Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 18 вересня, 2015

Mike Quinsey - СаЛуСа, 18 вересня, 2015

Ви отримуєте докази змін, які прогресують і хоча ви мали свої розчарування в минулому, багато хто з вас зараз відчуває вигоди від них. Для порівняння, ви зараз здатні відчувати різні енергії, які навколо вас і які істотно піднялися. Це відбувалося повільно, але позитивно нарощувалося за минулі декілька років, і які добираються майже до піку, приносячи з цим гідне уваги підняття. Повний ефект буде в тому, що більше людей зрозуміють правду, таким чином, вони зможуть відколотися від впливу темних сил. Дорогі, Світло отримало перемогу над ними і більше вони не зможуть поневолити Людство. Зміни прийдуть дуже швидко, які поведуть у напрямку до становлення нової ери, коли буде відновлена свобода і квантовий стрибок вперед представить ті вигоди, в яких вам відмовляли. Це усе готово і буде надано вам, як тільки дозволять обставини. Майте терпіння, оскільки деякі зміни монументальні, і для їх представлення потрібен час. Найголовніша справа нині - перемістити темні сили і зупинити їх діяльність, яка свідомо заважає вашому майбутньому.

Одного дня, коли ви озирнетеся назад, то ви зрозумієте, що життя, які ви проводили в дуальності, дуже сильно підняли ваш рівень свідомості. Ви, можливо, були серйозно перевірені у вогнях життя, але ви піднялися знову подібно до Фенікса. Ви знаходитеся на дорозі до становлення великої Істоти, якою ви були тоді, коли ви розпочали свою подоріж еони років назад. Вона була жорсткою і навіть зараз деякі духи все ще очищають стару карму, оскільки вони завершують свою подоріж додому. Знайте, що кожен з вас запропонував себе для цього випробування, тож не має бути ніяких взаємних звинувачень проти Ієрархії. Вони фактично підтримували вас у всі часи, і гарантували, щоб ви отримали кожну можливість для успіху. Ви безмірно любимі і набагато більші, ніж ви можете уявити нині. Тож вище тримайте ваші голови і переживіть останні старі енергії з вдячністю за їх місце у вашій еволюції.


Як ми згадували нещодавно, духи, які досягли успішного розуміння, можуть багато допомогти тим, хто тільки пробудився до правди. Вони чутимуть про зміни, які мають місце, і деякі будуть перелякані перспективою втрати речей, які знайомі їм. Ви можете умиротворити їх і запевнити їх, що зміни не лише на краще в інтересах кожного, але і дуже швидко просуватимуть їх до більш приємного і легкого життя. Творець визнав важку працю, яку ви виконали, щоб добитися успіху, і обіцяв, що після цього ви повинні насолодитися плодами вашої роботи.

Повільно, але безсумнівно, ви повинні вивчити вашу істинну історію і узнати ваше високе місце у Всесвіті. Крайні часи спостерігаються багатьма з захопленням, багатьма цивілізаціями, які чекають, щоб познайомитися з вами і показати їх любов, і подякувати вам за ваші досягнення. Ви здійснили служіння, яке принесе вигоду багатьом духам і прискорить їх еволюцію. З часом ви повністю зрозумієте все, але нині – занадто багато, щоб осягнути все зразу. У всі часи "любов" була ключовим словом до вашого успіху, і Універсальна Любов – ваша кінцева мета. По можливості, залишайтеся врівноваженими і спокійними до всього, хоча ми знаємо, що – легше сказати, ніж зробити. Ваші хвилювання скоро будуть в минулому, і ви зможете повністю насолодитися своїм життям.

Ви можете бути упевнені, що нікому не дозволяється вторгатися або намагатися завадити вашому прогресу. Як ми згадували раніше, Земля знаходиться в карантині, але захищена багатьма зорельотами і таким чином, вам гарантовано дуже безпечне завершення вашої подорожі. Успіх крайніх часів вже декретований, отже позитивні пророцтва для цього періоду принесуть плоди. В потрібний час, який нині недалеко, ми зможемо безпечно приземлитися на Землю і розпочати святкування, які вже плануються. На той час ви будете повністю вільні від уваги темних сил, або дійсно будь-яких інших непроханих відвідувачів. Попереду – великі часи, які будуть деяким чином "подякою" за вашу важку роботу і великі досягнення.

Ми знаємо, що дехто з вас хвилюється за майбутнє їх дітей і ми бажаємо запевнити вас, що після цього вони будуть мати гарний вигляд. Деякі інкарнувалися із вищих вимірів спеціально в період підйому. Вони – передові духи, які мають багато чого запропонувати і будуть величезною допомогою, коли знадобляться їх знання. Дійсно, деякі народяться лідерами і їх психічні здібності і інші якості вітатимуться. Оскільки ви переміщаєтеся далі в Новий Вік, то ви також почнете розвиватися і заявляти про ваші спеціальні здібності, і оскільки ви еволюціонуєте, то ви також розширите свою систему чакр. Еволюція ніколи не зупиняється і отже життя прогресує, щоб стати все кращим і кращим. Наприклад, деякі з вас вже мають телепатичні здібності, але в свій час це стане нормальною особливістю для кожного.

Думайте широко, оскільки єдина річ, яка може зараз стримувати вас – тільки ви самі. Ви допомагаєте створювати ваше майбутнє вашими думками і бажаннями, залучаючи їх до себе. Отже це імператив, щоб ви детально не зупинялися на негативних думках, оскільки таким чином ви можете притягнути речі, яких ви дуже не хочете. Звичайно, стане легше, оскільки вібрації піднімаються, поки ви не досягнете стадії, де ви не стикатиметеся з негативністю. Багатьом духам, дуальність відполірувала ваш характер і темперамент до тої мірі, що ви маєте повний контроль над собою. На Землі, де треба здолати так багато викликів, не дивно, що ви переконалися, що важко досягти успіху. Проте, ви ніколи не були одні і ваші наставники постійно на вашій стороні, щоб надати допомогу. Звертайтеся до них, коли вам потрібна допомога і ви безсумнівно отримаєте відповідь. Проте, є часи, коли вам треба пройти через випробування із-за кармічних причин, тоді їм доведеться відступити.

Я – СаЛуСа із Сиріусу і зараз відчуваю вас дуже близько, "розділивши" ваші життя впродовж деякого часу. Звичайно, я – не єдиний навколо вас і іноді, коли вам потрібна спеціальна допомога, є інші, щоб звернутися до них. Будьте упевнені, що ми завжди відкликаємося на ваші повідомлення, і де можливо, відповідаємо вам. Коли ми можемо демаскувати свій корабель, то ви бачите його впродовж короткого часу і ми знаємо, що багато кого з вас це переконує. Ми насолоджуємося нашим служінням Людству і отримуємо стільки радощів, коли ми можемо побачити, як добре ви прогресуєте і особливо в цей час, коли ви знаходитеся так близько до завершення вашої подорожі. Залишилось не так багато перед тим, як ваші подорожі на Землі закінчаться і розпочнуться святкування і це критерій, наскільки вас поважають і захоплюються вашими чудовими досягненнями над вічністю часу.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Примітка: Мої вибачення, оскільки в моєму повідомленні від 11 вересня 2015 року є посилання на "Shelves", яке потрібно читати як "Альянс Сфери" ("Sphere Alliance").


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 25 2020 | Contact | Add to Favorites