Home > > 11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

Lütfen bu Aralık ayının 11 ve 22 sinde istediğiniz zaman bize katılın

BİR VEYA BİRDEN FAZLA KEZ YAPABİLİRSİNİZ :)

Başarana kadar ısrar edeceğiz.

(Haydi, şimdiden başardığımızı, bu işin hallolduğunu hissedelim.)


Sevgili Okuyucu,

Güzel bir gezegende yaşıyoruz. Çok fazla sevgi ve güzellik var. Ama onu yöneten güçler, devlet ve elit kesim, doğru olanı yapmaya istekli görünmüyor. Toprak Ana en azından 10 milyar insanın barış ve bolluk içinde yaşamasına yetecek kadar üretiyor, ama bütün yöneticilerimizin tek düşündüğü şey, gücü ellerinde tutmak, çatışma ve savaş çıkarmak ve bizim daha fazla para harcamamızı sağlamak. Karanlık kardeşlikler ve gizli örgütler sayesinde insanların iradelerini göz ardı ediyorlar. Kontrol ettikleri medya aracılığıyla bizi bağımlı ve korku halinde tutmak istiyorlar.

Bunu değiştirme zamanı değil mi? Kendi gezegenimizin ne durumda olacağına kendimiz karar verme zamanı değil mi? Bu düşündüğünüzden daha kolay. Evet, gerçekten. Belki hâlihazırda duymuş olabileceğiniz, bu paradigmayı ve zenginlerin geri kalanları kontrol ettiği bu eski ve aşınmış sistemi kırmak için mükemmel fizik yasaları mevcut. Buna “çekim yasası” deniyor. Bu yasa diyor ki, gerçekten kalbinizde hissederek istediğiniz bir şeye odaklanırsanız o şeyi kendinize çekersiniz. İnternette veya kütüphanede araştırın ( örneğin “The Secret” kitabını okuyun), bu yolla hayatlarını başarılı bir şekilde değiştiren çok insan var.

Bunu kullanmanın yolu hayalinde canlandırmadan geçiyor. İstediğiniz bir şeyi hayalinizde canlandırdığınız ve gerçekten olmuş gibi neşesini hissettiğiniz zaman, o şey ortaya çıkıyor.

Bunu kişisel hayatınıza uygulayabilirsiniz ama aynı zamanda gezegenimizin ve insanoğlunun daha büyük faydası için kullanabilirsiniz. Ne kadar fazla insan odaklanırsa enerji o kadar güçlenir. Bir grup insan tarafından gönderilen enerji kendini katlıyor ve sonunda o insanların toplamından daha fazla oluyor. Bunun için sadece bizi dinlemenize gerek yok, bilimsel olarak onaylanmış bir şey bu. Bu konu hakkında yaptığımız videoyu bu adreste bulabilirsiniz:

www.VisualizeDaily.com

Şimdiden birçok grup halinde hayalde canlandırma ve meditasyonlar gerçekleşiyor. Örneğin dünya barışı için. Ama hala ortada bir barış yok. Bu yapılanlar işe yaramıyor mu peki? Tabi ki yarıyor. Videomuzda görebilirsiniz. Sorun şu ki, barışçıl enerji işini yaparken bir yandan hakim güçler ters yönde çalışıyorsa her şey eski haline geri dönüyor. Askerler bıraktıkları silahları tekrar almaları yönünde emir alıyor, insanların içinde bulundukları zor durumdan dolayı suçlar tekrar artmaya başlıyor.

İşte bu yüzden asla geri döndürülemeyecek bir şey üzerine yoğunlaşmalıyız.

Ve o da: DÖNÜŞÜM

Tam olarak neye odaklanacağınızı düşünmeyin, enerji akıllı bir şeydir, yolunu bulur. Videomuzda görebileceğiniz gibi, insanlar barışı hayallerinde canlandıkları zaman, insanlara karşı işlenen suçlar azalıyor, trafik kazaları azalıyor, acil hastane odası ziyaretleri azalıyor ve borsa yükseliyor. Barış barıştır, atılım atılımdır. Enerji nereye gideceğini bilir. Eğer atılıma odaklanırsak, enerji bu paradigmayı bir arada tutan zincirin en zayıf halkasını bulacaktır. Ve onu KIRACAKTIR.

