önerdik. Kabalistlerin elini resmi olarak teslim olma noktasına gelmeye zorlamak amacıyla teknolojimizi ve personelimizi dünyalı müttefiklerimiz için kullanmaya gönüllüyüz. Karanlık bir çözüm yolu için araştırmaya devam etmenin boşuna olduğunu bilir ve bu nedenle şunu diyoruz: aşikâr yapın ve koşulsuz teslim olmalarını emreden uygun yasal belgelendirmenin eşlik ettiği bir bildiriyi onlara gönderin. Bu suçluları yakalamak ve onları daha fazla zarar veremeyecekleri bir yerde hapsetmek için kanun destekli kaynaklarınızı ve çok büyük askeri gücünüzü kullanmaya hazır olun. Bu tutuklamaların başarısını sağlamak ve daha sonra özlemi çekilen duyurulara izin veren yeni hükümetlerin kurulmasını sağlamak için bizim teknolojimiz emrinizdedir. Uzun zamandır Dünyalı müttefiklerimizden hiç yanıt yoktu ve biz bir yanıt almak için çeşitli Agarthalı bağlantılarımızı gönderdik. Dünyalı müttefiklerimizin çeşitli askeri birlikleri şimdi bir eylem planını bir araya getirmekteler.

Bu plan uygulandığında, karanlık Kabal’ın faaliyetlerini sınırlamak için tam kapasiteyle teknolojimizi kullanmaya başlayabileceğiz. Birinci öncelik sizin varlığınızı ve sağlığınızı hedef alan bu faaliyetleri tam olarak durdurmaktır. Dünyalı müttefiklerimizin özel bir konseyi tarafından onaylanan bu şeyleri yapmak için 1998 yılındaki anlaşmayla kendimizi bağladık. “Yürürlükteki plan” size karşı alçak kriterleri tam olarak durdurabileceğimiz anlamına gelir. O zamana kadar, karanlık kabalın yapmayı istediği entrika her ne olursa olsun, yalnızca kısmen sınırlama yetkisine sahiptik. Bu şekilde, üslerinin yer altı ağını ele geçirebildik ve işlerinin ana geçiş tesislerini dağıtabildik. Ancak işlerini tümüyle bitirmeyi dört gözle bekliyoruz. Bu arada, devam eden müdahalelerin üzerinizde sahip olduğu etkileri gözlemekteyiz ve tıp ekiplerimiz bedenlerinizi tam bilince hazırlamak için sizi Tanrı’nın verdiği görevden saptıran bu bozucu önlemleri uygun olduğu yerde engelleyen terapiler uygulamaktadırlar.

Bildiğiniz gibi, bu faaliyetlerin tümü başarmayı düşündüğümüz şeyin yalnızca başlangıcıdır ve kürenizin her yerinde özgürce çalışabilmeyi dört gözle bekliyoruz. Karanlığın tesislerinin kalanı, bizim tarafımızdan en ilkel durumuna indirilerek, şimdi önemsiz bir sıkıntı yaratacak duruma getirilmiştir. Bununla birlikte, işi tümüyle bitirmeyi ve daha sonra havanızı, suyunuzu ve karanızı kolayca temizleyebilen bir dizi teknolojileri Dünya’nıza sunmaya dikkatimizi yöneltmek istiyoruz. Okyanuslarınız akıntılarını radikal bir şekilde değiştirecektir ve bu gezegeninizin suları temizlendiğinde başlayacaktır. Bu işlem şimdilik çok küçük olduğundan, okyanus tabanlarının yükselme oranını hızlandıracaktır. Temizleme yapıldığında, Gaia her bir hafta bu eylemin hızını kolayca dört katına çıkarabilir. Okyanus tabanından üç kayıp kıtayı doğuracak dönüşümü hazırlayan tektonik ve okyanuslarla ilgili unsurların nasıl davranacağını izliyoruz.

