Home > > Wanderer of the Skies - March 25, 2012

Wanderer of the Skies - March 25, 2012

Dünyanızın yükseliş süreciyle hizalanmaya getirecek olan süregelen değişiklikler olacağını söyleyerek başlayalım. Gaia yaratıcıya hazır olduğu mesajını göndermiştir. O ve biz, yanıtı heyecanla beklemekteyiz. Bu küçük bir mesele değil. Yaratıcıdan gelen yanıt ifşaata doğru ilerlememize izin veren “yeşil ışık” olabilir. Böylece nasıl ve ne zaman ilerleyeceğimiz hakkındaki sözü beklediğimiz bu zamanda, kalplerimiz yaratıcıya doğru döndü.

Gaia’dan gelen bu mesaj sonraki adım için hazırlandığı ve ilerlemeye gönüllü olduğu güvencesidir. Bu aynı zamanda ondan besin alan tüm canlı varlıkların bu sonraki aşamaya makul bir şekilde hazırlandığı “değerlendirmesi”dir. Yaratıcının böyle bir pozisyonu yapılabilir görmemesi hariç, bu değerleme çok önemlidir. Bu nedenle, kolektif olarak sürecin çok önemli bir aşamasına, geçtik ve bizi önümüzdeki başarı şansının coşkusuna son veremeyeceğimizi bir aşamaya getiren bir aşamaya geldik.

Bu süreci sürüncemede kalmış gören ve asla her şeyden önde olmak anlamına gelmeyen bir delil olarak bunu kullananların bir vazgeçmesi olmuştur. Bu yaratıcının yanıtı üzerine değişecektir ve biz makul olarak zamanın geldiğine inanmaktan dolayı heyecanlıyız. Federasyondan kozmostaki tüm sistemlere çağrı gönderilmiştir ve şimdi ziyaretçilerin daha büyük bir sayısı bile faaliyetlerde bu sonraki aşamayı gözlemek için bu yolu kullanmaktadır. Bu bakımdan, daha çok boyutsal varlıkların gelecek haftalarda gelecekleri için, diğer “Norveç spirali” nin ortaya çıkacağını bekleyebilirsiniz.

Şimdi bu günlerde ve önümüzdeki haftalarda birçok ilginç şey planlanmıştır. Dünyanızdaki hükümetlerde ve medyanızda, finansal kurumlarınız üzerideki vurguyla değişiklikler devam edeceği için, şimdiye kadar, odada 800 tonluk bir goril olduğunu açık olarak tartışmaya daha çok gönüllülük göreceksiniz. Politikacılar ve medya mensuplarının İlluminati ve onların dünyanızdaki rolü konuşmaya başladıkları ve insanlarınız için dünyayı geri getirmek için ne yapılması gerektiği hakkında açık olarak konuşmaya başladıkları demeçleri duyacaksınız.

En derin yer altı mağaralarına ilgi duyan kitlelere açıklanacak yeni bir “keşif” Agarthalılar olarak adlandırdığınız varlıkları kapsayan bir dünyaya açılan kapıların birinde bir bilgi sızıntısı bulunmuştur. Eğer ihtiyaç olursa, bu varlıkların ve onların rolleri hakkında burada gelecekte açıklamalar için zemini hazırlayacağız.

Bu meseleler geliştikçe, bu meselelerin şimdi size açıklayamadığımız çok daha büyük bir planla bağlantılı olan özel bir nedenle, özel bir emirle yapılacaklarını unutmayın. Ancak bu parçalar yerine getirildikçe, kendi kendine uygulanacaklardır. Ve domino taşları düştüğü zaman, rolünüz hakkında herhangi bir şüpheye düşmeksizin, hızlı bir şekilde düşecekler. O zaman tahminler anlaşılmaz, karmakarışık olmayacak.

Zihninizi sakin tutun ki, sizinle konuşabilelim. Kalplerinizi açık ki, birbirinizi duyabilin. Anda kalın ve davetinizde cesur olmaya devam edin. Sizinleyiz ve Siziz.

Barış içinde olun.


Çeviri: BDost


Share |