Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 17 лютого 2017


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 17 лютого 2017

Mike Quinsey

Короткий огляд нашої діяльності на Землі відрізняється тому, що усе відбувається на багатьох різних часових лініях і важко точно передбачати хід подій. Проте, в одному ми упевнені і це так, що еліта темних сил продовжує втрачати свій контроль над вами і приречена на повну поразку. Це руйнівне рішення для групи тих, хто завжди вважав себе непереможним і здатним диктувати майбутнє Людству. Зараз ви стаєте вільними, щоб вирішити вашу власну долю, хоча деякий період часу все здаватиметься хаотичним, поки очиститься шлях. Неминуче, що будуть утруднення і невпевненість, але з часом усе проясниться і ваше майбутнє гарантовано, оскільки ви починаєте радіти заново знайденій свободі.

Часи починають змінюватися швидше, ніж ви могли передбачати і із багатьох сфер прийде правда, в якій вам відмовляли еони часу. Вся історія Людства буде переписана і буде дуже відрізнятися від тієї, що ви вивчали. Ваша ізоляція від інших Істот була навмисною, щоб гарантувати, щоб ви змогли еволюціонувати без зовнішнього впливу або втручання. Проте, це було потрібно, щоб відділити зерно від полови, оскільки тільки духи, які досягли вищого рівня, зможуть піднятися. Це природний процес і ніхто не вибирає, хто готовий піднятися, оскільки це відбувається автоматично на основі ваших вібрацій. Будьте упевнені, що кожен дух отримав можливість піднятися, але багато хто знає, що вони не готові в цей специфічний час.

Майте на увазі, що увесь досвід має значення і що кожна тривалість життя надає вам можливість підвищувати ваш рівень вібрації. Ваші наставники грають велику роль в направленні вас уздовж шляху, який відповідає вашим потребам, і відколи вони можуть бачити повну картину вашої еволюції, то знають, що краще для вас. Ви зазвичай обговорюватимете такі речі і ви все ще маєте свободу, щоб вибрати, як виконати ваш життєвий план. Ніхто не залишається без допомоги, попри те, що деякі духи не підозрюють цього, і їх життя часто дещо більше, ніж виклик. На якій би стадії ви не відчули потребу подивитися, в якому напрямі ви йдете, завжди утворюються найкращі можливості для еволюції. Залишайтеся позитивними і уникайте негативних дій, оскільки вони, можливо, включають карму, яка потребує більше дослідів, ніж ви планували.

Зрозумійте, що усі ви за незначним винятком – старі духи з багатим досвідом і ви здатні впоратися з будь-якими викликами на вашому шляху. Ваша пам'ять про минулі втілення була свідомо блокована від вас, щоб дозволити вам набути повний досвід життя в нижчих вібраціях. Без неї є деяка плутанина, а вам потрібна повна увага, щоб зосередитися на виконанні вашого життєвого плану. Знову варто згадати, що ви були згодні на це перед інкарнацією. Кожен дух має мету і досягає різних рівнів згідно з тим, як далеко він розвинувся. Вам ніколи не даватимуть більше ніж прийнято очікувати від вас, і як ви знаєте, багато інших духів з вищих вимірів працюють з вами. Протягом вашого життя ви зустрічаєте нових людей, коли необхідно допомогти вам досягти нового рівня. Очевидно, що найбільш важливі стосунки відбуваються в межах вашої власної сім'ї. Ви можете сумніватися в цьому, якщо на цьому етапі вони не працюють, але це може бути причиною того, навіщо був створений цей зв'язок. Правда про усі зв'язки буде пояснена вам, як тільки закінчиться це специфічне життя.

Однією з перших речей, яку ви зробите при переході – переглянете життя і подивитеся, де ви досягли успіху, оскільки нічого не зможете приховати. Таким чином ви також побачите, де ви потерпіли невдачу і які необхідні кроки треба зробити у вашому наступному житті, щоб прийняти ті виклики знову. Це все – ваша еволюція. Оскільки ви спустилися в нижчі вібрації, то вам потрібно керівництво в тому, як повернутися назад до Світла, яке є вашим істинним домом. Рідна Земля – чутлива Істота і має багато пропозицій, і є прекрасною кулею, на якій ви можете випробовувати стільки різноманітностей і безліч див. Після Вознесіння ви побачите Землю на вершині її краси без слідів ушкодження і деструкції, викликаних людством. Чи можете ви уявити існування, де ви зможете спілкуватися з усіма формами життя, і цей час – не далеко.

У вас є вислів: "ніколи не оцінюйте книгу за її обкладинкою" і це стосується і Людей, яких часто оцінюють по зовнішньому виду. У ваші часи Ісус з'являвся на Землі більш ніж один раз і не був прийнятий тими, кого він зустрічав і кому він відкрив свою істинну ідентичність. Отже ви ніколи не знаєте, кого ви можете зустріти під маскою Людини. Природно, що деякі духи, які є єдиними з Учителями, іноді відкривають їх зв’язки із минулих життів, але це зазвичай очевидно, коли інкарнується високо розвинений дух. Це відбувалося у вашій історії, коли треба було підняти Людство, і теперішній час – не виключення. Великі духи повторно інкарнувалися, щоб допомогти вам пройти через виклики, які протистоять вам і вони не можуть потерпіти невдачу. Озирніться навкруги і ви зможете ідентифікувати таких духів серед вас.

Відомо, що багато духів чекають ревальвації валют, але все таки це відбудеться тільки тоді, коли дозволять обставини. У довгостроковому плані усі валюти будуть оцінені і скоректовані, щоб гарантувати справедливий курс до інших. Природно, що деякі країни мають більше природних активів, ніж інші і це буде відображене в нових валютних курсах. Безпосередня потреба в паритеті між деякими з них ще не відображає їх справжню цінність. Це завдання було темою багатьох оглядів, які більш менш завершені. Ви можете бути упевнені, що незабаром ринки діятимуть на рівноправній основі, де усі матимуть однакові можливості здійснювати свій бізнес.

Незважаючи на очевидний хаос навколо вас, існує основний план, який просувається вперед і дозволить створити те, що збирається ввести Новий Вік. Багато груп готові внести свій вклад в це, наприклад, рухатимуть вас так швидко, щоб вам не було важко триматися нарівні. Проте, потрібно надолужити упущений час, тому що, як ви знаєте, ви повинні зараз бути набагато далі попереду і починати радіти перевагам. Нові винаходи, які зроблять життя набагато легшим, готові до впровадження і ви знатимете, що ви справді на початку Нового Віку. Усе, що вам обіцяли буде доступним і готовим розпочатися на повній швидкості. Як вас вже інформували, вільна енергія знаходиться вверху списку, яка негайно збільшить якість вашого життя.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 25 2020 | Contact | Add to Favorites