Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 21 липня 2017


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 21 липня 2017

Mike Quinsey

Ви можете вважати, що прожили половину теперішнього року. Якщо вам потрібний доказ спеціальних часів в яких ви знаходитеся зараз, то вам не треба дивитися далеко. Ймовірні зміни приходять одна за одною і рухатимуть вас в Новий Вік таким чином, щоб ви змогли насолодитися перевагами і отримали вигоду. Ніщо не зупинить їх становлення і зараз ви повинні усвідомити, що межа – досягти пункту, коли відбуватиметься Вознесіння. Ми бачимо всю картину, оскільки усе знаходиться в "Зараз" і можемо запевнити вас, що усе розвивається добре і відповідно до плану, встановленому вищими Істотами, які контролюють і слідкують за вашим прогресом. Деякі духи не будуть готові піднятися, що має очікуватися, але їх шлях також планується, щоб гарантувати, що вони продовжать еволюціонувати. Це єдине, що відповідає їх потребам і надає їм можливість продовжувати розвиток. Усіх вас на деяких стадіях у вашій еволюції направляли вищі Істоти, які присвятили себе, щоб працювати безперестанку доти, поки усе Людство не вознесеться.

Ви знаходитеся в часі нового циклу, коли він встановлюється, тому багато кому з вас здається, що справи йдуть погано. Сум'яття і безлад – частина усіх змін, які звільняються від старого таким чином, що ви можете продовжувати рухатися у вищі вібрації. Ви стоїте однією стопою в 3d вимірі, а іншою стопою в 4d вимірі і незабаром, як тільки ви будете у вищому 4d вимірі, то усі проблеми, що асоціюються з нижчими вібраціями, залишаться позаду. Це повільне, але позитивне переміщення, яке не вимагає ніякої дії з вашої сторони і все, що ви зможете зробити, це підтримувати високий рівень вібрації. Це вимагає відданого підходу до ваших дій, щоб гарантувати, що ви упевнені в них. Негативність і страх тільки знижують ваші вібрації, тож ви повинні постаратися уникнути ситуацій, які можуть це створити. Зберігайте спокій і допомагайте піднімати вібрації, зберігаючи вашу власну опору і посилайте любов подумки туди, де ви знаходите розбіжність або негативність.

Правда про вашу історію була свідомо спотворена, щоб тримати вас під контролем Ілюмінатів. Проте, її більше не можливо утримувати і вона повільно стає вам відомою. Історія Людства – просто відрізняється від тої, в яку вас змусили повірити, і в останньому столітті багато археологічних знахідок показують, що шлях еволюції відрізняється від традиційно прийнятого. Великі установи були частиною ширми, які приховали від вас багато знахідок, які мали велике відношення до вашого розуміння. Наприклад, в минулі 100 років або щось біля цього, в багатьох знахідках виявлено існування гігантів на вашій Землі. У біблейські часи, в посиланні на них говорилося, що вони були дуже високими і мали червоне волосся, а могили таких гігантів були знайдені в горах штату Юта.

Одна з найнеймовірніших знахідок в 1920 була в могильнику на заході острова Каталіна, коли було знайдено декілька тисяч скелетів біловолосої раси зростом понад 7 футів. Вони були очевидно також світлошкірою расою з високим інтелектом, а їх Король мав зріст 9 футів 2 дюйми. Було знайдено також багато виробів, у тому числі залишки мегалітичного храму "Ери Стоунхенджа". Ви можете запитати, що сталося зі свідоцтвом і чому так мало відомо про таке відкриття. Були також скелети високих гігантів 8/9 футів, які управляли в Америці дуже давно, і з їх виробів було очевидно, що вони були також дуже розумні. Також знайшли кімнату, в якій збереглися залишки померлих тварин, як наприклад динозаврів, і це вказує на те, скільки років має бути цим залишкам. Ясно, що існувало багато різновидів Людини за дуже довгий період часу, і правда про ваше минуле більше не може приховуватися.

Список можна продовжувати далі, але акцент зроблено на вашій "втраченій" історії. Найчудовіше рішення базувалося на знайденому і записаному свідоцтві, в якому вказано, що колись навіть існували гіганти зростом до 70 футів. Все ж скелети були людиноподібні і очевидно займали значне місце у вашій еволюційній схемі. Навіть в недавні часи ваші відкритіші і обізнаніші історики зрозуміли, що все ще існує багато свідчень, які підтверджують реальну історію Людини. Важливо зрозуміти факти вашої еволюції, з яких ви змогли б уявити, що ви мали більш ранні Сонячні Цикли, в яких ви досягали надзвичайно розвинених стадій. Вони закінчувалися, а потім починався інший Цикл, в якому ви розвинулися значно далі, ніж раніше. Отже зараз ви збираєтеся пожинати плоди великого просування вашої еволюції до пункту, в якому ви маєте найбільшу можливість піднятися. Кожне зусилля, яке ви робите, щоб підготуватися до Вознесіння, буде варте кожного досвіду, який ви пережили. Це дивовижний час незважаючи на події на Землі, і майте на увазі, що ви і Рідна Земля піднімаєтеся разом. Нова Земля і нові ви, хіба це не кращий спосіб досягти успіхів і остаточно залишити важкі докучливі вібрації, які були безупинним викликом. Все ж ви наполегливо продовжували і радісно претендували на ваше місце у вищих вібраціях, і насолоджуватиметеся звільненням від вимог до вас, які іноді робило життя надзвичайно важким. Ви майже готові піднятися і багато старих друзів чекають, щоб любовно вітати вас з поверненням. Ви скоро забудете травми ваших недавніх життів на Землі, і радітимете миру і гармонії, яка здаватиметься подібною до повного блаженства, порівняно з вашим часом в нижчих вібраціях.

Вас часто інформували, що ніякий досвід не витрачається даремно, оскільки кожен досвід має будь-яку важливість у вашому житті, в якому планувалося і пропонувалося надати вам досліди, які необхідні для еволюції. Тому доцільно, якщо можливо, укласти мир з будь-ким, якщо ви маєте проблеми і усунути непорозуміння. Ви можете зробити багато в цьому відношенні, але вже потім спробувати відпочити, знаючи, що ви зробили все можливе. Дивіться на життєві досліди, неначе ви знаходитеся в грі і коли завіса падає, усі причетні можуть повернутися до їх нормальних життів. Врешті-решт, карма подібна до вистави і ви повторюєте її доти, поки ви не зрозумієте її правильно. Ваше его може бути вимогливим, але його створили ви і тільки ви можете привести його до гармонії і миру.

Якщо ви читаєте повідомлення подібне цьому, то у вас очевидно все гаразд на шляху до Вознесіння, і ви вже розширили вашу свідомість вище того, що ви, можливо, називаєте нормальним рівнем. Оскільки час лине, то стає очевидним, що має місце вододіл між тими, хто готує себе до Вознесіння, і тими, хто ще не підняв себе вгору. Не потрібно вважати, що тільки такі джерела як наприклад це, є єдиним засобом для приготування або єдиним шляхом, оскільки є багато людей з хорошими намірами, хто має свій власний шлях вираження. Прекрасні духи можуть займати будь-яке громадське положення, тож приймайте тих, хто йде до вас іншим шляхом.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 28 2020 | Contact | Add to Favorites