Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 18 грудня, 2015


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 18 грудня, 2015

Mike Quinsey

Святковий період приносить звільнення від найбільш небажаних речей, які відбуваються на Землі. Не звертаючи уваги на те, що відбувається в зовнішньому світі, люди налагоджені розслабитися і порадіти за себе. Це створює енергію, яка висловлює краще у людей, і дає їм можливість погоджуватися і прощати там, де стосунки були зіпсовані або навіть знищені. Для когось – це час для відновлення знайомств з тими, з ким втратили зв’язок, і по всьому світу щастя оновлюється. Людина ніколи не мала наміру бути самотньою, але найбільше людей, звичайно, зв'язується один з одним через карму, це можна, звичайно, розглядати, як або добре, або погано, як ви це розумієте. Як би ви не дивилися на це, життя на Землі – безупинний виклик, який ви не завжди розумієте. Проте, це усе частини вашого життєвого плану, які допомагають вам продовжити розвиток.

Життя багатьох людей переплітається з життям інших, і кожен у свою чергу направляється, щоб гарантувати, що вони йдуть за своїм життєвим планом. Іноді вам емоційно боляче за ваші досліди, але знайте, що усе відбувається з вашого схвалення. Перед тим, як інкарнуватися, ви говорите з Вищими Істотами, і обговорюєте деталі, і ви неминуче погоджуєтеся з вашим життєвим планом. Ви знаєте, що чим швидше ви очистите будь-яку видатну карму, тим краще, оскільки вона затримує ваше просування . Карма звучить подібно до покарання, але це далеко від правди, оскільки вона просто надає вам можливість еволюціонувати там, де в минулому, можливо, ви терпіли невдачу. До того ж, оскільки ви знаходитеся у кінці цього циклу, то все повинно бути очищено, якщо ви хочете прогресувати. Отже дуже важливо, щоб ви сприймали проблему серйозно, якщо ви бажаєте рухатися із нижчого виміру.

Земля знаходиться на підйомі і Рідна Земля зараз лідирує зі змінами, яким давно пора. Вона терпляче чекала, що Людство припинить знищувати довкілля, але марно. Результати цих змін зараз випробовують з усіх боків, що декому, можливо, здається шкідливим, але вони – усі частини необхідного очищення і таким чином Новий Вік може вирушити в дорогу. Не хвилюйтеся про результат, оскільки ви упевнені у вигідних змінах, які повинні відновити мир на Землі. Це буде схожим на Золоте Століття, але зрозумійте, що воно прийде тільки тоді, коли вібрації досягнуть необхідного рівня. Ви маєте усе, щоб чекати, хоча озираючись навкруги ви бачите стільки сум'яття. Ви досягнете своїх цілей з допомогою інших, хто стане вам відомим у відповідний час.

У теперішній час вам важко зрозуміти, чому стільки всього змінюється навколо вас. Важко визначити, що точно працює на благо усіх, тож в гру вступає ваша інтуїція. Ви знаєте передумови того, що відбувається, але не маєте ніякої упевненості відносно того, як все буде працювати. Вільний вибір – все ще прерогатива усіх духів і як колектив – ви велика частина тих, хто визначає шлях розгортання майбутнього. В усякому разі буде розгортатися більший план, але чи пройде він гладко, повністю залежить від вас. Що б не сталося, Вознесіння матиме місце і в недалекому майбутньому.

Ви зможете ідентифікувати тих, хто зі Світла і залучається до роботи для просвіти інших. Проте, не усіх їх, оскільки деякі оберуть шлях, який уникає гласності, і спокійно, але ефективно здійснюватимуть свою роботу. Ви можете часто відчувати вищу енергію навколо такої особи і це найнадійніший шлях знати, що вони є Світлом. Ваша сила інтуїції допоможе вам узнати, коли ви зустрінете їх, і випробуєте їх поведінку. Для тих, хто розвивається, буде легко ідентифікувати ті духи, які претендують бути освіченими, проте йдуть шляхом, який не повністю з'єднується зі Світлом.

Ви повинні зараз знати, що багато ваших друзів, хто є Світлом, – від вищих царств і працюють з Галактичними Силами. Вони робили так еони років і направляли Людство, щоб воно твердо стояло на ногах на цьому шляху. Більшість духів мало розуміють спосіб, в який Дух працює з ними. Проте, це могло б працювати набагато краще, якщо б вони зрозуміли, як зв’язатися з їх наставниками. Вони допомагають вам еволюціонувати, і можливо гарантують, щоб ви дотримувалися ваших зобов'язань. Вам треба ніколи не відчувати себе самотнім і ви можете у будь-який час звертатися до ваших наставників за допомогою.

Любов є найбільшою і найбільш потужною енергією тут, але при вашій порівняно низькій вібрації не так легко скористатися нею, щоб викликати чудеса. Проте, ви можете успішно зцілювати, як вже роблять багато ваших цілителів. Навіть декілька добрих слів, сказаних з любов'ю і почуттям, можуть при потребі підняти вгору дух. Ви, можливо, вже знаєте, що сила набагато сильніша, якщо ви знаходитеся в групі, і таким чином ви можете досягти значно більше. Кінець кінцем ви зможете миттєво вилікувати, але слід зазначити, що зцілення непотрібне у вищих вимірах.

Деякі духи не можуть зрозуміти, чому вони прийняли таке вимогливе багатообіцяюче життя на Землі. Це можливо тому, що вони забули, чому вони запропонували опуститися у нижчі виміри. Ви майже напевно відчуваєте співчуття до тих духів, яких поглинули нижчі вібрації, і були групою добровольців, хто захотів допомогти їм повернутися до Світла. Ви зробили так, отримавши гарантію, що вас завжди будуть супроводжувати Істоти Світла. Іншими словами, вас направляли і допомагали у вашій місії, щоб гарантувати, що ви безпечно повернетеся до Світла. Усе, що відбувається навколо вас – частина вашого досвіду, і чим більше вас повертаються до Світла, тим більше стає зайвою потреба у більших уроках.

Ви можете продовжувати триматися в невіданні відносно того, що відбувається на Землі, і залишатися на цьому шляху до тих пір, поки темним силам перешкоджають вмішуватися. Це повинно змінитися з часом, оскільки деякі хоробрі духи нехтують загрозами і просувають вперед їх плани просвіти людей. Так багато людей втратило свої життя, намагаючись донести правду, отже потрібно потурбуватися, щоб зробити це безпечно. Деякі духи, які відомі серед лідерів "Світла" захищені, тому що їх робота настільки життєво важлива. Ви без сумніву розпізнаєте їх, оскільки їх повідомлення приносять вам інформацію. Багато що відбувається за кулісами і зараз дуже обнадійлива позиція.

Я – Майк Куінсі і здійснюю ці повідомлення через моє Вище Я. Це останнє повідомлення до п'ятниці 1-го січня 2016. Цей рік обіцяє бути захоплюючим роком і я вважаю, що буде зроблений значний прогрес. Вірогідніше всього, матиме місце Розголошування і як тільки воно відбудеться, це буде сигналом до оприлюднення інформації, яку доводилося утримувати.

Я бажаю вам усім щасливого часу, якими б не були святкування, ви звикли до насолоди в цей час. Це – велика можливість зібратися разом і принести щастя і любов у світ.

Любові і Світла. Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 31 2020 | Contact | Add to Favorites