Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 8 вересня 2017


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 8 вересня 2017

Mike Quinsey

Дорогі, не перебувайте під впливом зовнішніх ознак сум'яття і триваючих проблем, які здаються нескінченними і не показують ніяких знаків завершення. Коли ви озирнетеся назад, то побачите, що Новий Вік розпочався, як передбачалося, але це зайняло час, щоб встановити нові способи життя. Старі енергії поступово зникають, але є ті, хто не хоче іти геть доти, поки вони не відчують, що вимушені це зробити. Подібно до будь-кого з вас вони створюють свою власну долю і лінію часу, яка надасть їм можливість продовжити їх обраний шлях. Проте, негативні сили більше не зможуть нав’язувати свої шляхи тим з вас, хто шукає мирного життя вільного від мерзот війни. Загрози війни зростають, але в той же час багато джерел продовжують працювати у напрямку до постійного миру на Землі. Будьте упевнені, що незважаючи на серйозні загрози і у зв'язку зі становищем, що склалося, абсолютно, жодним чином не буде дозволена ядерна війна. Поки визнається ваш вільний вибір, то вищі сили зроблять все, щоб не були використані ніякі пристрої з ядерним зарядом. Будь-яка спроба це зробити, призведе до повної відмови і це Воля Бога.

Страх стримування майбутнього тільки допомагає темним силам, які використовують його проти вас. Спробуйте сприймати себе не враховуючи негативних енергій, не надаючи їм вашої сили. Концентрація на світовому мирі, як частині змін Нового Віку, вже допомагає піднімати вібрації на Землі. Це ви – люди, направили вашу Землю подалі від старих шляхів конфронтації, і ви, можливо, були в меншості, але ви створили достатню силу, щоб перемістити вашу лінію часу до такої, яка принесе постійний мир до Землі. Зробивши так, це також дозволило тим духам, хто спостерігає за вашим прогресом, допомогти вам, оскільки це не порушує ваш вільний вибір. Нині є багато очікувань, щоб продовжувати і не було втрачено ніякого часу, завдяки приготуванню заздалегідь до цього періоду. Працюйте без страху за майбутнє, оскільки вже було написано, що ви випробуєте усе, що прийде з мирним існуванням. Ви завершили свій час в нижчих вібраціях і можете зосередитися на усіх перевагах, які несе Новий Вік і які скоро почнуть проявлятися.

Якщо ви готові вознестися, то ви зробите перші кроки у напрямку до становлення Галактичної Істоти. Це природний рівень, з яким ви знайомі, і залишили його, щоб випробувати нижчі виміри. Це все – частина вашого духовного росту і відповідальності, щоб бути наставниками для тих, хто слідує по ваших стопах. У вищих вимірах є нормою ставити інших попереду себе і таким чином еволюція прогресує організованим і прийнятним шляхом. Наприклад, майте на увазі, що багато, багато цивілізацій, як наприклад ваші наставники плеядинці прогресували набагато далі вас, але вони все ж спостерігають за вашим підйомом тому, що вони зацікавлені у вашій еволюції. Життя в нижчих вимірах може іноді здаватися дуже самотнім, але фактично, ви ніколи не одні і за вашим прогресом завжди спостерігають вищі Істоти. Вони дотримуються вашого життєвого плану і допомагають, коли треба і часто ви не знаєте, звідки це прийшло, коли ви, ймовірно, вважаєте це удачею або збігом. Зверніться до вашого наставника, як вашого друга, оскільки вони будуть раді почути вас.

Життя, яке прийде, не можна порівнювати з тим, що ви тепер випробовуєте, тож миритеся з усіма проблемами, які ви маєте і знайте, що увесь досвід має значення для вашого росту і еволюції. Багато цивілізацій мають інтерес до вашого прогресу і захоплюються вашою рішучістю і відданістю. Зрозуміло, що ви прийняли дійсно жорсткий виклик і були вибрані тому, що краще усіх придатні для виконання цих завдань. Ваша вигода – безцінний досвід, який стане вам в нагоді. Особистий ріст залежить від вашого відношення і підходу до ваших викликів і ніякого часу не втрачено, оскільки кожен досвід має запропонувати вам щось особисте. З кожною інкарнацією ви зростаєте і постійно досягаєте успіху, тому що ви розробили життєвий план спеціально для того, щоб задовольнити ваші потреби.

Ваші наставники грають велику роль в допомозі вашій еволюції, гарантуючи, що ви виконуєте свій життєвий план в міру можливості, без їх втручання у ваш вільний вибір. Зрозумійте, що для кожного вашого життя надаються завдання, які допоможуть вашій еволюції і допоможуть очистити карму. Проте, якщо ви не в змозі досягти успіху, то ті ж самі завдання будуть представлятися раз у раз доти, поки ви їх не виконаєте. При даних обставинах ви не можете не скористатися тим, щоб досягти успіху, хіба тільки ви відмовитеся від усієї допомоги, і це додається до вашої карми, коли ви будете її очищати.

Знання того, що ваше життя детально планується, не дозволяє нехтувати тим, що ви можете вважати негативними дослідами. Іноді ви гратимете роль для потреб інших духів, тож турбуйтеся про них так, як про самих себе. Можуть бути ситуації, де ви можете допомогти іншому духу і це, можливо, шлях висловити подяку за допомогу, надану вам раніше. Очевидно, що це може також спрацювати навпаки і на вашу користь. Проста відповідь – зробити все якомога краще при усіх обставинах і ви не зіб’єтеся з істинного шляху. Надавайте допомогу без очікування нагороди, і це може бути вам вигідно в пізніший час в деякому відношенні, чого ви не чекали. Хороший принцип: " Поводитися з іншими так, як ти хотів би, щоб поводилися з тобою ", і це надійна порада.

Життя вже становиться трохи легшим, оскільки вплив темних сил ослабляється. Їх раптова втрата влади планувалася протягом деякого часу і вони не зможуть отримати назад втрачені позиції. Природно, що їх фаворити будуть продовжувати діяти не зважаючи на це, але все-таки їх діяльність буде скорочена, оскільки їх фонди починають вичерпуватися. Є також погоджена спроба сил Світла звернути їх увагу на те, щоб вони відмовилися від їх негативних дій і підкорилися.

Будьте упевнені, що багато чого відбувається позитивного і підготовлене для анонса в перший-ліпший момент. Як тільки все розпочнеться, то багато чого станеться за короткий час з цієї причини. Це усе підніме вас вгору так, що дійсно може розпочатися Новий Вік. Це планувалося впродовж тривалого часу і було скоректовано, щоб взяти до уваги самі останні зміни. Ніщо, зовсім ніщо, не зможе їм завадити і ними безпечно управляють ті, хто охороняє ваші інтереси. Хороші люди Землі відомі тим, хто спостерігає за змінами і кожному надається повна підтримка.

Правду про ваш час в нижчих вібраціях буде повідомлено вам перед тим, як ви вознесетеся. Зараз настає час, коли ви починаєте вивчати, як планувалися ваші досліди, щоб надати вам максимальну можливість еволюціонувати. Це було важко, оскільки із-за вільного вибору темні сили також отримали кожну можливість опонувати вашій еволюції, але ви змогли подолати їх спроби і зараз твердо йдете шляхом до Вознесіння. Усе знаходиться на місці, щоб досягти успіху, як тільки з’явиться правильна можливість. Треба дуже обережно продовжувати таким чином, щоб гарантувати усі прибутки, які заплановані.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 31 2020 | Contact | Add to Favorites