Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Монтегю Кін - 26 січня, 2014

Монтегю Кін - 26 січня, 2014

ПЕРШИЙ КРОК У НАПРЯМКУ ДО ДОСЯГНЕННЯ ЧОГО-НЕБУДЬ - ВИРІШИТИ, ЩО ВИ НЕ ЗБИРАЄТЕСЯ ЗАЛИШАТИСЯ ТАМ, ДЕ ВИ Є.

Вероніка і я - щасливі і схвильовані, що ми зуміли звести так багато людей разом з усіх частин світу, щоб відновити Божественну Енергію Планети Земля. Ми глибоко вдячні усім, хто з готовністю відповідає і виражає бажання зібратися разом, як одна велика сім'я світла і любові. Ми вибрали дату: в неділю 2 лютого, 2014.

Ми просимо, щоб ви зібралися в момент сходу сонця або заходу, а якщо можливо, то і в обидва ці моменти. Зберіться у священних місцях або оберіть медитацію. Використайте свій ум так, як ви бажаєте, щоб здійснити звільнення енергії. Вам навіть не потрібно залишати своє ліжко, оскільки ваші позитивні думки додадуться до маси енергії.

Ми знаємо, що схід і захід сонця відбуваються в різний час в різних місцях, але найголовніші перші години дня, в якому здійснюється ця унікальна вправа. Вероніка і один або двоє з її помічників, поїдуть в GLASTONBURY на заході Англії. Вона молиться, щоб була м'яка погода. Буде спроба перешкодити вам досягти цих місць, але байдуже, тільки будьте неподалік. Ви можете користуватися вашими умами, вашою свідомістю, щоб досягти наших цілей. Вероніка стурбована, що немає можливості відповісти кожному.

Марк зробить пропозиції в сьогоднішньому повідомленні. Це важливо для кожного із вас. Кожен внесе свій вклад. Він не коштує вам грошей, тільки займе ваш час. Так дивно включити так багато країн, які прагнуть взяти участь. Ми створили величезну сім'ю однаково мислячих людей. Це по-перше. Давайте гарантуємо, що ця пам'ятна подія переступить усі бар'єри мови або віровчення. Разом, ми зможемо здійснити зміни, яких потребує ваша планета. Ви - архітектори майбутнього. Ця подія ввійде в історичний фольклор і буде розповідатись знову і знову наступним поколінням. Я не можу ставити умовою важливість цієї дії.

Будьте радісні, оскільки ви збираєтесь разом. Створіть масивний вихор енергії навколо вас, наповніть повітря любов'ю і сміхом, оскільки ви збираєтеся в мирі і гармонії. Це перша з багатьох таких подій. Ми маємо на увазі, що вони будуть проходити надалі через регулярні проміжки. Ми будемо йти шляхом, завжди працюючи разом, щоб створити мир і справедливість, які не існують в цей час. Нехай вік не буде бар'єром, оскільки ви не занадто старі або занадто молоді, щоб створити чудеса, бо це те, що ви постаралися зробити цього дня.

Я прошу, щоб ви зараз приділили час, щоб прочитати те, що Марк копітко готував як ваше введення у велику важливість ліній лея. Ласкаво просимо і сприйміть Чарівника Лея. Можливо, він направить вас і заохотить інтерес до цих самих священних місць і ліній лея, які роблять їх такими. Ми духовно приєднаємося до вас в цей день, коли ви берете на себе порятунок вашої планети і таким чином майбутні покоління можуть насолодитися своїм життям на Землі.

Разом, ми змусимо, щоб це сталося. Обидві сторони життя працюють разом, як ніколи раніше. Для дивовижних людей, які охоче надають свій час, щоб надати можливість нашим спробам насолоджуватися усім, прошу перевірити, що усі країни знають дату і час на яку домовились взяти участь. Пам'ятайте, що разом ви потужні: ви - 99%, тож вас не можна зупинити. Ви пробуджуєтеся.

Моя дорога, нема можливості написати для вас моє повідомлення в наступну неділю, оскільки ви братимете участь в церемонії одужання Ліній Лея. Насолодіться існуванням з однаково мислячими людьми.

Моя любов вестиме вас, як завжди. Ваш Монті.


Website: The Montague Keen Foundation
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 28 2020 | Contact | Add to Favorites