Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 18 березня 2016


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 18 березня 2016

Mike Quinsey

Багато чого відбувається, оскільки Світло пробуджує все більше духів до правди їх існування. Дуже довго вас буквально тримали в невіданні, але зараз ви реагуєте на вищі вібрації. Ви маєте вийти із кокона безпам’ятності і почати розуміти ваше дійсне місце у Всесвіті. Якби ви могли охопити правду про вашу пишність, то ви б зайняли б ваше дійсне місце як Істоти Світла. Вуалі темноти піднімаються і ви поволі осягаєте свою долю. Ви набагато більші, ніж вас змусили повірити, і оскільки ви пробуджуєтеся до правди, то ви скинете окови, які привели до вашого “ув'язнення” на Землі. Правду не можна більше приховувати від вас, і ви вже з'ясовуєте брехні, які утримували правду від вас. Зараз всі зміни дещо спантеличують, оскільки нове змішується із старим. Проте, справи прискорюються і це є тільки тема часу перед тим, як правда стане очевиднішою. Темні сили можуть все ще затримати прогрес, але вони більше не мають влади, яку вони мали раніше. Будьте упевнені, що вас захищають Галактичні Сили і вони не дозволять узурпувати план вашої свободи.

Світло на Землі значно зросло, тож ви швидко наближаєтеся до Підйому. Проте, треба багато зробити для вашої підготовки, і ті духи, яким довірені ці завдання, отримують допомогу, щоб виконати цю роботу. Настав час, коли старі шляхи більше не обслуговують вас, і скоро ви здійсните великий стрибок вперед. Викривлений час, в якому ви жили, скоро залишиться позаду, але пробуджуючись так швидко, як відбуваються зміни, ви повинні взяти до уваги, щоб люди встигали за ними. Не буде ніякого дефіциту керівництва і є достатньо помічників, щоб гарантувати, що зміни відбуватимуться безперешкодно. Однаково важливий чинник часу в тому, що ви маєте бути частиною змін і таким чином зможете легко пристосуватися до їх. Багато хто з вас ймовірно слідкує за посланнями ваших лідерів, які витрачають багато часу, щоб гарантувати, що ви інформовані про події. Зміни будуть за межею очікувань багатьох людей, і вони прийдуть дуже швидко, щоб перемістити вас через самий захоплюючий період. Багато духів залучаються до представлення змін і чекали на цей час багато років і цілком готові здійснювати свою частину одкровення.

У вищих вібраціях нам доведеться бути обережними, щоб не хвилювати вас, оскільки ми бачимо набагато більшу картину, яка вже виявляє майбутнє. Ми схвильовані тим, що ваша поїздка через нижчі вібрації скоро закінчується і не пробуємо створювати враження, що зміни ближче, ніж вони є. Дозвольте прогресувати змінам, які, можливо, спочатку починалися повільно. Ми бачимо панорамний вид вашого майбутнього, яке є однією з причин того, що ми такі упевнені. Взагалі, ви добре відреагували на затримки, які відбулися в минулі роки, і пам'ятайте, що в результаті все більше духів дістали можливість піднятися. Рідна Земля досягла пункту, коли вона не може більше стримувати зміни і це інша причина, чому ми такі упевнені в майбутніх змінах. Більшість з вас знайомі з вашою дійсною історією, і знають, що як період Лемурії, так і період Атлантиди, закінчилися катастрофами. Будьте упевнені, що ви перемістили минуле як можливість, і вам призначено випробувати дивовижний успіх.

Коли ворожість на Землі зупиниться, то це надасть час Людства, щоб обдумати факти, що ви Всі Єдині. Одне Людство, яке розщеплене на фрагменти тому, що ви забули, що ви – Хранителі ваших Братів і те, що ви робите для одного, ви робите для всіх. Наданий час розвине довіру один до одного і ви скоро забудете історію виснаження і зрозумієте природу безумовної любові. В кожному дусі знаходиться фундаментальне бажання бути Єдиним із Усім Сущим, і будучи звільненими від нижчих вібрацій, ви знову знайдете ваш шлях до Любові і Світла. Історія темних віків скоро залишиться позаду і зникне в анналах часу. Ваше майбутнє – золоте і вам не доведеться дуже довго чекати перед тим, як воно стане вашою дійсністю. Це ваш дійсний стан існування і ваш час за межами цього був монументальним досвідом, який надав вам можливість еволюціонувати набагато швидше.

Перед тим, як ви зможете дійсно піти далі, зробіть ось це – тримайтеся за ваше бачення майбутнього і таким чином ви допоможете підтримувати вищі вібрації. Оскільки темні сили відчайдушно пробують управляти результатом, то буде смутний час перед тим, як вони зрозуміють, наскільки даремні їх цілі. Деякі, можливо, капітулюють, тоді як інші побачать честь в тому, щоб померти за свою справу. Таким духам буде показана правда про їх дії і вони дістануть добрий урок. Ні один дух не залишиться без допомоги і багато великих духів Світла підтримають їх. Навіть на вашому рівні за вашим прогресом ретельно спостерігають і кожна допомога надається, щоб гарантувати ваш успіх. Деякі можуть поставити під сумнів таке твердження, але зрозумійте, що ваші наставники не заважають вашим кармічним зобов’язанням, але допомагатимуть вам пройти через них. Карму можна вважати як хорошою так і поганою, але все це – частина ваших необхідних еволюційних дослідів.

Життя – це не серії безцільних дослідів і кожне життя – частина уроків, які вам потрібні для еволюції. Пам’ятайте, що перед тим, як ви інкарнувалися на Землі, ви обговорили свій життєвий план і погодилися на різні етапи, які ви запланували. Ось тут ваші наставники дійсно грають свою роль, оскільки найбільш важливо, щоб ви успішно пройшли через ваші кармічні виклики. Іноді, це може бути дуже важко для вас, але не дивлячись на те наскільки це боляче, ви зрештою будете переможцем. Карму важко вилікувати, тому часто до цього залучені ряд духів і кожен у свою чергу вивчає що-небудь від цього. Ось де ваші наставники вносять своє власне, оскільки начебто відповідальність лежить і на них, щоб гарантувати задовільний результат. Проте, слід зазначити, що в кінці кінців ви все ще маєте свободу, щоб зробити ваш власний вибір.

Здається, що життя є набором випадкових подій, але фактично воно ретельно планувалося. Ясно, що там, де залучено багато духів, необхідно примушувати всіх грати свою роль, якщо всі хочуть отримати вигоду з досліду. Ви можете звичайно “переграти” ситуації, які, можливо, не були задовільні, але потрібно знову пройти через це. Проте, з різних причин карма може бути перенесена на подальше життя.

Це повідомлення прийшло від мого Вищого Я. Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло освітлює ваші дні і шлях до завершення.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 25 2020 | Contact | Add to Favorites