Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Монтегю Кін - 22 грудня, 2013

Монтегю Кін - 22 грудня, 2013

СВІТ ЗМІНЮЄТЬСЯ ВАШИМ ПРИКЛАДОМ, А НЕ ВАШОЮ ДУМКОЮ.

Оскільки енергія світла розширюється, то вона проникає у все, що було приховане і оповите таємницею. Це було частиною плану. 2013 - рік приготування. 2014 - рік завершення. Ви поставили багато чого на місце і ви зараз маєте ясну картину того, що треба зробити. Ви зрозуміли той факт, що ви не безпорадні і ви знаєте, що треба робити.

Усе це було зроблене, щоб управляти вами і з цим треба ознайомитися. Зараз, ви ясно бачите , як працюють їх контрольні системи. Їм ТРЕБА тримати вас в СТРАХУ для того, щоб вони могли вижити: це так просто. Кабала змушує вас усіх бути схильними до жертв: так звані загрози терору, нездоров'я, яке являється прямим результатом того, що вони роблять з вашою їжею, водою і повітрям. Доказів цього – незліченна кількість. На щастя , ви зараз пробуджуєтеся від цього.

Можна поставити питання. Чому ви підтримували тих, хто знищує вашу планету і ВІДБРАКОВУЄ НАСЕЛЕННЯ ? Ви допомагаєте цьому? Бо вони не можуть обходитися без вашої допомоги. Я прошу, щоб ви серйозно подумали над цим питанням. Ваша совість чиста? Чи можете ви подивитись вашому ближньому в очі і чесно сказати, що те, що ви робите, не має шкідливого ефекту для людства або вашої планети? Трапляються не лише хімічні сліди. Хто залучається до цієї злої практики? Пам'ятайте . . . це - ваші гроші, це оплачується через ваші податки. Фактично, ви платите за те, що здаєте в оренду. Розгляньте страждання, за які відповідальна така практика.

Оскільки ви ділитеся своїм світлом, ви таким чином відкриваєте двері, які, можливо, бачать інші і приєднуються, і ми бачимо як формується Сім'я Світла на Землі. Кожна країна прокидається, зближується. Ви зараз бачите, що раса або переконання не мають значення. Людство переміщає усі штучні бар'єри. Кабала успішно користувалася принципом поділяй і пануй, який досі абсолютно працював. Пробудження можна зараз бачити через усі ці вигадані методи зберігання вас в страху, під контролем, і вбивання один одного на війні і після війни, поки вони багатіли на здобичі тих воєн. Це - завжди ті ж люди, хто мав користь. Поза сумнівом, це тільки повинно змусити вас запитати, це усе реально?

Пропаганда звичайно примушувала вас до співпраці у війні - завжди та ж стара формула і деякі безглуздо відчувають потяг до неї кожного разу. Коли ви останній раз чули кого-небудь, хто роз'яснював вигоди від мирного співіснування? Запитайте, чому деякі частини вашого світу свідомо тримаються у бідності, коли там є більш ніж достатньо для кожного? Хто видає декрет, щоб деякі жили в достатку, а інші голодували? Це не могло статися випадково, це планувалося, щоб бути так. Ви зараз достатньо пильні, щоб мати справу з такими проблемами і розробити плани, які гарантували б, що ці злі практики припиняться. Бо усі люди народжуються рівними.

Ви не повинні боятися. Ви - більшість, тож вірте в себе. Разом, ви відновите свою планету. Ви гарантуєте, що ніколи більше ви не станете убивати один одного в непотрібних війнах. Ви поділитесь своєю технологію і досвідом таким чином, щоб кожна країна мала рівну можливість створення безпечного довкілля і кошти для існування її людей. Це створить Небеса на Землі в протилежність пеклу на Землі, яке ви досі випробовували. Думайте про сенс досягнення, яке ви матимете, коли ви озирнетеся навкруги і побачите скрізь мир і любов. Усе, що було брехнею і злом піде назавжди. Це повинна бути вашою щоденною думкою, коли ви просипаєтеся і це - те, за що ви повинні боротися. Разом, ви можете цього досягти швидко. Вибір часу – правильний і усе освітлює ваш шлях, щоб дозволити це. Разом, ви здобудете те, що принесе мир.

