Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - SaLuSa, July 4, 2012

SaLuSa, July 4, 2012

Щодо розуміння того, що відбувається в світі, є фактично два табори: тих, хто не знають або не піклуються, і тих, хто знає, але намагається пояснити іншим. Потрібна людина з дуже відкритою системою вірувань, щоб прийняти ті зміни, які змінюють всю концепцію і уявлення про життя. Найскладніше для розуміння це те, що багато з тих, на кого ви рівнялися, були маріонетками в руках Ілюмінатів і поширювали брехню щоб тримати вас під контролем. На щастя, зростання вібрацій підіймає людей з темряви, і збільшення рівня їх свідомості заставляє людей ставити під сумнів свої переконання.

Зараз існує багато достовірної інформації і, слідуючи своїй інтуїції ви, безсумнівно, почнете розуміти правду. Пошук себе підготує вас до ще глибшого розуміння, і з прибуттям нас разом з багатьма іншими просунутими істотами, правда буде дивитись вам в очі.

Познання правди не має нічого спільного з розумом, він навіть може заважати вам у ваших пошуках, і для багатьох людей це просто питання розпізнання. Нема жодних гарантій, що ви дістанете істини, звертаючись до релігійних рухів, бо те, що започаткувалося як добра спроба просвітити людей, було перекручено.

Ви побачите, що ті, хто вчить істині, не нав'язують її вам, а просто представляє в якості корисного інструменту для власного розвитку та пошуку. Встановлення контролю через залякування страшними наслідками за недотримуювання певних правил - це не більше ніж страшні спотворення істини.

Все, що вам потрібно знати, сидить глибоко в підсвідомості. Ось як ви можете стати самим собою, і ви будете інтуїтивно знати, що вам прийнятно і співзвучно істині. Тим не менш, треба завжди бути відкритим для розширення вашого розуміння, тому що з вашим зростанням воно піде вперед семимильними кроками.

Беріть те, що вам треба, потроху, поки ви відчуваєте себе комфортно, і ви виявите, що ваш рівень свідомості буде розширюватися досить швидко. Пам'ятайте, що якщо те, що ви отримуєте, не резонуватиме з вами або не нестиме більш високі енергії Любові і Світла, то малоймовірно, щоб це було істинним.

Коли ми зможемо відкрито зустрітися з вами неодмінно розпитуйте про все, що ми даємо вам, оскільки ми не боги, а лише знаходимося набагато далі по шляху розуміння. Ми не можемо творити чудеса, а наші передові технології є результатом нашого більшого розуміння і використання природних енергій, які заповнюють Всесвіт. Ваші вчені часто обізнані про можливі досягнення, але не мають ноу-хау, щоб покласти їх у життя. Тим не менш, деяким з них допомагають інші інопланетяни протягом багатьох років, а також отримали деякі знання від реверсивних технологій з розбитих кораблів. Замість того, щоб поділитися цими досягненнями, вони були значною мірою засекречені з міркувань влади і контролю над світом. З нашого приходу все це зміниться, і такі секрети вийдуть у світ на благо всіх, доступ до наших технологій буде безкоштовний.

Ви маєте повне право вступу до прекрасного майбутнього, вільного від непотрібного контролю або обмеження свободи. З ним прийде рівень щастя, який ви не відчували протягом дуже тривалого часу. З цією метою темні були виявлені та вже відсторонені, щоб позбавити вас від раку, який майже зруйнував вашу цивілізацію. Разом з цим будуть проводитись чистки дляь видалення всіх залишки їхньої негативної енергії і їх здатності нав'язувати свою волю. Мир знаходиться поруч, і всі проблемні місця візьмуть участь в очищені щоб дозволити видалити всі свідоцтва війн і застосування збройних сил. Світ це не варіант, це ваше право на життя, вільне від втручання, право практикувати свій власний шлях і жити у відповідності з вашими культурними традиціями.

Коли природа темних сил буде викрита і зрозуміла, це викличе величезний гнів, і це буде час випробовування, щоб зберігати спокій і не втрачати контроль над собою. Майте на увазі, що наші можливості і технології такі, що жоден злочинець не втече від відповіді за свої злочини. Нема ніякої необхідності для вас щоб спробувати взяти правосуддя у свої руки, просто дозвольте питаннями прийняти свій власний курс. Ваш час буде набагато краще провений якщо допомагати забезпечити стабільність у вашій місцевості, а також поширювати спокій там, де це необхідно. Ви, однак, не повинні робити все самі, оскільки наші союзники візьмуть видну роль і в кінцевому підсумку ми також будемо з вами.

Ви знаходитесь на порозі історичної перемоги над темними, і дуже скоро ми приведем свої дії до розвязки. У них були всі наміри залишуватись в блиску слави, але ми будемо обмежити їх діяльність, наскільки це можливо. Деяким подіям буде дозволено розвиватися для того, щоб ми могли ловити темних на гарячому. Вони знають, що їх час обмежений, і що в них мало залишилося до того як вони будуть прибрані з арени. Життя стане неспокійним на деякий час для більшості людей, і деякі незручності неминучі через масштаби змін. Не турбуйтеся про це, оскільки у відносно короткий час це буде більш ніж зкомпенсоване. Ті з вас, які в меншій мірі постраждалі, повинні прагнути допомогти всім, хто цього потребує, розділяючи те, що ви маєте.

Перед вами лежить велика пригода, і ви вже знаєте, що ваше Вознесіння неминуче. Лише подумайте, що після тисячоліть ви прийшли до кінця дуальності, переживши один з найпохмуріших періодів який ви коли-небудь відчували. У той же час він також був дуже важливим для вашого рівня розвитку. Це дало вам можливість розвиватися такими темпами, що раніше були безпрецедентними під час перебування в низькі вібрації. На щастя, ви можете при бажанні відкласти спогади про це, а не згадувати численні життя, які були далеко не найкращими

Я Салус з Сіріуса, і вітаю вас від імені Галактичної Федерації Світу. Ми всього лише одна група з багатьох, які збираються навколо Землі, щоб стати свідком події, яка буде унікальною, тому для вашого майбутнього задоволення і інтереса ця подія записується..

Присутні навіть представники цивілізацій з інших Всесвітів, бо вони дуже зацікавлені в тому, що відбувається з вашим Всесвітом. Ви зірки великого вселенського шоу, які будуть буквально освітлювати ваш світ.

Дякую, SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Igor


< previous message | next message >


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Червень 3 2020 | Contact | Add to Favorites