Şükranlar! Biz sizin Yükselmiş Üstatlarınızız! Dünya gibi özel bir yerde geçmiş yaşamlarımızın her birini oluşturmuş olan kutsal odaklanmanın tümüyle sonuna geldik. Yüzyıllardır Dünya’nın insanlarına Işığı getirme misyonumuzu destekleyen sizleri selamlıyoruz. Biz binin üzerinde gücüz ve keyifli bir şekilde tam bilinçliliğinize giden yolunuzun arkasında duruyoruz. Misyonumuzu destekleyen gizli kutsal topluluklar Himalayalar’da, Büyük Teton’da ve Dünya Ana’nın diğer kutsal dağlarında şükranlarını demirlemişlerdir. Topladığımız büyük zenginlik şimdi size Sevgiyi, Işığı ve barışı getirmek için kullanılmaktadır! Olaylar karanlığın etkisinin sizin üzerinizden kaldırıldığı noktaya erişmektedir. İç Dünya’daki Agarthalı ailemiz, sizi tam bilinçliliğe döndürmek için kullanılacak olan özel kristal şehirlerde size hoş geldin demeye hazırdır. Uzun süredir bastırılan tüm teknolojileri size açma işimizin ve gerçek Dünya tarihinizin başlaması çok yakındır. Kısaca, size açık olarak görünebileceğimiz ve gerçekten kim olduğunuz ve ilahi olarak nereye gitmekte olduğumuz hakkında birçok şeyi size öğretebileceğimiz için çok sevinçliyiz!

Birçok gizli kutsal topluluklarımız yaklaşık 13 bin yıldır kendi çıkarları için toplumlarınızı karanlığın nasıl yönlendirdiği gerçeğini sunmak için hazırlık yapmaktadır. Kurulacak yeni hükümet ve büyük zenginlik herkes için bolluk ve yaratıcılık çağını yaratmak için kullanılacaktır. Bu anın düşüncesiyle, karanlık kabalın aç gözlü parmaklarından bu zenginliği koruma altında tuttuk. Bu paranın bahşettiği güç karanlık tarafından sizi kontrol etmek ve köle tutmak için yaratılan birçok kurumların arkasındaki gerçeği araştırmanızda size destek sağlayacaktır ve şimdi Tanrı’nın ilahi gücü bu itaatsizleri bekleyen büyük bir sürprize sahiptir! Aynı zamanda, sizi özgür kılacak olan harika gerçekleri ve teknolojileri almaya şimdi hazırsınız. Tam bilinçliliğe dönüşünüze destek olmak için uzaktan gelmiş olan herkese hoşgeldin diyoruz. Bu gerçekten Tanrı’dan bir hediyedir!

Özgürlük ve neşe içinde, Cennetteki ve fiziksellikteki yerinizi zarif bir şekilde kabul edeceksiniz. Sevgi ve hizmetle Yaratıcı’nın İlahi Plânını yaymayı gerçekleştiren fiziksel melekler olacaksınız. Bu kutsal görev, fizikselliğin her tarafına insanlığı dahil eden kolektif bir göreve yol açacaktır. Çok fazla bilgelik toplayacağız ve bu fiziksel evrenin her köşesine Işığı getirmek için İlahi İrademizi kullanacağız. Bizden beklenen daha fazlasıdır! Yoksulluk ve bilgisizlikle dolu karanlık bir mağarada geçici olarak kaybolan fiziksel meleklerin harikulade bir topluluğuyuz. Bizim gibi, Dünya Ana da tüm kalbimizle ve kutsal varlığımızla seveceğimiz ve destek olacağımız büyük bir ışık varlığı olarak geri dönmektedir. Haydi, sevgi ve Işığımızla sevinelim ve Tanrı’ya şükran duyalım!

Bugün, etrafınızda olmakta olan şeyler hakkındaki tartışmamızı sürdürdük. Haydi, bir araya gelelim ve karanlığın zincirlerini kırmak için toplu yeteneklerimizi kullanalım. Burada sizi destekleyeceğiz ve tam bilinçliliğe dönüşünüzü kutlayacağız! Bilin ki sevgili dostlar, Tanrı’nın hesapsız kaynakları ve sonsuz bolluğu gerçekte sizindir! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Sirius dilinde bir olun ve neşe içinde olun demektir)


Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost


Share |