Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 28 серпня, 2015

Mike Quinsey - СаЛуСа, 28 серпня, 2015

Люди Землі, ви знаходитеся в сум'ятті, оскільки ваші системи руйнуються, доказуючи ще раз, що вони неадекватні, щоб підтримувати пристойний і стабільний рівень життя. Прикро, що доведеться йти цим шляхом, оскільки ви - Майстри вашої власної долі, удостоєні вільного вибору. Все могло бути інакше, якби ви визнали, що ви – Брати і Єдині в межах Людства. Жадність і прагнення до влади і багатства перешкодили духам порівну розподілити багатство планети і це привело до неврівноваженого суспільства. Ми не засуджуємо причетних до цього, оскільки Людство прийняло важливість свободи для усіх. Проте, досвід довів, що життя без любові і без Бога, привело до того, що Людству бракує знання, як бути Братами. Отже, нема досвіду без його позитивної сторони і уроки збільшили швидкість вашої еволюції.

Ви мали багато життів, де випробувалися різні підходи до життя і не кажучи вже про випадкові кульмінації, вони були дуже важким уроком життя. Звичайно, оскільки ви випробували багато різних підходів до викликів життя і проблем, ви продовжували еволюціонувати і багато хто з вас достатньо просунувся, щоб бути здатним піднятися. Зараз залишається побачити, коли ви зможете підняти вібрації настільки, щоб було достатньо для Підйому. Він звичайно відбуватиметься, оскільки це ваша доля і важливо для цілого Всесвіту. Це не може бути інакше і декретовано вищими силами, які спостерігають за еволюцією Людства.

Кожному духу надається можливість піднятися, і надається багато допомоги до їх вільного вибору. Деякі настільки вкорінилися в нижчих вібраціях, що їм важко йти далі, але будьте упевнені, що їм надається допомога, щоб допомогти їм піднятися. Проте, приходить момент, коли цикл завершує свою дію і починається новий цикл, і цей тимчасовий період викликає у вас так багато проблем. Є грандіозне відсортовування, яке в цей час піднімає усі аспекти Світла. Дуже скоро прийде час, коли Світло підніметься до такого рівня, що буквально залишить нижчі вібрації позаду. Це означає, що будь-який дух, який не піднявся, переміститься на інший цикл, який продовжує відповідати його потребам. Все чудово працює в крайні часи, отже немає ніякої необхідності хвилюватися про майбутнє будь-якого специфічного духу. Дорогі, поміркуйте над фактом, що Бог перебуває в стані повної і абсолютної Любові і Досконалості, і план Бога для Людства - втілена досконалість.

Перед тим, як ви запропонували випробувати дуальність і опустилися в нижчі вібрації, ви знали, що це буде час випробувань, але були упевнені, що ви зможете здолати виклик. Ви знали, що впродовж вашої подорожі всі будуть вам допомагати піднятися знову, але з вільним вибором ви зможете випробувати кожен аспект дуальності. Отже ви подорожуєте зі швидкістю, яка задовольняє ваші специфічні вимоги, тому деякі духи "відстають". Ті, хто відчуває сильний зв'язок з Людством, повернуться після їх Підйому, бажаючи допомогти втраченим духам знайти їх шлях із темряви до Світла. На вищому рівні вібрації Єдність усіх духів дійсно розуміється, і дехто з братською і сестринською любов’ю залишиться служити їм. Оскільки ви, майже напевно, починаєте розуміти, що енергія Любові - найбільш потужна сила у Всесвіті.

У такі часи змін, наша порада до вас - просто майте на увазі вашу мету і пробуйте в міру можливості ігнорувати те, що відбувається навколо вас. Жоден з вас на вашому рівні по справжньому не розуміє, що дійсно відбувається за кулісами, але все таки пам'ятайте, що усі дії Світла відбуваються кінець кінцем для вашої вигоди. Майте на увазі, що завдання, з якими ми стикаємося, занадто величезні, щоб вирішити їх за короткий час. Проте, ми підкреслюємо ще раз, що ми маємо величезні сили Світла, які готові до дій. Плюс наші методи, які набагато попереду того, про що ви вже обізнані і ми можемо виконати за відносно короткий період будь-яке завдання, з яким ми стикаємося, оскільки в нашому розпорядженні ми маємо безмежні ресурси. Наша головна турбота, як завжди - ваша безпека і ми перемістимо вас в іншу область, якщо з'явиться потреба, але не хвилюються, оскільки ми не бачимо ніякої потреби в такій сильнодіючій дії.

Вас все ще відвідують гості із інших цивілізацій, але часто вони прибувають не більше ніж для поверхневих візитів, де збирають інформацію відносно змін у вашій планеті. Ви знаходитеся в дуже унікальній ситуації, оскільки ваш особистий Підйом притягає багато інтересу, оскільки вперше це буде досягнуто з вашими фізичними тілами, на які навіть зараз впливають вищі енергії. Ви можете не "відчувати" цього, але можливо має сенс зміна в середині вас, оскільки ви кінець кінцем станете більше спокійними і гармонічними з усім оточенням. Ви можете звичайно допомогти собі, зберігаючи спокій і концентрацію на Світлі. Ви можете прочитати про багато страшних випадків у всьому світі, але це неминуче, коли відбувається очищення. Додайте той факт, що преса насолоджується перебільшенням умов, користуючись дуже емоційними словами. Темні сили також насолоджуються створенням страху, оскільки живляться нижчими енергіями і відтягують все більше людей до них.

Кожен дух, якщо вже не там, поступово переміщається в позицію, щоб випробувати крайні часи, і в той же час, завершуючи свої кармічні потреби. Деякі з вас вже минули їх і готують себе до Підйому. Забудьте, що відбувається навколо вас, оскільки це - найбільш захоплюючий час, хоча деякі, хто більше причетний до дій на Землі, можливо, не вірить в це. Одного дня в майбутньому ви озирнетеся назад в цей період і зрадієте, що ви були частиною цієї історії. Ваше Світло служило людям в багатьох випадках і вітається те, чого ви досягли. Ми не дивуємося вашому успіху, оскільки ви були спочатку вибрані для завдання із-за вашого великого досвіду.

Галактична Федерація готова за вказівкою оточити темні сили, які б сили вони не мали. Вони зараз дуже обмежуються в тому, що вони можуть зробити і не в змозі відновити їх плани загарбати Землю. Дійсно, ми контролюємо і управляємо тим, що відбувається, запобігаючи будь-яким діям, які привели б до великих збитків і втрат життя. Іноді може бути безлад, як ви розумієте, що все ще будуть напади на цивільних осіб, але вони є не завжди тим, чим вони здаються. Пам'ятайте, що Ілюмінати фільтрували багато установ і їх фаворити все ще здійснюють їх секретні дії, про які ми вже знаємо.

Я – СаЛуСа із Сиріусу і задоволений тим, що все більше і більше духів пробуджуються і починають розуміти, що щось велике відбувається на Землі. Скоро відбуватимуться події, які вкажуть, що наближається. Знайте, що кожен з вас має багато дорогих вам наставників, тож я залишаю вас з цими думками і моєю любов'ю.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Червень 3 2020 | Contact | Add to Favorites