Добре видно, що багато хто з вас зробив вибір, щоб не купитися на Різдвяній рекламі. Ви використаєте цей час для сім'ї і друзів, які зберуться разом і з’єднаються, як ніколи раніше. Різдвяні подарунки служать для того, щоб зробити Кабалу ще багатішою, а вас біднішими. Вони не пропустили звичку, щоб зробити з вас рабів і їм подобається тримати вас у боргу. Це утримує вас на вашому місці: місці, яке вони проектували для вас. Використайте кожну можливість бути з вашою сім'єю і друзями, бо це - дорогоцінні часи і пам'ять про них буде підтримувати вас, оскільки ви просуваєтеся до створення кращого майбутнього для усіх.

Усе скоро відкриється. Неможливо приховати правду про те, ким ви є і що було зроблено до вас, в спробі прийняти вашу планету. Одного разу, ви розслабитеся і поставите питання, як ви вижили, всупереч пліткам, коли стільки було проти становлення правди. Багато хто з підбурювачів цієї ситуації залишить вашу планету і повернеться туди, звідки вони прийшли. Інші, спробують привести до думки, щоб ви прийняли їх. Деякі щиро попросять про пробачення і над цим доведеться серйозно подумати. Емоції не повинні заважати тому, що краще для людства. Багато хто з них не зможе існувати на Планеті Земля, коли вона повністю світла. Вони будуть виставлені, оскільки їм потрібна енергія страху і вбивства, для того, щоб жити на Землі. Їх людська зовнішність розпадеться. Вони піднімуть боротьбу, щоб спробувати утримати те, що вони придбали за ваш рахунок. Вам треба усвідомити, коли вам доведеться мати справу з усіма цими можливостями, із спокійним розумом, вільним від гніву. Не може бути ніяких викликів для відплати, оскільки це знизило б вас до їх рівня. Будьте шляхетні і контролюйте ситуацію. Пам'ятайте, це - те, чого ви чекали і за що боролися. Обидві сторони життя працюватимуть разом над цим, для того, щоб гарантувати, що усе буде мирно.

Ви зможете побачити і ще раз мати задоволення, оскільки сонце більше не буде блокуватися хімічними слідами. Через це звичайно, воно принесе багато користі здоров’ю і енергії, ось чому вони блокували його. Ваше небо буде блакитним і знову наповнене зірками. Усе буде світло. Як дивно - це! Це знову наповнить Землю і підготує її для виробництва їжі, як було раніше. Земля і ваше з’єднання з нею не достатньо підкреслювалося. Вам свідомо перешкоджали реально з'єднатися з Землею. Усе проектувалося, щоб блокувати ваше з'єднання: гумова підметка взуття, волокна у вашому одязі, які шкідливі для вашого здоров'я і благополуччя. Просто пам'ятайте, що усе ПРИРОДНЕ хороше, тоді як все штучне запобігає вашому з'єднанню із Землею. Ходити босоніж по Землі так вигідно. Це сполучає вас з енергією Усього Сущого. Ви можете отримати допомогу для того, щоб під'єднатися до Землі і це виявиться корисним, коли ви хворі. Усе, що відокремлює вас від Земних енергій, буде переміщено. Це, можливо, займе мало часу, але будь ласка майте це на увазі.

Ті, хто повинен працювати разом - будуть разом. Їх інстинкт вестиме їх, щоб бути в потрібному місці в потрібний час. Не бійтеся, бо Божественний План працює, як повинно бути. Ми розглянули усе. Нічого не залишилося. Ми знаємо, що ви дасте відповідь, коли прийде виклик, щоб прийти разом. Ви пройшли довгий шлях відколи я перейшов до Духу. Я гарантував, що Вероніка буде обізнана про мою присутність у всі часи.

Пошліть свої лікувальні думки і любов до того, хто проходить через жахливі часи в руках Кабали в спробах перешкоджати йому, здійснити його місію. Влада любові звільнить його. Пам'ятайте його в цей час.

Мої дорогі, дорогі друзі, я бажаю вам усім миру, радісного часу з вашими сім'ями і друзями впродовж цього сезону доброзичливості.

Вероніка, моя любов, знайдіть час, щоб насолодитися існуванням з вашою сім'єю і друзями. Знайте, що я з вами, як завжди.

Ваш , Монті.


Website: The Montague Keen Foundation
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 28 2020 | Contact | Add to Favorites