Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 25 листопада 2016


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 25 листопада 2016

Mike Quinsey

Темні сили і їх когорти пропонують привести в дію останню головну спробу, щоб знову оволодіти втраченою землею за допомогою фальсифікованого позаземного нападу. Це було б дуже реалістично і ви сприйняли б космічні кораблі і істот, які точно виглядали б такими, якими їх вам описували. Деякі кораблі були б тільки голограмами і виглядали б дуже нормальними, тому ви попереджаєтеся про їх наміри і таким чином страх може бути зменшений або відвернений в міру можливості. Створення страху – мета такої події і як би ви назвали, це "їх останній кидок гральної кості" і можливість легко обдурити тих, хто неготовий або непоінформований. Якщо це коли-небудь стане реальністю, то ті з вас хто знає, можуть бути неоціненими для Людства, допомагаючи запобігти масовій істерії.

Проте, будьте упевнені, що ніяким діям не дозволять вийти з під контролю і Сили Світла підтримають, але з кармічних причин вони не зможуть безпосередньо втручатися в такі події, щоб перешкоджати їм статися. Тільки один раз вам доведеться протистояти такій ситуації. Вона буде великим викликом, щоб отямитися тим, хто несвідомо відмовився від свободи і дозволив темним силам вільно здійснювати їх план світового панування. В перспективі, події будуть розвиватися так, як вас раніше інформували, тож майте на увазі, що Світло завжди переможе темні сили. Навіть в цей час вони переміщаються і розміщуються там, де вони не зможуть більше викликати велику шкоду для вас. Війна між темрявою і Світлом за контроль за Землю скоро закінчиться. Результат завжди був передбачуваний, якщо навіть на мить здається, що темні сили панують. Проте нічого не може вирішитися само по собі і потрібні ті зі Світла, хто концентрується на правильному результаті.

Окрім ваших наставників, ви маєте багато помічників, тож хоча ви, можливо, не підозрюєте про їх існування, вони знають багато чого про вас і гарантуватимуть, що ви йдете за своїм життєвим планом. У ваші моменти медитації або молитви вони зможуть наблизитися до вас і насаджувати ідеї у вашому розумі. Багато роботи ви здійснюєте "поза тілом", коли ви спите. Ви можете згадати деякі з ваших дослідів, але зазвичай ви не можете згадати деталі. Ви можете, наприклад, зустрічатися з іншими Істотами Світла і заздалегідь впорядковувати аспекти вашої роботи. Іноді може здаватися, що ви ведете окрему боротьбу, але будьте упевнені, що це далеко від правди.

Ви – частина історії, на яку часто дивляться, як на головний поворотний пункт в прогресі Людства на його шляху назад до Світла. Грандіозний експеримент почався еони часу назад і ви майже напевно прожили багато, багато життів на Землі. Зважаючи на Вознесіння, яке відбудеться у більшості за час вашого життя, інші духи слідують за вашим прогресом, і таким чином ваші досліди можуть бути корисні іншим. Можливо, вам не здається, що ви усі – великі духи, тому що ваша пробуджена свідомість обмежена вашими дослідами на Землі. Ви мало або зовсім не пам’ятаєте ваше істинне Я і це свідомо влаштовано таким чином, щоб ви повністю зосередилися на вашій еволюції. А інакше б, вам було б легко абстрагуватися від вашого життєвого плану.

Ніщо у вашому житті не відбувається випадково, тож будьте упевнені, що хоча ви маєте вільний вибір, ви завжди почуватимете себе вимушеними йти еволюційним шляхом, який ви запланували раніше перед інкарнацією. Навіть події, які ви вважали за краще б не випробувати – частина вашого життєвого плану, в чому ви переконаєтеся, коли повернетеся до вищих вимірів і переглянете ваше життя на Землі. Нормально, що ви тяжієте до людей, чия енергія дуже подібна до вашої, але з кармічних причин ви зустрічаєте дух, який грає свою роль у вашому житті, вібрації якого можуть зовсім відрізнятися від ваших. Це часто трапляється, коли пари зводяться разом, коли, здається, є неминуча енергія, яка невідворотно притягує їх один до одного. Навіть, якщо ви робите помилку у цьому зв'язку і стосунки не мають наміру бути довготривалими, ще немає досвіду, незалежно від його природи, який би не був вигідний вашому життю.

Ви повинні знати, що не кожна ситуація є такою, якою вона здається, і іноді вони використовуються, щоб допомогти створити щось інше. Наприклад, перемога Трампа мала перешкодити Хіларі Клінтон перемогти, навіть хоча голосуванням і маніпулювали на її користь. Тому очікується, що Трамп піде дуже скоро у відставку і Поль Райан (Paul Ryan), стане чинним Президентом Республіки, тимчасовим Президентом до нових виборів і дуже ймовірно, що він потім стане вибраним Президентом. Це повинно переконати вас, що ви не ведете окрему битву проти темних сил. Отже, незважаючи на те, що відбувається, знайте, що результат гарантований і Світло буде переможцем.

Ключовий чинник у випадках, які мають місце – потреби Рідної Землі, яка повинна бути готовою до Вознесіння, і нема мови про те, щоб відстрочити або затримати зміни. В космічному масштабі певні події повинні відбуватися в точний час, і так би мовити – Рідна Земля буде форсувати події, якщо буде потрібно. Зараз, ви здатні зрозуміти, чому Вознесіння відбудеться обов'язково. Зараз ви повинні мати достатньо інформації, щоб розуміти, що на вас чекає попереду, хоча точний час важко передбачити. Ви відчуватимете себе значно більш спокійно, коли одного разу темні сили більше не зможуть заважати вашій еволюції. Це дозволить більше без затримок йти вперед.

Незважаючи на загальне враження від того, що відбувається на Землі, фактично усе просувається добре. Немає ніякої необхідності сумніватися і знайте, що усі вищі сили гарантують, що майбутні події матимуть якомога менше проблем. Проте, зрозуміло, що Рідна Земля "струсоне" декілька областей, оскільки вона також готується до Підйому. Деякі основні зміни неминучі і дійсно потрібні, щоб створити нову Землю. Ваша поїздка була довгою і випробувальною, але ви багато чому навчилися і це матиме величезне значення для тих, хто слідує за вами.

Сміло дивіться вперед і знайте, що незважаючи на те, як ви сприймаєте, все гаразд. Це закінчення не лише ваших дослідів, але і багатьох тих, хто слідував за вами з великим інтересом. Ви досягли успіху там, де інші терпіли невдачу, і заслуговуєте на нагороду за пройдений шлях. Проте немає ніякої ганьби, спричиненої необхідністю проводити далі випробовування в нижчих вимірах, і ви, фактично, будете тільки сильніші від цього. Деякі з вас запропонують повернутися до 3d виміру, щоб допомогти іншим пройти через їх наступні серії дослідів. Ви переконаєтеся, оскільки ви піднімаєте свої вібрації, що служіння іншим – мета багатьох духів.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 28 2020 | Contact | Add to Favorites