Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 1 грудня, 2015


Шелдон Нідл - 1 грудня, 2015

10 Men, 8 Yaxk’in, 12 Manik

Selamat Balik! Щодня ми переміщаємося все ближче до початку нової ери Світла на поверхні Гайї. Грандіозне визволення людства від темної кабали – тут! Остаточно наступає час, щоб побачити перерозподіл багатства і прихід справжньої вартості у світі. З’явиться глобальне скидання, і запустить прихід валют із дорогоцінних металів. Нині, ревальвації – на горизонті. Разом з цим, це буде початком дії, щоб звільнити вас від вашого боргу, переупорядкувати і зробити повністю прозорою нову міжнародну банківську систему. Цей процес починається серйозно і проявиться в останній місяць цього григоріанського року. Темрява змусила нас витрачати багато часу на безпеку, яка перешкодила їх перемозі, яку вони довго шукали. Оскільки темрява вичерпалася до останньої краплі, то насолоджуйтеся тим фактом, що їх обман був даремним для нашої завершальної мети. Ви живете в момент, коли Небеса перемогли і ви отримали свою свободу. Візьміть до уваги, що усе це було потрібно, щоб гарантувати цю перемогу. Пам'ятайте загиблих і усвідомте ціну, заплачену багатьма за цей славний результат!

Ви – результат загального спостереження сиріусців і їх союзників. Ми переконалися, що хоча ви терпіли багато темних часів, ви ніколи не дозволяли собі згаснути до найаморальніших експериментів тваринного виду. Темряву спокусив вплив, який вони отримували в цьому випадку. Як спостерігачі Небес, ми запобігли такій генетичній дурості. Це – дуже дивний набір подій, до яких вас готували Ануннаки і їх фаворити. Багато разів в минулому столітті, вас майже знищили війни, мор або ядерне лихо. У декількох випадках, ваше Сонце було атакованим і майже знищеним. Ці сутички з лихом були такими, що декілька флотів S&E були вимушені втрутитися і старанно працювати з тими спостерігачами, щодо призначення Землі. Ці лиха змусили Галактичну Федерацію призначити спеціальний флот, який наші спостерігачі мали б в наявності, як життєздатний резерв. Отже, є історії, які ми маємо намір розповісти вам в майбутньому.

Ви – спеціальний вид людини. Мільйони років назад, людство на Везі було представлене примітивним водним приматом, найбільшою навичкою якого було – бути рибалкою. Ми тільки змогли підтримати дуже просте суспільство і постійно хвилювалися, тому що нас постійно турбували ряд жорстоких хижаків. У це царство прийшли галактичні тварини з сімейства китових. Колективно, вони провели приблизно 10000 періодів життя, що побачити Істоту, яка змогла б стати істинним сухопутним опікуном. Ці хоробрі істоти побачили нас і почали процес, щоб зробити нас більшими ніж ми були. Вони побачили у нас відповідь на їх довгий міжгалактичний пошук. Ці прекрасні істоти попросили галактичну Духовну Ієрархію перемістити нас в повну свідомість. Після довгих серій обговорень, Духовна Ієрархія поступилася. Примати Веги отримали спеціальну історію походження і їм сказали, що потрібно в правильний божественний час колонізувати цю сонячну систему. Земля мала бути священним центром цієї нової зоряної нації. Гайя мала в собі іскру, яка кувала цю дивовижну галактику.

Ця грандіозна історія є основою нашого Існування. Наші учені, а також як і наші духовні консультанти довго доводили обгрунтованість цієї грандіозної розповіді. Оскільки ми розгортаємося від того, що ви називаєте сузір'я Ліра, ми ніколи не забували свої скромні походження. Ми із самого початку навчилися поважати усі життєві форми і бачити цей великий всесвіт, як спеціальне голографічне Створення, натхненне нашим Творцем, Верховною Творчою Силою, або в Сиріусців, "JaTa" (Радістю Небес). Ми увійшли до багатьох попередніх об'єднань, яким в підсумку понад шість мільйонів років. Нині, звичайно, Галактична Федерація Світла. Ми дуже хочемо зустрітися з вами, коли ви будете готові, щоб підготувати вас до завершення кінцевої стадії вашого повернення до існування дружніх галактичних людей. Цей час у вашій історії – період переміщення між тим, яким ви себе знаєте і тим, ким ви маєте стати. Ті, кому було дозволено помістити вас в темряву – пішли. Те, що залишилося – підла група фаворитів, для якої настає час вирушати в дорогу. Вас чекає саме славне майбутнє!

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! Ми прийшли цього дня, щоб вітати вас з новим духовним часом для людства. Вас привчила темрява до негативного сприйняття, щоб ви сумнівалися в собі. Ця внутрішня невпевненість в собі може постійно розривати вас на частини. Це позбавляє вас проявити ваші духовні сили і постійно вас крає. Кожне життя в цьому часі фактично дозволило Творцю довести успішність життя. Ключові слова – позитивний центр. Звільніться від негативних висловлювань ваших темних сприйнять. Батьки не знали краще, хто породив їх. Замініть ці думки, зосередившись на позитивному. Спочатку, може здаватися, що це важко. Проте, будьте терплячі і уявляйте собі те, про що ви попросили. Через якийсь час, ця практика може почати приносити плоди. Ваші крихітні сфокусовані перемоги, можуть потім розширитися до все більших і більших перемог.

Оскільки ви починаєте вивчати ці потужні здібності, щоб досягти успіху, ваш центр росте і ваші перші успіхи можуть привести до інших більш деталізованих бажань. Ви поступово замінюєте негативні вірування, помилково надані вам, коли ви були молоді. Коли ви будете вивчати ефективність цього, то ви зможете, крім того, розширити це, виконуючи як колективну вправу. Коли ви робите це групою, то ви буквально додаєте велику силу Творця до ваших зусиль. Ви збільшили успіх цих зусиль нескінченною кількістю. Потім, неминуче прийде успіх. Життєво важливий елемент – центр. Ваші маленькі успіхи, яким ви навчилися від індивідуального центру, зараз вимагають групового центру. Ключ – треба розслабитися. Навчіться розслаблятися. Залиште їх Небесам. Нехай Небеса, користуючись своїми могутніми силами, проявлять це в правильний божественний час. Відчувайте себе комфортно і повертайтеся до ваших справ.

Потім, ви зможете виявити силу наміру. Небеса хочуть, щоб ви були дійсно успішними. Небеса проходять через ці наміри і визначають, як краще усього здійснювати їх для вас. У цей божественний момент, Небеса надають це бажання вам. Ключ – дозволити прийти цьому бажанню і не дозволити розчаруванням ввійти в цю картину успіху. Отже, залишайтеся упевненими. Знайте, що ваші істинні побажання мають дійсно бути успішними. Ми, Майстри, знаємо це і відмічаємо, що ті, хто по справжньому йде за цією мудрістю, приводять потужні життя! Спочатку легко дозволити розчаруванням наздогнати вас. Навчіться жити дійсно успішним життям, прибираючи вашу невпевненість в собі. Це практика і глибока віра в свої власні сили. Отже, будьте готові перемогти невпевненість в собі і зосередитися на силі позитивного наміру. Пам'ятайте, дорогі, ключ – по справжньому дозволити йти за вашим наміром і надати його вільно Небесам!

Сьогодні, ми висвітили те, що відбувається в цій реальності. Ми також висвітили деякий важливий фон, потрібний для того, щоб ви узнали більше про походження того, що зараз відбувається. Майстри повторили, як краще усього практикувати мистецтво позитивних намірів і як покінчити з негативними розчаруваннями. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 28 2020 | Contact | Add to Favorites