İnsanlar bunu hayallerinde canlandırdıkları ve kalbinde gerçekten hissettikleri zaman gerçekleşecektir. Bu eski paradigmaya son darbeyi vuracak olan 6.578inci katılımcı da olabilir 10.234üncü de, ama kıracaktır. Sadece bekleyin ve görün.

Bir şeye odaklanmak sizi gerçekten ama gerçekten mutlu eder. Ve gerçekten olmuş gibi hissedin. İster, UFO ifşaatını açıklayan Obama, ister serbest enerjinin halkın kullanımına uygun hale gelmesi, ister 11 Eylülün aslında içerden bağlantılı bir eylem olması veya başka bir şey. Hepsi aynı noktaya geliyor: bu karanlık kurumun sonu. Seçiminizi yapın;

En önemli olan şey, bu atılımın gerçek olması durumunda duyacağınız hazdır. Örneğin gezegenin her yerinde savaş ve açlığın yerini barış ve bolluğa bıraktığını hayal edin. Umutsuz çocukların yeni umut kazandıklarını... Bozulmuş liderlerin ve etkisiz sağlık sisteminin yerini ilham verici liderlere ve gerçek iyileşmeye bıraktığını… Zehirli gıdaların ve petrol temelli endüstrinin yerini sağlıklı gıda ve serbest enerjiye bıraktığını… Bütün bunlar zaten gezegenimizde bulunuyor ama hala karanlık bir sistem tarafından baskı altına alınıyor. Bu yüzden bir dönüşüme ihtiyacımız var. Ve bunu gerçekleştireceğiz.

Enerjilerimizi birleştirmek için 11.12.2011 ve 22.12.2011 tarihlerimiz var.

Ne kadar uzun süre yaptığınız önemli değil, 5 saniye bile yeterli. Asıl önemli olan bu atılımın gerçekten olmuş gibi keyfini çıkarmanız. Bu, kuantum yollarla Çekim Yasasının çalışmasına yapacağınız küçük (aslında BÜYÜK) katkı için yeterlidir. Birlikte bunu dünyayı insanların iyiliği için ebediyen değiştirecek devasa bir güç haline getireceğiz.

Şimdi ikinci önemli nokta geliyor. Bu proje “herkes herkesi tanır” prensibiyle çalışır. Söylenir ki, 6 kez iletimle dünyadaki bütün insanlara ulaşabilirsiniz. Bu yüzden, sizden bu maili adres listenizdeki bu eyleme katılabilecek herkese iletmenizi istiyoruz. Bu yolla devasa bir ışık ordusu kurabiliriz, hatta bir günde.

Bu eyleme katıldığınız için çok teşekkür ederiz. Toprak ana ve sizler gibi barış ve ahenk gözleyen bizler size minnettar olacağız. Ve katılan diğer herkese, çünkü bunu beraber yapıyoruz… Lütfen bu maili şimdi iletin. Ertelemeyin, doğru zaman ŞİMDİ.

Teşekkürler!!

Adriano, Boogy, Guillermo, Jimena, Ale, Teddy, Eduardo, Cristian, Kiki, Stephan, Martin, Ute, Alain, Luísa, Kees, Alexandre, André, Winny, Milna, Puk, Per, Cagga, Diana, Dana, Gertie, Mara, U2awaking, Camelia, Gloria, Steve, Krystal, Elizabeth, Livia, Siniša, Leif, Sorin, Danusa, Yonghun, Takuya, Toni, Gloria, Charlotte, Guillermo, Maja, Zeljka, Haim, Claudio, Bénédicte, Stella, Darko, Slava, Javier, Michelle, Louise, Anneliese, Casandra, Eniko, Tauno, Pierre, Paco, Light River, Edward, Marijana, Petra, Alessandro (kendi isminizi eklemekten çekinmeyin)

Not: Paradigma kaydıktan sonra, kollektif gücümüzü başka nedenlerle de kullanabiliriz. Gezegenimizi temizlemek, muhtaç durumdaki insanlara yardım etmek vs… Bu eylemlere de katılmak istiyorsanız sitemizin altına isminizi bırakın. VisualizeDaily.com.


Çeviri: BDost

Share |