Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 18 січня 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 18 січня 2019

Mike Quinsey

Час проходить швидше, ніж коли-небудь і цей факт тільки доказує те, що у вас все гаразд на дорозі до Вознесіння. Надається багато допомоги тим, хто вже став на шлях підйому і зміна у ваших думках, надає вам упевненості в успіху. Оскільки ваші наставники можуть зараз підійти до вас ближче, то вони зможуть безпосередньо впливати на вас і отже допомагати дотримуватися вашого життєвого плану. Посеред усього сум'яття на Землі, вам потрібно, якщо це не життєво важливо, щоб ви продовжували дивитися прямо вперед і ніколи не випускали з поля зору свою мету. На вашому рівні все ще є бар'єри, які необхідно здолати, але вам буде відносно легко мати справу з ними на вашій стадії еволюції. Спокус все ще багато, але ви успішно справлялися з ними досі і немає ніякої причини, чому ви не повинні продовжувати робити так в майбутньому.

Зміни, що відбуваються на Землі, потрібні, щоб рухатися далі тим, хто не в змозі підняти себе вгору, або кого іноді утримують темні сили. Оскільки просвітлені духи займають посади у владі, то ви повинні почати бачити, що зміни матимуть позитивний ефект. З повноваженнями, дарованими ним і наміром ввести усіх у Світло, вони внесуть важливі зміни, які будуть помічені і відчутні. Багато з них приведуть до влади правильних людей і таким чином може бути колективний рух, щоб вивести Людство із темного царства у Світло. Проте, багато людей з добрим серцем шукають шлях, щоб виразити свою готовність допомогти іншим духам, які шукають шлях вперед, але їм важко знайти вихід для своїх бажань. Їм не треба хвилюватися, оскільки їх наставники добре обізнані про їх наміри і проведуть їх вперед таким чином, що на їх шляху з’явилися можливості.

Зрозумійте, що ваші наставники знають вас краще, ніж ви знаєте себе, і також знають про ваш життєвий план і наміри. Отже, якщо ви відчуваєте себе вимушеним йти певним шляхом, то це наводить на серйозні роздуми, оскільки вони, можливо, пробують "підштовхнути" вас у правильному напрямі, який вам потрібний. Якщо тільки ви не знаходитеся в кармічній ситуації, де потрібний певний досвід, то ви маєте повний вільний вибір, але користуйтеся цим мудро. Фактично, оскільки так багато відбулося змін, то ви переконуєтеся, що життя проходить більш гладко і чого можна очікувати. Деяка карма, можливо, все ще тримається, але в принципі зараз з нею борються негайно. Фактично, тепер, коли ви давно пройшли маркер, то прогрес повинен збуджувати і задовольняти. "Горщик золота" у кінці веселки, можливо, невловимий, але ви наближаєтеся все ближче до миру і спокою, який вас чекає.

Мир буде проведений у життя примусово там, де можливо і необхідно, тому що багато хто все ще плекає ілюзії "крові і слави", попри те, що сучасна війна і озброєння стають настільки смертельними, що це шлях до швидкої смерті. Багато хто чітко зрозумів, що війни – безцільні і безвихідні, і часто викликають величезну травму у тих, хто лишився живим, хто страждає психічно довгий час згодом. Люди стають чутливішими до завдання шкоди життю іншої Людини, і їх небажання робити це, починає проявлятися. Це – начала великої зміни, що стосується того, як дивитися на інших, які по суті точно такі ж, як ви і просто хочуть хорошого щасливого життя, де усі можуть жити в повній гармонії. Це не є нездійсненною мрією і вона повинна прийти, і привести мир до Рідної Землі і усього життя, яке живе на ній.

Мир починається з людей, які тільки хочуть виразити любов один до одного, і ви змогли сказати, що це охоплює те, що, коли інші бачать ваш спокій і щастя в усіх обставинах, то вони хочуть знати вашу таємницю. Це відбувається зараз, але подібно до усіх головних змін займе деякий час, щоб дійсно справити сильне враження на людей. Чи дійсно хто-небудь хоче жити з невпевненістю в житті, яку викликають війна і розбрат? Звичайно ні, і в часи війни людей призивали на військову службу і не давали ніякого іншого вибору. Будьте упевнені, що це зміниться, і для таких енергій немає місця в недалекому майбутньому. Ті, хто підтримує такі спонукання до війни і все зв'язане з нею, кінець кінцем опиняться в стані з собі подібними, тоді як ті, хто знаходиться в мирі, вознесуться.

Багато хто з вас має прийнятну ідею змін, які настають і відколи вони принесуть мир, то нетерпляче бажають їх здійснення. На Землі, оскільки все швидко відбувається значною мірою безпосередньо самими людьми, тож ми заохочуємо, щоб ви перемістили себе у вищі вібрації і прожили відповідно своє життя. Такі зміни наближаються, оскільки ви вступаєте глибше в нову область космосу. Це усе асоціюється з підняттям, яке кінець кінцем призведе до Вознесіння. Ви живете в суспільстві, в якому люди знаходяться на різних рівнях еволюції і деякі повністю непідготовлені до змін. Проте ще є час, щоб вони піднялися вгору, але вони повинні мати бажання зробити так і багато з них буквально не мають ніякого такого інтересу в майбутньому. Їх позиція і бажання залишитися в їх теперішній ситуації буде поважатися, оскільки, коли вони відчуватимуть спонукання, щоб піти далі, то вони шукатимуть знання, яке надасть їм можливість зробити так.

Ви, кого ми називаємо "старі духи" пройшли через багато циклів, щоб досягти цього поворотного пункту, і ви повинні привітати себе з цим. Ми знаємо, що через досліди, які ви маєте, ви будете здатні досягти остаточної зміни – Вознесіння. Своїм прикладом ви притягуєте інших і здатні допомогти їм на їх шляху. Вони запитають, "що мені доведеться зробити, щоб досягти успіху" і проста відповідь – це жити своїм життям в Універсальній Любові до усього життя і ставитися до всіх однаково незважаючи на їх віру. Якщо деякі все ще дотримуються старих вірувань, то вони навчатимуться від вас і вашого способу життя. Проте, ви не зможете догодити усім людям, але ви зможете допомогти їм своєю любов'ю, яка не знає ніяких меж. Наприклад Ісус був одним з тих, хто ставився до усіх з любов'ю і добротою і взагалі не показував абсолютно ніякого упередження до кого-небудь. Є звичайно інші, але він один, чиє життя записане докладно, як приклад влади Безумовної Любові.

Грандіозний Експеримент наближається до кінця і усі учасники з належною великою похвалою і любов’ю за їх безсмертне рішення, доводять, що духи можуть піднятися вище, навіть коли піддаються найстрогішим випробуванням. Ви знали заздалегідь, що вас збиралися випробувати в самих екстремальних обставинах, з гарантією що Дух завжди мав уявлення, щоб пережити скрутніші часи. Це вічність, найсамотніший досвід далеко від вищих царств, де ви зазвичай проживаєте, і де насолоджувалися найгармонійнішим існуванням, без присутності життєвих форм нижчих вібрацій. Будьте упевнені, що вам ніколи не надавали або ви не брали на себе відповідальність, яка була вище ваших здібностей. Ваші досягнення мали зростати таким чином, щоб ви змогли допомогти іншим, хто слідує по ваших стопах.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Звичайно треба вас духовно підтримати в такі скрутні часи.

Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Червень 3 2020 | Contact | Add to Favorites