Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 14 листопада 2014

Mike Quinsey - СаЛуСа, 14 листопада 2014

Нічому не дозволено зупинити поступ Світла, поки воно не охопить усі аспекти вашого життя. На той час темні сили залишаться позаду, визначивши своє майбутнє своїми попередніми діями. Усі духи знайдуть себе точно там, де їм призначено бути, як в результаті своїх дій, так і намірів. Ніхто не зможе уникнути їх наслідків, але помилки не обов'язково перешкоджатимуть вашому підйому. Має значення ваш намір і іноді з найкращих намірів ви все ще будете робити помилки. Якщо ви прийняли рішення йти Шляхом Світла, і якщо ви збентежені і заблукали, то вам допоможуть на цьому шляху досягти вашої мети. Прогрес визначається вашим рівнем вібрацій, які в певному пункті, призведуть до вашого Підйому.

Ми продовжуємо слідкувати за вашим прогресом в Новому Віці і ретельно моніторимо діяльність індивідуумів, які представляють темні сили. Деяким чином вони найнебезпечніші, коли захищають програшну битву, але ми достатньо їх контролюємо, щоб гарантувати, що вони не зможуть перешкодити або зупинити прогрес. Ваша доля вже спланована і дуже скоро ви знатимете без сумніву, де пролягає ваше майбутнє. Поволі, але певно наші представники на Землі займають позиції, які гарантують успіх. Працюючи так, ми можемо гарантувати, що події будуть благоволити тим, хто працює для Світла, поки стримуючи або перешкоджаючи тим, хто в опозиції. Тепер такі дії дозволені, коли ви досить просунулися, щоб ясно вказати ваші наміри йти шляхом Підйому.

Ми попросили б індивідуумів, які є Світлом, щоб ви дотримувалися ваших шляхів і не вагалися або сумнівалися в результаті. Ви вже на шляху, який веде до успіху і з часом все більше духів розуміють їх завдання. Більшість робітників Світла - частина того, що б ми назвали б безмовною більшістю, хто невпинно веде свою роботу, незважаючи на те, що відбувається навколо них. Їх сила приходить від існування потужної сили Світла, яка пробуджує навколо них інші духи. Ви перенесли випробування і нещастя на протязі багатьох століть, але зараз ви збираєте плоди ваших зусиль. Світло зростає експоненціально і має всесвітній вплив. Зміни, можливо, ще не очевидні, але вчасно стане очевидно, що нова енергія володарює на Землі.

ЗМІ все ще дуже контролюються, але ваш Інтернет став таким великим джерелом інформації, що ви можете узнати багато чого з нього. Звичайно, темні сили знають про це і розміщують брехливу інформацію, але ви повинні бути здатними ідентифікувати сайти такого типу. Ви вже маєте багато джерел і сайтів, яким ви знаєте, що можете довіряти і які добре відомі. Темні сили пробують спантеличити вас брехливою інформацією, але обережно ви зможете ідентифікувати їх. Фактично є величезна кількість доступної інформації і ви можете відмітити ту, яка є Світлом.

На Землі багато відбуваються інцидентів, які заохочуються тими, хто хоче ввести людей в оману. Поширюються пересуди і виникає плутанина, але зараз ви здатні ідентифікувати такі випадки такими, якими вони є. Все, що зі Світла стане сильним і пройде випробування часом, тож довіряйте вашій інтуїції там, де це стосується вас. Іноді ви випадково будете робити помилки, але навчитеся на них і підете далі. Це випробування для того, як ви робите і до якого ступеня ви можете не звертати уваги на те, що б не відбувалося навколо вас. Станьте повністю зосередженими і твердо тримайтеся вашого шляху і на вас не впливатимуть ніякі спроби темних сил відговорити вас. З часом ви переконаєтеся, що з цими питаннями набагато легше мати справу і не так ймовірно, щоб вони викликали будь-які проблеми.

Оскільки ви наближаєтеся до кінця року, то ваші думки будуть повертатися до того, чого вам чекати від Нового Року і ми можемо сказати вам, що буде помічений прогрес в досягненні Вознесіння. Будуть одкровення, які пояснять шлях, яким ви переміститеся в зміни, які ставатимуть очевидними. Оскільки вплив нижчих енергій становиться менш ефективним, то ви будете дуже швидко прогресувати і без їх впливу. Це буде час радості і щастя, оскільки відкриється ваша істинна історія і ваше майбутнє буде гарантовано.

Із-за наших зусиль і зусиль робітників Світла все більше і більше людей розширять свій кругозір, що стосується нас, проте все ж багато хто невпевнений або навіть переляканий перспективою зустрічі з гостями з інших планет, і бояться, що ми маємо приховані мотиви. Проте, з приходом інтелекту Космічного Віку стане зрозумілим існування іншого життя. Деякі джерела, як наприклад наукова фантастика зображують нас швидше Істотами, що лякають, які тільки зацікавлені в захопленні Землі. Решта вважають, що ніякої такої загрози не існує і ми вас захищаємо. Іноді інші цивілізації ризикнули б приземлитися, але ми утримуємо їх від перешкоджання вашому майбутньому. Крайні часи вже визначені і існують в "Зараз", готові до маніфестації. Вам не треба хвилюватися, оскільки цей цикл має "щасливе закінчення", як декретовано Богом.

Оскільки на Землі продовжуються зміни, то здається, що нібито настав кінець, але ми запевняємо вас, що ви знаходитеся в ранніх стадіях Нового Віку. Доведеться багато здійснити, щоб видалити сліди старих шляхів і ввести переваги Нового Віку. Багато з них вже існують, але були затримані до прибуття правильного часу, коли вони можуть бути анонсовані. Ви вже маєте бачення того, якими вони є і вони забезпечать вас досягненнями на багатьох фронтах, як наприклад перевезення. В майбутньому ви будете рухатися без необхідності витрачати Земні ресурси.

Я – СаЛуСа і радий представити вам проблиски майбутнього, яке скоро стане вашою реальністю. Багато чого чекає вас, і це підніме вас повністю в Новий Вік.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 28 2020 | Contact | Add to Favorites