Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - SaLuSa, January 4, 2013

SaLuSa, January 4, 2013

Впродовж багатьох життів через цикл дуальності, ви зіткнулися з величезними викликами і в результаті цього, значно підвищився ваш духовний рівень. Зараз дуальність, якою ви її знали, втрачає свою владу над вами, оскільки відходить на задній план. Все ж, оскільки ви боретеся з її впливом на вас, і очищаєте себе від зв'язків з нижчими енергіями, ви дивитеся прямо у вічі сильному виклику. Ми розуміємо, як важко відкинути стосунки, ідеї і переконання, засновані на тому, в що ви вірили. Проте, усередині вас є всі знання і ви повинні шукати в них істину, і не вагаючись переходити до нового розуміння, якщо у вас виникають сумніви. У минулому легко було бути розсудливим, тому що саме так діяли люди, але зараз ви хочете переміститися на нову позицію, де замість цього ви побачите усі духи як частину Єдиного.

Розділення було грою темряви, в якій ви один одного тримали за горло, але зараз ви можете відмовитися продовжувати жити в їх брехні, - що ви усі різні. Забудьте фізичні відмінності, традиції і релігійні вірування, оскільки за усім цим прекрасні духи Світла, точно такі як і ви. У визнанні Єдності усього, ви займете своє місце серед тих, хто готовий рухатися далі шляхом Вознесіння. Ви знаєте тепер, що ваш пошук досконалості ніколи не закінчиться, поки ви остаточно не повернетеся до Джерела Усього Сущого. Все ж, своїм власним шляхом ви добилися успіху в подоланні усіх спроб відсторонити вас від істини. Ви визнали, що ви завжди будете частиною Єдиної Істини, в яку ваш вклад такий же важливий, як і будь-кого, оскільки без вас вона була б неповною.

Ви, можливо, залишили позаду деякі незавершені справи, але це вже не важливо, оскільки 2012 рік завершив цикл дуальності. З точки зору карми, ви вже мали справу з вашими важливими проблемами, і відколи в такі часи цілком діє Закон Милосердя, ви могли б сказати, що все "прощається". Ви вивчили ваші уроки, які підняли вас, і зробили непотрібним подальший досвід в дуальності. Отже, 2013 рік стає роком завершення, оскільки ви встановлюєте нові і значиміші зв’язки з вашим Вищим Я. Це означає, що на відміну від минулого часу ви можете доторкнутись до фонтану знань, що містяться у вашому Вищому Я, і більше не треба буде покладатися на інших в отриманні знань або розумінні.

Хіба ми не казали вам, що ви тримаєте усі знання усередині себе. Повірте в себе і ви інтуїтивно знатимете, чи правильні рішення ви приймаєте. Цей рік принесе величезну користь для вас, оскільки ви будете приймати плавний потік високих енергій, які продовжують досягати Землі. Усе продовжує прискорюватись, і час поступово втрачає свою доцільність. Наступна частина вашого Вознесіння з Рідною Землею, і з нашою допомогою, створить нову Землю, яка личить духам, які виросли експоненціально і стали повністю свідомими Істотами. Ви потім зможете назвати себе "Галактичними Істотами" і відкрити двері навіть до більших можливостей, ніж ви коли-небудь випробовували. Ваша ступінь прогресу залежить повністю від вас, і як тільки ви приймете своє рішення, ви отримаєте велику допомогу від нас.

Найголовніша особа на Землі - ви, оскільки саме ви визначаєте, куди приведе вас ваша подорож. Ви вибираєте з безлічі доступних варіантів, і ось чому обережність гарантує, що ви знаєте, ким ви є. Турбота про себе і ваші власні потреби не означає, що ви нехтуєте іншими, оскільки частина роботи усіх Працівників Світла також служить потребам інших. Кожен дух зараз несе відповідальність, щоб підготуватись отримати більшу кількість Світла, таким чином, щоб їх рівень свідомості продовжував розвиватись. Це триматиме вас твердо на шляху до вищого розуміння, і допоможе вам продовжити переміщення у вищий вимір. Шлях лежить перед вами і ви прогресуєте з тією швидкістю, яка задовольняє вас. Як ми сказали заздалегідь, ви безсмертні і маєте усю нескінченність, в якій еволюціонуєте. Ви не повинні прогресувати ні під яким тиском, окрім темпів, які ви відчуваєте зручними.

Ви виконали важку роботу, звільняючись від більшості нижчих енергій, які зв'язували вас з дуальністю. Зараз ви можете бути честолюбнішими і установлювати набагато вищі цілі, ніж раніше. Зусилля, які ви помістили впродовж Тисячоліття, і особливо впродовж минулих декількох років привели до великого успіху. Немає ніякої необхідності відчувати, що так чи інакше ви потерпіли невдачу просто тому, що Вознесіння не відповідало вашим очікуванням. Це фактично навпаки, оскільки ви підняли вібрації таким чином, що енергії, які поступають, змогли бути заземлені через вас. Встановлення грат на місце може зараз підняти вас навіть більше і "Любов" гарантує, що ви зараз просуватиметеся швидше і отримуватимете переваги Нового Віку. Багато затримок і багато перешкод, що темні сили використовували для затримки прогресу, більше не зможуть діяти. Вони не мають влади або організації, щоб зробити так, і їх діяльність визнана такою, якою вона є насправді.

Ми просимо вас продовжувати ваше життя, зосереджуючись на тому, що і раніше, і думати позитивно, оскільки усе існує в "Зараз", і чекає вас, щоб проявити те, чого ви бажаєте. В різні часи ви отримали достатньо інформації, щоб знати, чого чекати, і оскільки нова парадигма приймає вас, ви повинні мати можливість отримати вигоду з входу в Новий Вік. Справжній період невпевненості буде недовгим, і скоро ви помітите і відчуєте зміни, що відбуваються. Те що ви помітите - результат загального підняття рівня свідомості, тому що це принесе нові відношення і готовність з усією швидкістю перемістити вашу цивілізацію в Новий Вік. Визнайте, що неминуча деяка незручність, оскільки масштаб змін має далекосяжні наслідки. Проте, ми в Галактичної Федерації готові, як завжди відкоригувати наші плани згідно з вашими майбутніми потребами. Як тільки ми почнемо, станеться швидке просування, набагато більше, ніж ви зараз можете зробити.

Я - СаЛуСа із Сиріуса, і задоволений тим, що вашою загальною реакцією на Вознесіння було прийняття, і ви розумієте, що ви не втратили в процесі Вознесіння. Усе відбувається, як зумовлено і ваше дивовижне майбутнє гарантовано, яке ви випробуєте своєчасно. Наша любов завжди з вами, де б ви не були, і так буде завжди.

Дякую вам, СаЛуСа
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge