Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 12 січня 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 12 січня 2018

Mike Quinsey

Я не можу не підкреслити, що ваше фантастичне досягнення – це перехід через маркер 2012. З того часу ви почали бачити навколо себе знаки позитивної зміни і чим швидше зростають вібрації, тим швидше вони проявляться. В загальних термінах деякі з найголовніших змін, які впливатимуть на кожного, пов’язані із загальним підняттям вібрацій. Вища енергія перетворить нижчі енергії таким чином, що негативні дії почнуть втрачати свою силу і остаточний результат буде тоді, коли тільки вищі вібрації зможуть існувати. Потім ви станете фізичними Ангелами з повною свідомістю, як передбачалося дуже давно. У віддаленому майбутньому ви кінець кінцем переміститеся у Внутрішню Землю і її Кристалічні Міста. Ці події ще далеко у вашому майбутньому, але ви повинні знати, які дивовижні і духовно піднесені великі зміни чекають вас. В той же час, усі життєві форми нижчої енергії йтимуть їх власним шляхом в іншому циклі, щоб продовжувати розвиток.

Якщо ідея проживання усередині Землі здається вам дивною, то майте на увазі, що це – нормальний розвиток усіх передових життєвих форм людського типу. Фактично це набагато безпечніше, ніж проживання на поверхні, і з передовими технологіями може бути створена "нова Земля", яка буде мало відрізнятися від життя на поверхні. Безпосередня вигода в тому, що ви управляєте усіма аспектами вашого довкілля, отже ви ніколи не підвладні погодним крайнощам, які іноді випробували на поверхні. Також зрозумійте, що, коли ви такі передові, то ви створите фактично усе, що вам треба вашою силою думки. Нехай мається на увазі те, що ваш шлях до Вознесіння вже прокладений і де вам входити – це спосіб, в якій ви досягаєте Підйому, оскільки він залежить від вас, але ви його досягнете, тому що на це вже виданий декрет. З вашим заземленням, описане майбутнє здається далеким, проте ви фактично починаєте надавати енергію думки цьому створенню і воно починає набувати форми, оскільки потенціал вже існує.

Деякі з вас вже знають, що ваша доля – стати Галактичними Людьми, а також Зоряною Нацією. Якщо ви коли-небудь запитаєте, чому ваша Земля притягує стільки уваги останніми роками, то це тому, що ваш виклик – вознестися з вашими справжніми фізичними тілами – унікальний. Тепер, коли ви знаходитеся на фінішній прямій, ви очевидно пройдете весь шлях до вознесіння у своїх фізичних тілах, і це буде найчудовішим першим досягненням. Усіх вас найбільш поважають і люблять за вашу рішучість досягти успіху і коли ви пройдете фінішну лінію, то Небеса будуть вітати вас оплесками. Всюди будуть великі святкування і новини про ваш успіх подорожуватимуть Всесвітом. Ви справді зможете насолодитися славою вашого успіху, і вас супроводжуватимуть Благословення Бога.

Багато чого все ще відбувається на Землі і все через її історію, яка іноді була дуже мінливою, її континенти, здається, завжди в русі, але землетруси рідко здаються винятковими. З вашим сучасним устаткуванням і інструментами, ви зараз можете точно передбачити, де ймовірно відбуватимуться головні зміни Землі і підготуватися до них. Відомо, що розлом Сан-Андреас знаходиться в напруженні, але все ж люди, здається, готові скористатися шансом, щоб залишитися на місці розташування, сподіваючись отримати точне попередження, якщо, ймовірно, відбудеться землетрус. Проте, щодалі, зміни в таких областях призводитимуть до того, що доведеться евакуюватися. Проте, здається, це займе дуже багато часу і не представляє ніякої небезпеки в межах тривалості вашого життя. Знову, за довгий період часу рівні моря піднімуться дуже істотно, таким чином, що низькі області узбережжя стануть нежитловими. З досягненнями в устаткуванні "раннього попереджування" немає ніякої причини, чому для людей це має бути несподіванкою.

Піднявши ваші думки до таких висот, почасти сумно повертатися до більш мирських питань. Проте, оскільки працівники Світла все ще мають справу з своїми індивідуальними викликами і ступивши на новий шлях, вони повинні використати кожну можливість поширювати Світло. Досі вас заохочували, щоб ви говорили з людьми на їх рівні розуміння, але зараз на горизонті Вознесіння і власне кажучи – час не жде. Отже поширюйте інформацію на тих, кого ви зазвичай не інформували і будьте упевненими, що зерно знання насаджене зараз, можливо, принесе плоди в майбутньому. Звичайно, якщо дух має потенціал, щоб неухильно йти до Вознесіння, то його наставники зроблять все, щоб перемістити його на правильний шлях. Майбутня можливість не буде пропущена, оскільки інакше це означало б початок іншого циклу без гарантії Підйому. Проте, як вас інформували раніше, ніяке знання не витрачається даремно або втрачається і те, що ви вивчаєте в одному втіленні переходить в наступне втілення.

Для деяких духів думка, що вони – це не тільки їх тіло, здається швидше жахливою, і з'являється питання відносно того, ким дійсно ви є тоді, коли ви безтілесні. Чи ви залишили своє тіло тимчасово, як більшість робить впродовж сну, чи "померли" до цього, ви знайдете себе за межами його, на вигляд все ще у вашому фізичному тілі. Ви, можливо, навіть переконаєтеся, що дивитеся звисока на ваше фізичне тіло, яке міцно спить. Якщо з вами трапиться, що ви "померли", то ви швидко залишите це місце дії і вас будуть вітати ті, хто чекає вашого прибуття у вищий рівень, і це ключ до вашого досвіду. Як тільки ви залишаєте своє фізичне тіло, ви негайно знаходите себе в іншому ідентичному тілі. Проте, воно відрізняється і це "нове" тіло називається ефірним тілом, поки ідентичне вашому фізичному тілу – прекраснішій версії, яка вібрує вище, і не засмучує вас будь-якою хворобою або недосконалістю, яку ви маєте. Здається, неначе ви були повністю омолоджені, і можете "придумати" зміни до вашого тіла, як наприклад стати на вигляд знову молодшим і без будь-якої нездатності, яку ви, можливо, мали раніше.

Ті духи, які повністю розуміють "життя після смерті", розуміють, що смерті не треба боятися, і ваші друзі і родичі знатимуть, коли вас очікувати на "іншій стороні" і будуть готовими вітати вас. Стільки містерій і страху було створено навколо смерті і вірогідніше всього тими, хто важко вмирав. Все ж сама смерть подібна до зняття одного костюма і одягу іншого. Перехід жодним чином не травматичний або неприємний і це так легко, що багато духів навіть не розуміють, що вони "померли". Важко видалити усі спотворення фактів, тому що багато духів було виховано, щоб думати по-іншому, і відколи влада думки така сильна, то ви спочатку випробуєте смерть, оскільки ви вірите, що це буде. Якщо ви атеїст, то все, що ви знатимете, що ви – все ще живий, але інший досвід "ніщо" доти, поки ваші думки не відкриють інших можливостей. Вам все ще багато чого треба узнати, і якщо ви знаходите це занадто великим для сприйняття, то просто відкладіть це і будьте готовими повернутися до цього, коли ви зможете повторно його розглянути. В одному є впевненість, що, що б не приходило на ваш шлях, правда завжди залишатиметься, коли усе інше проходить мимо.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Червень 3 2020 | Contact | Add to Favorites